Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MAZDA 6 MPS

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:42 pm

dabel píše:
Doktor píše:Neviem, kto má na to patent, ale fakt je ten , že veľa iných výrobcov to nepoužíva. A haldex nezaberie naraz, takže to nie je moc zrádne - skúšal som to na ľade a funguje to celkom dobre. Mno, keď Legacy, mám novú lásku - 3.0R s 6-kvalt manuálom - mňam!!!

no jo... ale 3.0R uz papka... podla predajcu sa tazko da dostat pod 10... skusobne Legacy 2.5 automat malo dlhodobu spotrebu na PP 8l/100km, to je plne akceptovatelna spotreba.


Uznávam, ale je to láska na prvý pohľad. V U.S. som videl starú Imprezu coupe 2,5 šesťvalec. Síce bez turba, ale civel som na ňu dosť dlho. Kamarát má Subaru Baja, to žerie okolo 10, ale vychádza z Outbacku.
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Str Okt 20, 2004 5:45 pm

To Baja... neni to Outback ako pickup?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:47 pm

dabel píše:To Baja... neni to Outback ako pickup?


Presne tak. On má žlto-striebornú kombináciu, je to štvorvalec 2,5 atmosferický automat. za zadnými sedadlami je korba, oni na to z Ameriky ale majú taký hardtop vo farbe auta. Jazdí to super, ale práve ten automat ten motor degraduje, aspoň podľa toho, čo som s tým išiel, ja by som určite radil ináč.
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Str Okt 20, 2004 5:49 pm

Doktor píše:Presne tak. On má žlto-striebornú kombináciu, je to štvorvalec 2,5 atmosferický automat. za zadnými sedadlami je korba, oni na to z Ameriky ale majú taký hardtop vo farbe auta. Jazdí to super, ale práve ten automat ten motor degraduje, aspoň podľa toho, čo som s tým išiel, ja by som určite radil ináč.

Jo, presne toto som jazdil, akorat v "obycajnom" kombiku. Ten automat je fakt hrozny, na kick-down to zareaguje az po tom, co si da elektronika dve kolecka okolo celeho auta, ziadna reakcia na plyn... proste ked, tak jedine manual.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:50 pm

dabel píše:
Doktor píše:Presne tak. On má žlto-striebornú kombináciu, je to štvorvalec 2,5 atmosferický automat. za zadnými sedadlami je korba, oni na to z Ameriky ale majú taký hardtop vo farbe auta. Jazdí to super, ale práve ten automat ten motor degraduje, aspoň podľa toho, čo som s tým išiel, ja by som určite radil ináč.

Jo, presne toto som jazdil, akorat v "obycajnom" kombiku. Ten automat je fakt hrozny, na kick-down to zareaguje az po tom, co si da elektronika dve kolecka okolo celeho auta, ziadna reakcia na plyn... proste ked, tak jedine manual.


Neviem, s manuálom som nejazdil, ale ten motor mal sily dosť. no ale 3,0R je no. 1.
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Str Okt 20, 2004 5:51 pm

No jasne, len vravim... kto by to zivil? Rocne spravim 60tkm, to by ma zozralo aj s botaaama!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:56 pm

dabel píše:No jasne, len vravim... kto by to zivil? Rocne spravim 60tkm, to by ma zozralo aj s botaaama!


Ja viem, jazdím podobné ročné porcie, keď to bolo na žabke, skoro som o tie boty prišiel, keď som mal od brata požičané to isté. čo máš teraz ty (mal to pred M6 kombi 2,3), tak som mal zrazu veľa peňazí!! A4 je síce sviňa fašistická, ale aj keď jej dávam, žerie dlhodobo tak 8,6, čož sa dá prežiť. Naviac nie benzínu, ale repkového oleja. :P
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Str Okt 20, 2004 5:58 pm

No jo... teraz mi to papka okolo 8 a nerad by som sa posunul niekam nad 9 ;) Uz takto to stoji svinske prachy :(
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Predchádzajúci

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť