Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 desktops (1280x800)

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Mazda 6 desktops (1280x800)

Poslaťod jjl » Ned Sep 17, 2006 7:31 pm

zdravim,

sice mozno trochu netradicny prispevok, ale ako fanda mazda6 som si pomocou GT4 a dodatocne aj Photoshopu pripravil niekolko desktopov M6, ktore by sa mozno mohli zapacit aj vam :o) ... vsetky su v rozliseni 1280x800, ale hadam to nevadi :o) niektore su len jednoduchymi "fotkami", ale pri niektorych som si dovolil aj trosku nejaky ten ulet , ktory im nemohol nijako uskodit :ha: ....

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

budem velmi rad, ak tie obrazky niekoho potesia .... alebo ich dokonca niekto aj pouzike na svoj komp :o)

tak pekny den ....

jjl
Obrázok užívateľa
jjl
Prispievateľ
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Uto Sep 20, 2005 6:16 pm
Bydlisko: Grevenmacher, L

Poslaťod Michal 4WS » Ned Sep 17, 2006 7:37 pm

Ty kokso to je brutal!!!!! To je nádhera!!!!!!! Ja z tých záberov nemôžem !!!!! :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Keby si dačo také spravil aj na 626 GD ..... To by bylo neco..! :spik2
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod jjl » Ned Sep 17, 2006 7:43 pm

dakujem ....

staci poslat len nejake foto Tvojej Mazdy .... vsetko sa da .... :o):o):o):o):o)
Obrázok užívateľa
jjl
Prispievateľ
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Uto Sep 20, 2005 6:16 pm
Bydlisko: Grevenmacher, L

Poslaťod Kris » Ned Sep 17, 2006 7:47 pm

Strasne mi ale vadi ze je to roztrasene..bolia ma z toho brutalme oci..keby to nemalo ten blur..bolo by to super..ale ja sa nato vazne nemozem divat...este teraz citim tlak v ocnych bulvach. :hope
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod jjl » Ned Sep 17, 2006 7:57 pm

Kris píše:Strasne mi ale vadi ze je to roztrasene..bolia ma z toho brutalme oci..keby to nemalo ten blur..bolo by to super..ale ja sa nato vazne nemozem divat...este teraz citim tlak v ocnych bulvach. :hope


dufam, ze oci budu v pohode :lol .... spravil som ich (aspon niektore z nich) schvalne take rozostrene, pretoze maju sluzit ako desktopy, a z vlastnej skusenosti viem, ze prilis ostre pozadie celu obrazovku iba zneprehladnuje .... tak preto ten blur ... :o) :o) :o) ale planujem urobit niekolko dalsich (aj s inymi mazdami), tak hadam, sa ti niektore budu pozdavat :o) :o) :o) :o) :o) :o)
Obrázok užívateľa
jjl
Prispievateľ
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Uto Sep 20, 2005 6:16 pm
Bydlisko: Grevenmacher, L

Poslaťod Maco222 » Ned Sep 17, 2006 8:06 pm

Nenormalne krasne to je :)
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Kubis » Ned Sep 17, 2006 8:08 pm

jj šikula, vypada to dobře, až bude něco s GD tak si to asi určo hodim na plochu...
ObrázokObrázok Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
Audi A6 Avant 2,5TDi QUATTRO
Obrázok užívateľa
Kubis
VIP 2007
 
Príspevky: 1600
Registrovaný: Ned Mar 06, 2005 2:30 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod jjl » Ned Sep 17, 2006 8:08 pm

a este dva, akurat dokoncene .... :o) :o)

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
jjl
Prispievateľ
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Uto Sep 20, 2005 6:16 pm
Bydlisko: Grevenmacher, L

Poslaťod Zuzana » Ned Sep 17, 2006 8:40 pm

Juraj, ta posledna M6 je krasna :tlesk: ani poriadne nevidno aku ma vlastne farbu, mne sa zda ze tyrkysovu, ale to je jedno, je krasna (aj ked nie je cervena :jamaica )
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod jjl » Ned Sep 17, 2006 8:46 pm

Zuzana píše:Juraj, ta posledna M6 je krasna :tlesk: ani poriadne nevidno aku ma vlastne farbu, mne sa zda ze tyrkysovu, ale to je jedno, je krasna (aj ked nie je cervena :jamaica )


hmm :o) posledna bola povodne modra .... :o)
Obrázok užívateľa
jjl
Prispievateľ
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Uto Sep 20, 2005 6:16 pm
Bydlisko: Grevenmacher, L

Poslaťod Kris » Ned Sep 17, 2006 8:47 pm

jjl píše:
Kris píše:Strasne mi ale vadi ze je to roztrasene..bolia ma z toho brutalme oci..keby to nemalo ten blur..bolo by to super..ale ja sa nato vazne nemozem divat...este teraz citim tlak v ocnych bulvach. :hope


dufam, ze oci budu v pohode :lol .... spravil som ich (aspon niektore z nich) schvalne take rozostrene, pretoze maju sluzit ako desktopy, a z vlastnej skusenosti viem, ze prilis ostre pozadie celu obrazovku iba zneprehladnuje .... tak preto ten blur ... :o) :o) :o) ale planujem urobit niekolko dalsich (aj s inymi mazdami), tak hadam, sa ti niektore budu pozdavat :o) :o) :o) :o) :o) :o)


Vies ono aj prispieva k tomu to ze na bednu kukam uz od 9tej rano..takze uz som docista vykukany :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron