Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda Sport Racer

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Poslaťod Bill » Str Mar 22, 2006 7:27 pm

Anonymous píše:
Bill píše:
xxxxx píše:ta co ši šľepy nevidziš že ma vzadu regal? :lol

Še mi choľem vidzi, že zapiraci šifoner zos kapurku abo zos firhangom, by bul dakus ľepši. By še mu zos košarika šnicľa, murna i petruška, paľenka abo ja neznam co šicko, nevytraceľi, jak pujdze frištikovac do komanici. Ta toten regal u zadkoj budze z pravdy dobry kec veckaj budze chalovac, aby še mu pumperlik abo murvangľa neulapila do jedzeňa. Ta ňe tak bratu? :slovakbrother
No chlapci tak toto uz potrebuje aj preklad do normalnej slovenciny :mutant

Tedy budze koňec šveta, kec dzeci nebudu reču svojej maceri znac hutorec :o).
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Poslaťod Bill » Str Mar 22, 2006 7:34 pm

socoman píše:
Bill píše:
xxxxx píše:ta co ši šľepy nevidziš že ma vzadu regal? :lol

Še mi choľem vidzi, že zapiraci šifoner zos kapurku abo zos firhangom, by bul dakus ľepši. By še mu zos košarika šnicľa, murna i petruška, paľenka abo ja neznam co šicko, nevytraceľi, jak pujdze frištikovac do komanici. Ta toten regal u zadkoj budze z pravdy dobry kec veckaj budze chalovac, aby še mu pumperlik abo murvangľa neulapila do jedzeňa. Ta ňe tak bratu? :slovakbrother

ta jak keby ši mi to z papuľi vytarhnul. ľem kedz pujdze na planky kolo drahy ta dze zakapča drabinu? abo mladu dzivku dze da ľehnuc kedz ju choľem kuščok budze chcec pooblapovac. ...ju ruci do komanici, ja znam :slovakbrother

Netreba asi prekladať, niektorí rozumejú. :lol Tak to vyzerá, keď som dokombinoval hornozemlínske, dolnozemplínske, šarišské a ešte neviem ake východoslovenské nárečia.
Tak bratu, to ňe pre chlopoch motor. Ani jablukoch sebe nenaobrivaš, ani dzivku u ňim nepoľubiš, nepoperdoľiš, ani nepodz..aš.
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Predchádzajúci

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť