Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

*** Mazda Kabura ***

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Poslaťod milan » Sob Jan 14, 2006 6:37 pm

Viete, ze Citroen DS
- malo hydropneumaticke pruzenie, kde mali spolocnu napln s tymto systemom aj brzdy a servo?
- bolo dizajnovo navrhnute tak, aby bolo mozne nastupit aj v klobuku?
- ma predne brdzove kotuce na poloosiach kvoli znizeniu hmotnosti pruziacich casti?
- pri premiere na Parizskom autosalone objednalo v prvy den az 12.000 zakaznikov?
- zachranil zivot prezidentovy de Gaulle -ovi pri atentate preto, lebo aj s prestrelenym kolesom bolo schopne jazdy?
- v roku 1967 dostalo do zakrut natacacie svetlomety, ?
- od roku 1972 mal motor s injektorom?
- ma predne svetla s automatickou korekciou sklonu toku svetla, preto vzdy rovnako svieti aj pri akceleracii a brzdeni?
- v roku 1956 vyhralo Rallye Monte Carlo, a o tri roky neskor uz to bolo auto vtedajsieho majstra sveta a v rokoch 1963 az 65 vyhralo vsetko co sa len dalo ?

Sice asi off-topic jak svina, ale snad mi to Kris prepaci.
Obrázok užívateľa
milan
VIP 2007
 
Príspevky: 425
Registrovaný: Pon Feb 14, 2005 11:17 am

Poslaťod majki » Sob Jan 14, 2006 6:53 pm

milan píše:Viete, ze Citroen DS
- malo hydropneumaticke pruzenie, kde mali spolocnu napln s tymto systemom aj brzdy a servo?
- bolo dizajnovo navrhnute tak, aby bolo mozne nastupit aj v klobuku?
- ma predne brdzove kotuce na poloosiach kvoli znizeniu hmotnosti pruziacich casti?
- pri premiere na Parizskom autosalone objednalo v prvy den az 12.000 zakaznikov?
- zachranil zivot prezidentovy de Gaulle -ovi pri atentate preto, lebo aj s prestrelenym kolesom bolo schopne jazdy?
- v roku 1967 dostalo do zakrut natacacie svetlomety, ?
- od roku 1972 mal motor s injektorom?
- ma predne svetla s automatickou korekciou sklonu toku svetla, preto vzdy rovnako svieti aj pri akceleracii a brzdeni?
- v roku 1956 vyhralo Rallye Monte Carlo, a o tri roky neskor uz to bolo auto vtedajsieho majstra sveta a v rokoch 1963 az 65 vyhralo vsetko co sa len dalo ?

Sice asi off-topic jak svina, ale snad mi to Kris prepaci.


:sok: :tlesk:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zuzana » Sob Jan 14, 2006 7:34 pm

Kris ta Kabura je to auticko co si mi sluboval v noci, ze mi ho "ukazes"? No akosi to v noci nevyslo, ale aj tak je krasne a hlavne ta farba, sice nie je cervena, je to asi farba tvojho Xedosu, ale je pekne, take futuristicke. Takze diky, potesil si oko aj dusu a aj mna. :tlesk: :hura
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Sob Jan 14, 2006 10:35 pm

"Kabura" pochází z japonského "Kabura-ya", což byl výkřik používaný při zahájení boje.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zuzana » Sob Jan 14, 2006 10:45 pm

Martin to je reakcia na môj prispevok alebo co? :koule
Len tak pytam... :jamaica
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Sob Jan 14, 2006 10:51 pm

:lol :lol :lol
Ne, jen jsem to okopíroval z informací. Na souboje jsou tu jiný dámy.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zuzana » Sob Jan 14, 2006 10:56 pm

Diky, mas to u mna. Ani som nemyslela, ze by to bolo tak mierene. :good :suns
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod majki » Ned Jan 15, 2006 12:17 pm

Navod pro MILANa a KRISe ;) a ostatni, ktere by to zajimalo:
Takze, jak zmensit velikost obrazku a zachovat temer stejnou kvalitu (vsimnete si slovicka temer, ono lidske oko to ani na prvni, druhy pohled nerozezna, ale po blizsim prostudovani tam nepatrne rozdily jsou).
Program MS Office Picture Manager (MS OPM) je soucasti kancelarskeho baliku MS Office 2003 (jsou i jine nastroje, treba ACDSee tusim od verze 6 nahoru atd...).
Obrazky, ktere chceme upravit si nakopirujeme do nove slozky, kterou si pojmenujeme treba Mazdaobr
Spustime MS OPM a v nabidce Soubor vybereme Pridat zastupce obrazku, kde vybereme nasi slozku Mazdaobr.
Nyni se nam otevre slozka se vsemi obrazky, ktere jsme do ni nahrali. Vybereme jeden a nasledne stiskneme Ctrl + A, cimz vybereme veskere obrazky ve slozce (samozrejme muzeme pracovat jen s obrazkem, ktery si vybereme, popripade s nekterymi obrazky ze slozky, ty vybereme tak, ze drzime Ctrl a pri tom klikneme levym mysitkem na obrazek, ktery chceme vybrat). Pote jdeme na volbu Soubor - Exportovat a na prave strane obrazovky se nam objevi sloupec s moznostmi. Nechame zaskrnuty vsechny volby tak jak jsou a ve volbe Exportovat v tomto formatu zvolime JPG. Dale zvolime: Moznosti JPEG, kde zadame Vybrat vlastni nastaveni komprese (v pripade Krisovych obrazku jsem zvolil 90%). Az mame nastaveno, dame zelenou sipecku (ukazuje vlevo ;) ) a stiskneme tlacitko OK. Nejakou chvilicku pockame a tradaaaa, vysledek je na svete :mrk (jo, jeste kdyby to zahlasilo hlasku, ze ten a ten soubor jiz existuje, dame jen volbu Nahradit vse :mrk )
Jeste poznamka "pod carou", Krisovy obrazky jsou v maximalne mozne kvalite JPG, tudiz nemuzeme napriklad cekat vyrazne snizeni velikosti souboru v pripade, kdy se budeme snazit ji zmensovat u souboru s jiz pomerne velkou kompresi (pak se to projevi na vyrazne zhorsene kvalite obrazku), ale vsak kazdy muze testovat a prijit na to sam ;)

Puvodni obrazek o velikosti 220kB:

Obrázok

Obrazek po uprave o velikosti 63kB

Obrázok
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Ned Jan 15, 2006 1:28 pm

Myslim ze Kris pouziva Photoshop, asi sa ti na nejaky Microsoft Picture "Manager" vyprdne :ho:
V kazdom pripade, Majki ma pravdu, ak sem hadzete fotky tak nechapem preco v JPEG kvalite 100% ? Fotky v uzivatelskych galeriach su napriklad v rozpati 70-85 a nikto sa zatial nestazoval...
Diiiiky. (A Kris neoperuj prosim cenou za priestor versus cenou za pracu prerobenia fotografie... )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Ned Jan 15, 2006 1:42 pm

TomAnt píše:Myslim ze Kris pouziva Photoshop, asi sa ti na nejaky Microsoft Picture "Manager" vyprdne :ho:
V kazdom pripade, Majki ma pravdu, ak sem hadzete fotky tak nechapem preco v JPEG kvalite 100% ? Fotky v uzivatelskych galeriach su napriklad v rozpati 70-85 a nikto sa zatial nestazoval...
Diiiiky. (A Kris neoperuj prosim cenou za priestor versus cenou za pracu prerobenia fotografie... )

Pocuvaj, bratm, mafia je za rohom, tak pssst :potichu :ho:, at sa vyserie, mi je to jednoooo, chapeme sa? :o) Len at si priste nestazuje, ze veeeela roboty. Ked to ten jeho PS nevladze urobit, treba siahnut po inych nastrojoch :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Ned Jan 15, 2006 1:50 pm

TomAnt píše:A Kris neoperuj prosim cenou za priestor versus cenou za pracu prerobenia fotografie...



Preco ma o to prosis? Zaujimave.. :o:
Naposledy upravil Kris dňa Ned Jan 15, 2006 1:51 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Ned Jan 15, 2006 1:51 pm

majki píše:Navod pro MILANa a KRISe ;) a ostatni, ktere by to zajimalo:
Takze, jak zmensit velikost obrazku a zachovat temer stejnou kvalitu (vsimnete si slovicka temer, ono lidske oko to ani na prvni, druhy pohled nerozezna, ale po blizsim prostudovani tam nepatrne rozdily jsou).
Program MS Office Picture Manager (MS OPM) je soucasti kancelarskeho baliku MS Office 2003 (jsou i jine nastroje, treba ACDSee tusim od verze 6 nahoru atd...).
Obrazky, ktere chceme upravit si nakopirujeme do nove slozky, kterou si pojmenujeme treba Mazdaobr
Spustime MS OPM a v nabidce Soubor vybereme Pridat zastupce obrazku, kde vybereme nasi slozku Mazdaobr.
Nyni se nam otevre slozka se vsemi obrazky, ktere jsme do ni nahrali. Vybereme jeden a nasledne stiskneme Ctrl + A, cimz vybereme veskere obrazky ve slozce (samozrejme muzeme pracovat jen s obrazkem, ktery si vybereme, popripade s nekterymi obrazky ze slozky, ty vybereme tak, ze drzime Ctrl a pri tom klikneme levym mysitkem na obrazek, ktery chceme vybrat). Pote jdeme na volbu Soubor - Exportovat a na prave strane obrazovky se nam objevi sloupec s moznostmi. Nechame zaskrnuty vsechny volby tak jak jsou a ve volbe Exportovat v tomto formatu zvolime JPG. Dale zvolime: Moznosti JPEG, kde zadame Vybrat vlastni nastaveni komprese (v pripade Krisovych obrazku jsem zvolil 90%). Az mame nastaveno, dame zelenou sipecku (ukazuje vlevo ;) ) a stiskneme tlacitko OK. Nejakou chvilicku pockame a tradaaaa, vysledek je na svete :mrk (jo, jeste kdyby to zahlasilo hlasku, ze ten a ten soubor jiz existuje, dame jen volbu Nahradit vse :mrk )
Jeste poznamka "pod carou", Krisovy obrazky jsou v maximalne mozne kvalite JPG, tudiz nemuzeme napriklad cekat vyrazne snizeni velikosti souboru v pripade, kdy se budeme snazit ji zmensovat u souboru s jiz pomerne velkou kompresi (pak se to projevi na vyrazne zhorsene kvalite obrazku), ale vsak kazdy muze testovat a prijit na to sam ;)

Puvodni obrazek o velikosti 220kB:

Obrázok

Obrazek po uprave o velikosti 63kB

Obrázok



Majki...skusim. dikes.. :femaleconspiracy
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Ned Jan 15, 2006 1:53 pm

TomAnt píše:Myslim ze Kris pouziva Photoshop, asi sa ti na nejaky Microsoft Picture "Manager" vyprdne :ho:
V kazdom pripade, Majki ma pravdu, ak sem hadzete fotky tak nechapem preco v JPEG kvalite 100% ? Fotky v uzivatelskych galeriach su napriklad v rozpati 70-85 a nikto sa zatial nestazoval...
)


Hmm..co ti ja viem..to je taky zvyk..nic viac za tym neni..ale skusim si dat na buduce dat pozor..aj 1 MBzase neni k zahodeniu. :suns
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Štv Jan 19, 2006 11:29 am

Nyni ale zpet k modelu KABURA:
Mazda Kabura

Motor vpředu, pohon zadních kol, svaly, netradiční řešení interiéru, do kterého se nastupuje 2,5 dveřmi a interiér - jak jinak - z rozemletých tenisek: Mazda Kabura.
Když dva dělají totéž...Malé kupé se narodilo pod vedením nového šéfa designérského centra japonské automobilky Franze von Holzhausena. Koncept Mazdy je svým charakterem i jménem doslova střelou na čtyřech kolech.

Klasická koncepce s motorem za přední nápravou a pohonem zadních kol patří k legendě jménem MX-5. Kabura si tak s hrdostí vypůjčila komponenty jejího podvozku a položila dobrý základ svým jízdním vlastnostem.

Designem karoserie se mazda nápadně blíží reflexu (koncept Ford Relflex) - výrazné svaly blatníků a mezi nimi zasazená kabina pro posádku. Kabura se ovšem chlubí netradičním počtem dveří; na rozdíl od - pro kupé standardních - dvou, má ještě o půlku dveří více. Na pravé straně totiž - po způsobu RX-8 - přibylo odsouvací přídavné křídlo, které pustí cestující pohodlně i na zadní sedadla.
...není to totéž. Narozdíl od koncernového příbuzného se kabura musí spokojit s tradičním pohonem - pod svalnatou kapotou vrní klasický dvoulitrový benzinový motor.

Hrátkami s dveřmi se ovšem invence konstruktérů nevyčerpala, překvapení čekají i uvnitř. Čtyři místa jsou v interiéru umístěna asymetricky; přístrojovka ustoupila kolenům spolujezdce a přední sedadlo se tak mohlo posunout o patnáct centimetrů vpřed vůči sedadlu řidiče. Na třetího cestujícího za ním čeká plnohodnotné sedadlo, čtvrté je prakticky jen nouzové. Všechna sedadla spolujezdců lze sklopit a vytvořit tak prostor pro náklad.

Přikrčené kupé se chlubí velkým množstvím prosklených ploch. Skrz skleněný díl kapoty lze pozorovat čtyři válce v akci. Čelní okno zasahuje až hluboko do střechy, jeho vrchní část může měnit průhlednost podle libosti posádky. Skleněné panely na zádi pak hostí solární panely napájející klimatizaci a autobaterii.

Sportovní auto si zaslouží sportovní interiér, ten v kabuře má původ v obuvi, samozřejmě také sportovní. Stejně jako vzdálený americký bratranec, chlubí se i vysportovaná mazda interiérem vyrobeným z recyklovaného materiálu. Kožený substrát pochází opět z rozemletých tenisek Nike. Automobilka dodává, že je kožený recyklát možné barvit, případně potiskovat.

KABURA: Japonský název převzatý od slova “KABURA-ya”, střela, která při odpálení produkuje obrovský hluk a v historii byla využívána jako signál pro zahájení boje.

Mazda Kabura v číslech
délka - 4050mm
šířka - 1780mm
výška - 1280mm
rozvor - 2550mm
motor - 2.0 L DOHC 16ventilů
převodovka - 6stupňová manuální
náprava (přední/zadní) - dvojitá lichoběžníková/víceprvková
pneumatiky - přední : 245/35 R19 zadní: 245/35 R20

zdroj: iDnes.cz -> http://auto.idnes.cz/ak_aktual.asp?r=ak ... aktual_fdv
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Štv Jan 19, 2006 11:32 am

Jsi rychlejší, teď jsem to sem chtěl dát :) .
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť