Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda6 3. generace

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Re: Mazda6 3. generace

Poslaťod lakilaki » Pon Júl 15, 2013 7:21 pm

Sedvo píše:Pokud není důlků hodně, tak bych chtěl toto http://www.doktor-dulek.cz, už jsem řešil několik věcí přes něj (pokud je to samá jama, je lepší lakovat). Je fakt že u střechy musí tapec dolů, ale udělá to tak, že to nejde poznat a lak původní.

Tych dulku na aute mam bohuzial hodne , su plytke, ale je ich prilis vela.
Kvalita odlehceneho plechu - stoji proste "za prd" .
Rozmyslam ci by nestalo za to, radsej dat carbon folie na strechu aj kapotu,
lebo mozno pride dalsie krupobitie a zas budem plakat
http://www.karbon-folie.cz/karbon-3d-fo ... bon-folie/
Sice mazda by vyzerala jak po pubertackom tunningu, ale snad odolnejesie voci krupobitiu
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod dabel » Uto Júl 16, 2013 7:49 am

Laki, pokial viem, tak robia aj uplne priehladne folie bez "3D vzoru". Sam nad nou rozmyslam na kapotu, ktora je kvoli odlahceniu hlinikova a po zime cela podobana jak pubertak :)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod blacklemon4 » Uto Júl 23, 2013 10:11 am

Mazda CX-5, 2.2, 129kW, revolution
Mazda MX-5 NC 2.0
blacklemon4
Prispievateľ
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 10:25 am
Bydlisko: Košice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Pia Júl 26, 2013 7:25 pm

Jak jsem psal do vlákna CX-5 jenom ve zkratce, tak tady se trochu rozepíši.

Měl jsem možnost si projet M6 sedan 2,2 110kW A/T na 19" kolech výbava Attraction v bílé barvě. No auto vypadá v reálu výborně, fotky jsou skvělé a realita ještě lepší. První posazení za volant byla pro mě změna, jelikož nejsem velkého vzrůstu, tak jsem si musel vypumpovat sedadlo o něco víše a to hlavně kvůli vysoké palubní desce. Jinak jak jsem si upravil sedadla, tak se dalo hned vyjet. Jelikož vše je tak jednoduché a intuitivní, že člověk nic nepotřebuje jenom si pohodlně sednout, zmáčknout tlačítko a vyrazit. Co mě uchvátilo, tak byl zátah motoru, jde nepředstavitelně do otáček a automat jej nechal. Ten reagoval bleskurychle a hlavně při 80km/h už tam rval 6-tý stupeň a otáčky byly příjemně nízké. Hluk motoru byl nulový, vibrace skoro žádné. Při jízdě cca 140 km/h byl slyšet hluk od zadní nápravy, ale bylo to snesitelné, jelikož jsem ventilátor snížil na minimum a rádio bylo vypnuté, tak jsem mohl poslouchat. Pro mne byla hlučnost přijatelné (ikdyž hned po zdě jsem sedl do M6 GH kombi a to mi připadalo tišší, ale to jsem jel jenom po městě).

Motor má fakt příjemný zátah a převodovka řadí rychle a zbytečně nepodřazuje, jelikož má motor dostatečný točivý moment. To na mne fakt zapůsobilo. Ostatní věci jsem neřešil, chtěl jsem si udělat představu o hlučnosti a hlavně o motoru a převodovce. Ikdyž mám raději manuál, tak ten automat je fakt povedený a slušně zpřevodovaný.

Vím co bude mé další auto. :ho:
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Lubos1 » Ned Júl 28, 2013 9:22 pm

No ja neviem, v piatok som isiel po R1 z Bratislavy do Zarnovice stale okolo 150 km/h tacho a skoro som ohluchol. Ked si to vsimla aj moja manzelka, tak to nie je len moj vymysel. Spytala sa ma, ci nemam otvorene niektore okno. Dnes som isiel naspät do Bratislavy a bolo to nieco lepsie, asi tak nefukalo, ale hluk bol stale silny.
Janda v teste M6 opisuje tento jav akoby mu za oknami poletoval cinsky drak a dnes som si na to spomenul :o)
Staznosti na tento problem sa mnozia napriec internetom, tak dufam, ze to Mazda napravi. V opacnom pripade by som uz do Mazdy nabuduce nesiel. Auto ako take je vyborne, ale uroven hluku je v strednej triede neakceptovatelna. Uz som sa pristihol pri myslienke, ze by som si radsej na cestu po dialnici zobral manzelkin Hyundai i30, ktory je pri rovnakej rychlosti omnoho tichsi. A to uz je vazne pruser.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sedvo » Pon Júl 29, 2013 9:51 am

Je fakt, že jsem jel po kvalitní cestě. Je možné, že těsnění kolem dveří není úplně ideální a proto tam tak fučí. Teď mi to připomíná auta, která mají bezrámová okna, že od cca 120 km/h začínají dost hučet.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod lakilaki » Pon Júl 29, 2013 8:41 pm

Dnes som niesol na repas karoserie M2 po krupobiti. :bee
Mal som trochu casu a
v salone mazda sa nachadzali 3ks M6 combi, obzeral som ich z kazdej strany, ci nenajdem ako laik dovod,
akehosi aero hluku.
Kedze pri M6 sedane asi aero hluk nerobi problemy, tak ma napadlo ci hluk nesposobuju stresne lyžiny :hmmhmm
ktore na sedane nie su.
Neviem ci vsetky M6 combi maju od zakladu stresne lyziny, lebo v salone ich mala kazda M6.

No, a este som nasiel pomerne velky (asi odvetravaci otvor) za prednymi kolesami,medzi plast podbehom predneho kolesa a prahom.(taky otvor ale ma aj sedan)

A ani origosh zasterky bohuzial - 1 ks mazda6 ich mala, nezakryju uplne ten otvor a aj tam to moze riadne fucat
priamo pod predne dvere. :(
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod Lubos1 » Pon Júl 29, 2013 8:45 pm

Na aero hluk su rovnake staznosti pri sedane. Lyziny nie su problem.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod lakilaki » Pon Júl 29, 2013 9:33 pm

Lubos1 píše:Na aero hluk su rovnake staznosti pri sedane. Lyziny nie su problem.

Tak potom podla mna, (nevlastnika M6 :( ) bude problem, asi otvor pod plast podbehom prednych kolies a karoseriou ......
a prudiaci vzduch do medzery medzi predne dvere a skelet karoserie :( :(
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod Lubos1 » Uto Júl 30, 2013 11:40 am

Problem skor vidim v slabom utesneni okien a dveri a/alebo v nepritomnosti tesniacich materialov v A, B stlpikoch
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod lakilaki » Uto Júl 30, 2013 9:20 pm

Lubos1 píše:Problem skor vidim v slabom utesneni okien a dveri a/alebo v nepritomnosti tesniacich materialov v A, B stlpikoch

Uplne prve co som sledoval na M6, boli tzesnenia okolo dveri, okrem toho, ze su dost mlandrave (oproti mojim mazda tesneniam) co asi bude problem za niekolko rokov, ale nie na novych autach, nemaju podla mna ziadnu chybu.
Ked spominas A a B stlpik, prave cez ten otvor za prednym kolesom asi vchadza prudiaci vzduch - pod A stlpikom
a vychadza medzi prednymi a zadnymi dverami von - B stlpik.
Ale mozem sa aj mylit :hmmhmm
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod Lubos1 » Uto Júl 30, 2013 9:34 pm

lakilaki píše:Ked spominas A a B stlpik, prave cez ten otvor za prednym kolesom asi vchadza prudiaci vzduch - pod A stlpikom a vychadza medzi prednymi a zadnymi dverami von - B stlpik.

To by ale znamenalo, ze by bolo hluk pocut niekde na spodu dveri. Ja pocujem hluk skor okolo bocnych okien. Musim si to zajtra pozriet.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod blacklemon4 » Str Júl 31, 2013 12:09 pm

Mazda CX-5, 2.2, 129kW, revolution
Mazda MX-5 NC 2.0
blacklemon4
Prispievateľ
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 10:25 am
Bydlisko: Košice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Str Júl 31, 2013 12:17 pm

Lubos1 píše:
lakilaki píše:Ked spominas A a B stlpik, prave cez ten otvor za prednym kolesom asi vchadza prudiaci vzduch - pod A stlpikom a vychadza medzi prednymi a zadnymi dverami von - B stlpik.

To by ale znamenalo, ze by bolo hluk pocut niekde na spodu dveri. Ja pocujem hluk skor okolo bocnych okien. Musim si to zajtra pozriet.


To tak nemusí být, někde může jít vzduch pod čelní okno a je to v pytli. Tak mi to dělalo u Alfy 159 a byl prasknutý podběh.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod cert » Str Júl 31, 2013 12:53 pm

Ahojte,

ja som minuly tyzden mal Mazdu 6 v najvyssej vybave s 2,5i na tyzdenne testovanie a to auto je vynikajuce. Z coho som bol trosku sklamany je motor. Pri mojej aktualnej 2,5i je motor zivsi, skratka pri akceleracii vas auto vtlaci do sedaciek a citite ze ide, pri novej sa tento pocit nedostavil, hoci som dal plyn na podlahu. Na druhu stranu auto je rychle, vynikajuco sa ovlada. Zvyseny hluk pri vyssich rychlostiach na dialnici som nezaznamenal, mal som sedan.

Vediet ze sa tu toto riesit tak sa nato viacej zameriam, ale auto bolo vynikajuco tiche a dobre tlmilo nerovnosti aj na 19tkach.

Inak kolega testoval uz dvojliter, teraz sme mali 2,5i a budeme mat na test aj 2,2d.

sledujte http://webauto.sk, test novej 2,5i pribudne coskoro.

Ak su otazky tak sa pytajte, pokusim sa ich zodpovedat ak budem vediet.
cert
Opytovateľ
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia Okt 16, 2009 8:37 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť