Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ulovok...OLD XEDOS 6!!!

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Ulovok...OLD XEDOS 6!!!

Poslaťod Kris » Sob Apr 02, 2005 11:31 pm

Tak vazeni...toto som vybruzdal asi pred 2-ma rokmi na archive japonskeho mazda webu...niekde v sekcii muzeum alebo tak nejak..kukal som jak puk..
Podla mna tieto fotky nema nikto v Europe. Este ani Google ich nelinkuje.
Takze nesirit :!!: Je to treasury mazdaklubu. :spik2

Predne svetla mi paradoxne pripominaju posledneho xedosa 9. V zadnych zase vidiet evoluciu svetiel resp..vidiet z coho sa zaoblili tak ako ich pozname dnes. Este za pripomienku stoji strieborny chromovany lem na dverach. Na prvej fotke to vidno dobre. Uplne vlavo sikma a rovna "ciara" sa ostrym uhlom stretava. Vytvara ostre vecko zatial co v mojom xedose je to uz ladny oblucik.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil Kris dňa Sob Apr 02, 2005 11:36 pm, celkovo upravené 1
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Sob Apr 02, 2005 11:33 pm

Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Sob Apr 02, 2005 11:37 pm

Ked tak na neho pozeram, dost mi pripomina 626 GF sedan...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Sob Apr 02, 2005 11:38 pm

TomAnt píše:Ked tak na neho pozeram, dost mi pripomina 626 GF sedan...


Vsak su to jedna rodina...ved ich jedna mater mala.. :lol Az na to ze je medzi nimi rozdiel 10 rokov.. :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Yenix » Sob Apr 02, 2005 11:53 pm

A co ten novodobej znak Mazdy? Nezacala tohle pouzivat az po r. 1997? Nebo to predchozi logo bylo jen v Evrope?
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod Kris » Sob Apr 02, 2005 11:57 pm

Yenix píše:A co ten novodobej znak Mazdy? Nezacala tohle pouzivat az po r. 1997? Nebo to predchozi logo bylo jen v Evrope?


Hm..tak to veru neviem..ale dobry postreh. Mozno ho tam capli na skusku..alebo je to nejaky bizarny model, o ktorom nikto nevie..kazdopadne nazvy fotiek zostali originalne xedos6 tak ako boli na mazda webe.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Ned Apr 03, 2005 9:56 am

Xedos to nie je, je to obycajna 626, ktora sa vyrabala v USA subezne s modelom GF, ktory sa vyrabal v Europe, takze ziadna rarita/treasure, jedna taka parkuje u nas v PO, asi 400 m odo mna. :) Dal som mu vizitku, aj som sedel v tom aute, ale zatial do klubu neprisiel.. Musim urobit mierny natlak. :ho:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Kris » Ned Apr 03, 2005 11:12 am

Steve píše:Xedos to nie je, je to obycajna 626, ktora sa vyrabala v USA subezne s modelom GF, ktory sa vyrabal v Europe, takze ziadna rarita/treasure, jedna taka parkuje u nas v PO, asi 400 m odo mna. :) Dal som mu vizitku, aj som sedel v tom aute, ale zatial do klubu neprisiel.. Musim urobit mierny natlak. :ho:


Clovece, mam sice 28 ale citim sa ako maly chlapec co mu zoberu hracku. No ale doobre. :buuu: :spik2 Kua, preco to mali na originalnom webe mazda pod menom xedos potom? Toto si zliznes..hehehe :peklo

Myslim si ale, ze to JE rarita, pretoze drviva vacsina ludi o tomto modeli nema ani sajnu. Zozen dalsie fotky, ak chces.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Ned Apr 03, 2005 12:52 pm

Daj si cez google vyhladavat Mazda 626 v obrazkoch a najdes ich tam dost, rarita to nie je. Rarita je Cosmo Sport zo 70-tych rokov alebo Eunos Cosmo z 90-tych rokov.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Luke.cz » Ned Apr 03, 2005 8:25 pm

Kris, asi ťa zklamem, ale jen to "len" bežná verzia, 626 ktorá sa ve štátoch prodával niekedy od 97 do 00. Teda asi ako európska GF. Je to v podstatě len dokladně faceliftovaná GF. V amerike nič zvláštne.
Naposledy upravil Luke.cz dňa Pon Apr 04, 2005 10:08 am, celkovo upravené 1
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod majki » Ned Apr 03, 2005 9:02 pm

Kris píše:Clovece, mam sice 28 ale citim sa ako maly chlapec co mu zoberu hracku. :buuu:
:good :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod RXman » Ned Apr 03, 2005 9:44 pm

Kris píše:Tak vazeni...toto som vybruzdal asi pred 2-ma rokmi na archive japonskeho mazda webu...niekde v sekcii muzeum alebo tak nejak..kukal som jak puk..
Podla mna tieto fotky nema nikto v Europe. Este ani Google ich nelinkuje.
Takze nesirit :!!: Je to treasury mazdaklubu. :spik2

Predne svetla mi paradoxne pripominaju posledneho xedosa 9. V zadnych zase vidiet evoluciu svetiel resp..vidiet z coho sa zaoblili tak ako ich pozname dnes. Este za pripomienku stoji strieborny chromovany lem na dverach. Na prvej fotke to vidno dobre. Uplne vlavo sikma a rovna "ciara" sa ostrym uhlom stretava. Vytvara ostre vecko zatial co v mojom xedose je to uz ladny oblucik.

Obrázok
Obrázok
Obrázok


Asi před 4 lety jsem tady tento typ viděl u nás ve Zlíně a byl to opravdu krásný kočár !!!!!
Obrázok užívateľa
RXman
Pisateľ
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Jan 05, 2005 11:53 pm
Bydlisko: Zlín , Czech republic

Poslaťod dabel » Pon Apr 04, 2005 11:40 am

Kris, ked si sces taku pozriet v reali, tak zajdi v BA na Kopciansku, popri novej stanici dalej k policajtom, tak cca. 400m od stanice po pravej strane (myslim servis Matador) stava takato v smotanovej farbe, myslim na ceskych znackach. Inak ako vraveli chalani, takto vyzeralo GFko vyrabane v USA pre USA, "nase" GFka su z Japonska. Toto emericke GFko malo tusim dokonca aj 2.5V6 motorek.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Harry FE3 » Pon Apr 04, 2005 5:30 pm

Dnes jsem ji viděl v Brně!Nechápal jsem,že to jde tak docela normálně potkat.Ale moc se mi to nelíbí,má to takovej korejskej design.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod MMKS » Štv Apr 07, 2005 5:19 pm

Tak jste mě taky zkazili radost. Před 3 dny jsem ji taky viděl a myslel jsem jakou jsem to neviděl raritu. Hold to je tak,když nečtu fórum každý den
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Ďalší

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť