Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Spolehlivost vozů na prvním místě .... to je Mazda.

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Poslaťod Doktor » Uto Jan 11, 2005 7:22 pm

Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Uto Jan 11, 2005 7:47 pm

Doktor píše:
Anonymous píše:PS: Opel Signum je auto, ktore zrejme nikdy nedostane zasluženú pozornosť. Podla mňa je to vynimočné auto (aj ked tuším aké budú reakcie). Odporučujem ju vyskušať. Nehovorím, že si dajte plagát nad postel, ale ak máte príležitosť, vyskúšajte. Len tolko.


Moj kamarat ho ma, neni zle, ale ja by som radsej hatchback od BMW3 (nie Compact, tj. 4 dvere). Auta Opel su podla mna sroty. A mozete ma kamenovat, neodvolam.


A ja Doktora pri tom kamenovani budem branit, nejake tie sluzobne Vectry a Astry som posoferoval, sroooooooot.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Uto Jan 11, 2005 9:01 pm

Anonymous píše:PS: Opel Signum je auto, ktore zrejme nikdy nedostane zasluženú pozornosť. Podla mňa je to vynimočné auto (aj ked tuším aké budú reakcie). Odporučujem ju vyskušať. Nehovorím, že si dajte plagát nad postel, ale ak máte príležitosť, vyskúšajte. Len tolko.

I presto, ze jsme meli od novoty Vectru rv. 1997 az do brzkeho nedavna a byly s ni problemy docela casto, tak musim souhlasit, ze Signum je auto, kteremu uznani chybi. Je v historii Opelu opravdu vyjimkou, svetlou vyjimkou na sedem pozadi. Ma ho od kamose otec, to auto je presny opak nasi byvale Vectry... Mazdaci, ukamenujte me :o).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Jan 11, 2005 9:17 pm

majki píše:
Anonymous píše:PS: Opel Signum je auto, ktore zrejme nikdy nedostane zasluženú pozornosť. Podla mňa je to vynimočné auto (aj ked tuším aké budú reakcie). Odporučujem ju vyskušať. Nehovorím, že si dajte plagát nad postel, ale ak máte príležitosť, vyskúšajte. Len tolko.

I presto, ze jsme meli od novoty Vectru rv. 1997 az do brzkeho nedavna a byly s ni problemy docela casto, tak musim souhlasit, ze Signum je auto, kteremu uznani chybi. Je v historii Opelu opravdu vyjimkou, svetlou vyjimkou na sedem pozadi. Ma ho od kamose otec, to auto je presny opak nasi byvale Vectry... Mazdaci, ukamenujte me :o).

Kamenovat ne Majki.Mám něco lepšího. :lol :lol :lol
:snip Majki
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Jan 12, 2005 9:26 am

Trocha historie ---- rika jeste nekomu neco Opel Manta ? :o) Sice podle statistik jedno z nejporuchovejsich aut, ale co... :o) A neptejte se me podle jakych, to uz si vazne nepamatuju.....
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Str Jan 12, 2005 11:02 am

Jo jo, Manta, to je klasika ;) Pacila sa mi hlavne ako "sedan" - jak maly chlapec som ju miloval. Inak o Mantafahreroch je tu relativne dost vtipkov ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Bootleg » Str Jan 12, 2005 12:37 pm

Hehe, Manta...to mi pripomína tuningový zraz v Košiciach, kedy skoro rozpadnutá Manta položila do smútku novú Hodnu S2000 na 400 metrov v šprinte.. hehehehe :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Str Jan 12, 2005 2:11 pm

Steve píše:Hehe, Manta...to mi pripomína tuningový zraz v Košiciach, kedy skoro rozpadnutá Manta položila do smútku novú Hodnu S2000 na 400 metrov v šprinte.. hehehehe :o)

No jo, akcny model "Manta 400" mal okrem bohateho ospojlerovania aj tusim sestival, s tym to mohlo slapat. Nejakych 800 kilov zivej (ci mrtvej?) vahy...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Jan 12, 2005 4:05 pm

dabel píše:Jo jo, Manta, to je klasika ;) Pacila sa mi hlavne ako "sedan" - jak maly chlapec som ju miloval. Inak o Mantafahreroch je tu relativne dost vtipkov ;)


Oni tam mali nejaky TV serial. kde ustrednu ulohu hral nejaky blbecek s dekou na hlave a jazdil Mantou. Pod tlakolm vtipov na adresu Manty vela ludi vtedy to auto predalo.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Hosť » Štv Jan 13, 2005 2:14 am

..no ten serial zrejme financoval volkswagen....
Hosť
 

Poslaťod Doktor » Štv Jan 13, 2005 3:51 pm

Anonymous píše:..no ten serial zrejme financoval volkswagen....


To neviem, ale vtedy este VW/Auto Union ako tak jazdilo.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Harry FE3 » Štv Jan 13, 2005 8:04 pm

dabel píše:
Steve píše:Hehe, Manta...to mi pripomína tuningový zraz v Košiciach, kedy skoro rozpadnutá Manta položila do smútku novú Hodnu S2000 na 400 metrov v šprinte.. hehehehe :o)

No jo, akcny model "Manta 400" mal okrem bohateho ospojlerovania aj tusim sestival, s tym to mohlo slapat. Nejakych 800 kilov zivej (ci mrtvej?) vahy...


Jo,myslím,že se tam dával 2,5 V6 stejnej jak do calibry,ale nejsem si jistej,akorat jsem to v Mantě videl na jednom sprintu v Brne,.
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Štv Jan 13, 2005 8:10 pm

Harry FE3 píše:
dabel píše:
Steve píše:Hehe, Manta...to mi pripomína tuningový zraz v Košiciach, kedy skoro rozpadnutá Manta položila do smútku novú Hodnu S2000 na 400 metrov v šprinte.. hehehehe :o)

No jo, akcny model "Manta 400" mal okrem bohateho ospojlerovania aj tusim sestival, s tym to mohlo slapat. Nejakych 800 kilov zivej (ci mrtvej?) vahy...


Jo,myslím,že se tam dával 2,5 V6 stejnej jak do calibry,ale nejsem si jistej,akorat jsem to v Mantě videl na jednom sprintu v Brne,.

Momeeeent, kdy se zacala vyrabet Calibra? 1990? 1991? Kdy skoncila vyroba Manty? 1984? 1985? To by si snad nedovolili strkat do Calibry, posledniho tuctovyho sportaku Opelu, takhle starej motor, ne? (mozna se pletu, jen si to myslim :ho: )
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť