Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda3 2. generace - F/L od str. 15

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Re: Nova Mazda3

Poslaťod Mr.Sullivan » Pon Máj 18, 2009 4:51 pm

Tak,vcera som ju stretol na ceste Samorin-Bratislava,nova krasna M3 HB s cervenou metalizou(uz na znackach)
Mr.Sullivan
Prispievateľ
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Uto Jún 24, 2008 1:27 pm

Poslaťod pepo » Pia Máj 22, 2009 8:31 pm

boli ste alebo este pojdete na predvadzacu jazdu? ak hej, co na nu hovorite
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Sob Máj 23, 2009 10:01 pm

Idem 12.6.
Inac predaje sa zatial daria, vybava Base je zbytocna, nik ji nechce... :spik2
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pepo » Pia Máj 29, 2009 9:35 pm

tak dnes som sa bol previest na 1.6 sedane vo vybave TX Plus, Sice jazda bola kratka a z 80% dialnica, ale to auto je fakt super :palec . Ten motor jej uplne staci.
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pon Jún 01, 2009 10:58 am

Mazda3 ziskala cenu Nejkrásnější auto světa 2009 podle časopisu Auto Bild

http://www.mazda.cz/aboutmazda/mazdanew ... 07-200821/
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pepo » Ned Jún 07, 2009 12:07 pm

nejaky pokec o Novej Mazde 3

http://www.auto-salon.sk/index.php?page ... video=1727

inak ti sulini z redakcie doposial neuverejnili diel s prvou jazdou, ktory v TV odvysielali dna 19.4.2009, ale aj tak v tom dieli nepovedali noc nove...
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pon Jún 08, 2009 9:11 am

Jelikoz jsem byl vcera v Brne, tak jsem ji konecne videl na zivo.
Damy a panove, fotografie klamou. To, co jsem uzrel, byla nadhera. Design vyveden do dokonalosti v kazdem detailu. A jestli nekdo tohle nazve jeste nekdy roztlemenym Peugeotem, mel by navstivit ocniho. Mazda3 je jednim slovem nadherna. Nizka, siroce rozkrocena, se sibalskym usmevem na pridi, rozhodnutym polykat kilometry a s perfektne ladici zadi. Pro sedan plati to same, navic ten pusobi obrovskym dojmem, zadne auto nizsi stredni, a vedle takoveho BMW3 je velikosti rovnym souperem, kdezto uvnitr, damy a panove, tam v prostornosti BMW3 naprosto dokonale valcuje. Mno, ale zpatky k samotne trojce. Prvne jsem se usadil dozadu (jojo, na to posadit se za volant se vcera staly fronty jak za rudych na maso), sedak je prodlouzeny, takze zadni sedaci lavice je vhodna prave pro dve osoby, ta treti uprostred by stradala ve vsech smerech a neni vhodna snad ani pro dite, za to kdyz se tam usadi pouze dva cestujici, je jim venovano maximum pohodli a prostoru. Mista dostatek v kolenou i nad hlavou, rovnez v ramenou, sedak, jak jsem jiz zminil, prijemne tvarovany a dlouhy, proste skvele. Konecne usedam za volant, obklopuje me moderni interier, jednoduche ovladaci prvky, zadna zmet trilionu tlacitek. Kvalitni kuzi obsity volant se dobre drzi, velikost tak akorat, sedadlo pevne, bohate polohovatelne, tubusy vypadaji sportovne a drave. Stredovy panel povysil oproti predchozi trojce minimalne o generaci a pul nahoru, ne-li o dve. Clovek proste sedi v uplne jinem aute, pokrok je, rekl bych, mnohem vetsi, nez u jinych automobilek. Zpracovani je na jednicku, vse pekne sedi, licuje. Materialy jsou kvalitni.
Mazda stvorila novou kralovnu, minimalne co se designu a interieru tyce. Ohledne jizdnich vlastnosti budu pokracovat koncem tydne.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pepo » Uto Jún 09, 2009 9:29 pm

uz sa tesim na recenziu :jupi
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod nadplukovník » Str Jún 10, 2009 12:08 pm

Ja som si ju pofotil V NY na International AutoShow. A videl som ju aj v uliciach. Paraaaaaadicka. :o)
Obrázok
Obrázok užívateľa
nadplukovník
VIP 2008
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Str Apr 23, 2008 10:54 am
Bydlisko: SVK

Poslaťod majki » Pia Jún 12, 2009 10:05 pm

Tak jsem se nepovozil :(. Autolaros vystavuje na Zlate tretre Ostrava a Trojka bude hlavnim tahakem stanku, takze byla na mycce, aby byla perfektne nalestena a pripravena.... :(
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Jún 17, 2009 8:48 am

Jak se mi stribrne a sede barvy a jejich vsemozne odstiny na autech naprosto nelibi a nesnasim je (takova stribrna dokaze byt pri dobre poloze slunka ve zpetnem zrcatku kvalitne prehlednutelna; vsude jich jezdi strasne moc, mesta jsou diky nim seda a unyla), tak jsem dneska videl novou Mazdu3 hatchback v Sede Aluminium a musim rict, tomu autu naramne sekne :palec ... jojo, jeste ze existuji ty svetle vyjimky :ho: potvrzujici pravidlo.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pepo » Pon Jún 29, 2009 9:05 pm

zoom zoom :o) http://magazin.auto.cz/testy/mazda-3-se ... e-syr.html

ten sedan je fakt krasny, ale strasne neprakticky, keby to bol aspon kombik...
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Uto Jún 30, 2009 8:43 am

Cital som, ovsem akakoli recenzia JAPONCOV od Fokta sa musi brat s nadsazkou, pan miluje BMW a takmer vsetko, co je echt deutsch. Je s podivom, ze asi v troch roznych Prvych jizdach ohladom Mazdy3 si rozni redaktori shodli na tom, ze pristup do kufru oproti inym sedanom je znacne maly...pan Fokt ho hodnotil 9. Prostor na zadnich sedadlech - nohy hodnoti dokonce 5!!! To pan Fokt asi meri dobre dva metry, protoze na autosalone se prede me pohodlne na post ridice posadil kamos, co ma 1.9m a ja za nim na zadnim sedadle v oblasti kolen nestradal ani nahodou, nad hlavou rovnez ne (ale tam uz to bylo v ramci mezi). Atd., nema cenu komentovat ty jeho blaboly, obrazek at si udela kazdy sam... Vzdy, jak vidim test Japonce, divam se predem na autora, kdyz tam vidim jmeno Fokt, beru dany test s velkym nadhledem. Objektivne umi Japonce hodnotit snad jen Lanik a Zezulka..
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pepo » Uto Jún 30, 2009 11:54 pm

aha, tak to to vysvetluje. Mal som info, ze tam behom tohoto tyzdna nabehne test na najsilnejsiu verziu, tak som to checkoval.

btw: neexistuju nejake vizitky mazdackeho klubu? minule som videl po BB behat novu trojku v svetlomodrej metle a aj som videl kde parkovala, dnes som tade siel naschval az 3x a ani raz som ju tam nevidel... :bee
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod leichnam » Str Júl 01, 2009 9:37 am

Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť