Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 2 ve finalni trojici Svetove auto roku 2008

Mazda správy zo Slovenska, Čiech a celého sveta.

Re: Mazda 2 ve finalni trojici Svetove auto roku 2008

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Mar 07, 2008 9:02 pm

kekulka píše:ked sa 206 dostala na trh tak cena bola rovnaka... a stal sa s nej fenomen na slovenskych cestach... ja si skor myslim ze mazda nie je az taka popularna znacka ako bmw a mercedes... toto mi potvrdila aj kolegina ked sa vystatovala ze ake uzasne bmw ma a ze co sa ja vytahujem s japoncom... takze asi tak ... hoci oni vobec nevedia o kvalitach mazd oproti bmw a inym znackam

já bych podobné výroky snad ani nekomentoval... ono pravda BMW je možná trošku z jiného soudku, já BMW uznávám jako dobrý auto, ale nějak dlouhodobě do budoucna bych ho živit nechtěl... ale krátkodobě se jej samozřejmě nezříkám, poněvadž BMW, Mercedes a Porsche jsou asi jedny z mála kvalitních evropských značek... zbytek nechci komentovat..
Já mám stejnak nejradši Mazdy... a vůbec japonce všeobecně.
Dvojka je v současnosti snad nejpovedenější malé auto, troufám si odvážně tvrdit, a myslím že nejsem daleko od pravdy, i kdybych se měl celkově oprostit od mé vášně jménem MAZDA.
Propo 6tka je opravdu zážitek trošku o něčem jiným... v jiných dimenzích.... to se musí nechat.. taky je to o dvě třídy luxusnější autí a ten luxus a velikost toho auta je fakt znát :ho: :ho: stejnak se mi líbí obě dvě.. i když... možná ta šestka o půl procenta víc :ho: :lol :lol
přiznám se že spíš je mému naturelu bližší kvůli lepšímu motoru a tím že je to velký auto, neb já velký auta prostě žeru :ho:
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI

Mazda 323 P BA 1.3 16V B3 (1997)
Honda :Civic 8.gen SDN LS 1.8 iVTEC R18A2 (2006)
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod kekulka » Ned Mar 23, 2008 1:32 pm

takze mazda 2 bola nielen vo finalnej trojici v Svetovom aute roka 2008 ale vysla z neho aj ako vitaz a natrela tak ine popredne automobilky :D
New M2 1,3 DE 86k
kekulka
Pisateľ
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Pia Feb 22, 2008 9:21 pm
Bydlisko: NR

Poslaťod Joseph » Uto Mar 25, 2008 8:05 pm

Pekna je, to jej neberiem ale co ked sa pocas prveho roka vyskytnu nejake neocakavane zavady? napirklad vyrobca zvola vsetky vozy na vymenu chyboveho dielu alebo nieco podobne, nikto nemoze dat ruku do ohna za toto auto este ked je nove a pre tieto pripady by som vyhlasoval auto roka na konci roka a nie na zaciatku, cela tato sutaz je pomylena a komercna. Na zaciatku roka sa vyhlasuje iba preto aby sa to auto dobre predavalo. Lenze na konci roka, ked sa uz vychytaju vsetky muchy je pre predajcov neskoro, oni su radsej, ked ma kazdy auto s muchami uz v garazi a oni naplnene vacky.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod dabel » Uto Mar 25, 2008 9:12 pm

Jozko, ty brdo... toto je dost silne...
- je to sutaz NOVINIEK modeloveho roku 2008. Keby si sa len trosku orientoval v autach ako v sci-fi, tak vies, ze ten zacal v septembri 2007
- kriteria nie su "bezproblemovost" ci "bezchybovost" (to by ju nikdy nevyhral ziadny Francuz!), ale skor pokrokovost, design, modernost techniky atd.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Bedro » Uto Mar 25, 2008 10:17 pm

Musim dat za pravdu Dablovi lebo nemozu oni vediet jake a kolko much to auto bude mat cize predsa len ide o ten pokrok v technike potencial auta
МАЗДА MX3 V6 2,5 KLDE
Serblolet kruz 1,8
Bramborak 2,5 turbokachle
Obrázok užívateľa
Bedro
VIP 2008
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Pon Jan 07, 2008 5:34 am
Bydlisko: Bratislava, Raca

Poslaťod majki » Str Mar 26, 2008 10:03 am

Jozko, nezda sa ti, ze komercny zacinas byt tak trochu viac ty? :blee
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda u nás a vo svete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť