Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda Brno

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Mazda Brno

Poslaťod Black » Uto Aug 21, 2007 11:42 pm

Musím za Donaifela a i sebe pochválit jednu ze dvou prodejen Mazda v Brně. Mají velmi vstřícný přístup k zákazníkovi, dále velký výběr reklamních předmětů a co je hlavní Donaifelovi vyšli maximálně vstříc při objednávání dílů na jeho Xedose 9 a teď dokonce drobné díly, které si objednal dostal zcela zdarma, tak tomu říkám, že si váží zákazníka :palec .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod nOvYl » Str Aug 22, 2007 3:38 am

no jeste bys taky mohla napsat jestli Balvin nebo AB, at vim.
minules pekne na ABcko plivala ze te s tvym GDckem poslali na vrakoviste. :ho:
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Black » Str Aug 22, 2007 7:45 am

Ne s GD to bych snad pochopila, že mne posílají pro díly na vrakoviště a sami se připravují o kšeft, ale to mi řekli o GF dva roky zpátky v Auto Balvin a ne v AB auto Brno. S AB auto Brno jsem celkem až na pár drobností od minulé opravy spokojená. Donaifel takto skvěle s díly na Xedose 9 pochodil v Auto Balvin, já si myslím, že je to tím, že se tam od té doby, co jsem tam byla já změnili lidi, co tam pracují.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pepino34 » Pon Okt 29, 2007 2:08 pm

Do AB Auto nikdy !!!
dle papírů vyměnily kladky ve 180 000km a ve 210 000 mi prdla pružinka z napínací kladky, také jsem zjistil že jak napínací tak vodící kladky už pěkně cinkají, tak svojí životnost ukončily. A 30 000km na obě kladky je opravdu málo aby už takhle cinkali, takže práci napsali, materiál napsali ale už nevyměnily.
Mazda 626 GF14P2 1.8 92k '98 Obrázok
HTC Touch Pro, 4GB microSD, TT7 Používejte pravidlo ZIPu
Obrázok užívateľa
pepino34
Komunikátor
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Sep 02, 2006 7:13 pm
Bydlisko: Brno

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť