Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

servisna knizka

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

servisna knizka

Poslaťod vulkan99 » Pia Jún 29, 2007 3:40 pm

Mam otazku ohladen servisu. predchadzajuci majitel mojej mazdy mi dal aj sevisnu knizku kde boly pekne zaznacene vsetky pravidelne prehliadky. teraz by mala nasledovat dalsia a ja by som chcel aby bola tiez zaznacena do servisnej knizky. Musim ist kvoli tomu do autorizovaneho servisu mazda (cize v mojom pripade APB) alebo mi to tam zapisu v hociktorom servise kde mi tu prehliadku spravia.

P.S. nevedel som do ktorej sekcie mam toto dat, kompetentny nech presunu podla uvazenia.
Obrázok užívateľa
vulkan99
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Štv Sep 21, 2006 12:32 pm
Bydlisko: BA, MI
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Jún 29, 2007 3:42 pm

Je to na tebe, mozes s tym ist do autorizovaneho servisu a dostanes peciatku od Mazdy, alebo ineho a tam ti daju svoju peciatku. Jedine, ked to chces mat nejak oficialne, ci dany servis ma certifikat alebo nieco podobne na opravu Mazd. :) Da sa aj neoficialne oficialne, peciatky dopredu na par stran a uz si len dopisujes. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod vulkan99 » Pia Jún 29, 2007 3:52 pm

ak tu je niekto kto je ochotny sa dohodnut na neoficialnom oficialnom onom tak nech mi napise SS :lol
Obrázok užívateľa
vulkan99
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Štv Sep 21, 2006 12:32 pm
Bydlisko: BA, MI
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Rainbow » Pia Jún 29, 2007 4:07 pm

V mojej servisnej kniznke su same peciatky od Mazdy a na konci bola jedna od Seatu - ze vymena oleja. Teraz je za tym este jedna z Mazdy.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Pon Júl 02, 2007 12:25 am

Samozřejmě je lepší, když tam budeš mít razítko Mazdy, ale pokud budeš jezdit do jiného servisu a dají ti tam razítko, tak by neměl být problém.

Záruku stejně na to auto už nemáš, a proto bych se jiného servisu nebál. Např. známý má VW Polo a jak skončila záruka, tak jezdí do servisu ke svému mechošovi a ten mu tam lupe razítka. Udělá vždy potřebné výměny, které jsou uvedeny při daných kilometrech.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť