Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Otrasné...

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Otrasné...

Poslaťod milanspan » Pon Mar 26, 2007 6:12 pm

Vlani som sa po prvý raz stal majiteľom Mazdy, teda japonského auta, vždy predtým to boli iné značky. A som pobúrený, ako sa správajú niektoré servisy. Dostal som tzv. zvolávací list, lebo na Mazde 5 treba vymeniť niečo na zadných dverách. V prílohe listu sa píše, že môžem navštíviť hociktorý, resp. najbližší autorizovaný servis. Figu borovú - v Nových Zámkoch ma vysmiali, vraj čo oni s tým, nech idem tam, kde som auto kúpil /300 km vzdialené mesto.../ To isté sa mi prihodilo aj v ďalších dvoch servisoch a v tom poslednom ma vyzvali, aby som im najprv odfaxoval garančnú knižku, potom prišiel, aby mohli objednať súčiastku a potom mám prísť na opravu. Už som pretelefonoval viac ako si Mazda zaslúži. A aby som nezabudol v tom prvom servise, kde som bol už dávnejšie s tým, že by hádam bolo treba prekontrolovať brzdy, mi ukradli súčiastgku za 6 000.- Sk. Pravdaže, reklamácia nepomohla. Takže, hurá... Mám Mazdu, slúži dobre, ale čosi smrdí.
milanspan
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Mar 26, 2007 6:01 pm

Poslaťod tgala » Pon Mar 26, 2007 6:36 pm

Dakujeme za postreh. Mohol by si konkretne menovat servisy, kde sa ti to stalo? Popripade ak nechces tu tak verejne menovat, posli to nam adminom na mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk a my to skusime dat dalej. Dakujem
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod FISHkaa » Str Mar 28, 2007 5:32 pm

je to fakt divne - ja sem si svoji dotahl z nemec a zcela ochotne mi v Praze vymenili veci zdarma, pry v ramci nejake garancky - a to uz byla holka po 3 leté záruce :mrk
----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Poslaťod Enzo » Str Mar 28, 2007 10:36 pm

Ja by som tie servisy vymenoval takto verejne. Nech maju reklamu. A nech tam viac nikto nechodi. Nech idu do riti.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť