Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Problém problém problém

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Problém problém problém

Poslaťod marian.f » Uto Nov 07, 2006 12:36 am

No poviem vám som tvrdý zástanca mázd a japoncov vôbec. No porucha na mojom Tribute 2,3 ma privádza do rozpakov. Takže o čo ide?
Auto za 1mil korun vypovedalo službu po 40 tis. kilometroch. Klukova hridel,ložiska,polomotor....bla bla bla..!!! Nechce sa mi rozpisovať prečo a ako ktomu došlo,spomeniem to bliššie v stredu večer pretože to je konečná a posledná možnosť do kedy som ochotný čakať. Prečo? Preto že to trvá od 2.augusta a žiadna náprava sa nestala. Auto stojí v servise a nič sa nedeje. Takže vážený páni od mazdy či už sBB,NR, Ba alebo s Prahy (oni vedia o kom je reč). Nasleduje zverejnenie mojho problému V tv Markíza a iných denníkoch. Nehovoriac o tom že to pôjde na súd. Viac naozaj v stredu do vtedy mám príslub že vštko bude ok. Ja tomu síce moc meverím lebo tých stried,piatkov bolo vela. Od stredy začínam antikampan proti mazde.
Všetkým ostatným ktrym to nepatrilo aj napriek tomu sa ich to dotklo sa ospravedlnujem. Neviem však kdo by čo robil na mojom mieste. Nemam ani peniaze ani auto. Nemám ani jedno jedine vyjadrenie (oficialne) na papiery. Pár telefonátov s niekolkými osobami ktoré sa akože snažia niečo riešiť. Je to hamba a problem.
Podobný dopis píšem aj pámom do japonska.
S pozdravom registrovaný člen Marian.f
marian.f
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 8:49 pm

Poslaťod SpeedyJ » Uto Nov 07, 2006 12:39 am

marian.f píše:No poviem vám som tvrdý zástanca mázd a japoncov vôbec. No porucha na mojom Tribute 2,3 ma privádza do rozpakov. Takže o čo ide?
Auto za 1mil korun vypovedalo službu po 40 tis. kilometroch. Klukova hridel,ložiska,polomotor....bla bla bla..!!! Nechce sa mi rozpisovať prečo a ako ktomu došlo,spomeniem to bliššie v stredu večer pretože to je konečná a posledná možnosť do kedy som ochotný čakať. Prečo? Preto že to trvá od 2.augusta a žiadna náprava sa nestala. Auto stojí v servise a nič sa nedeje. Takže vážený páni od mazdy či už sBB,NR, Ba alebo s Prahy (oni vedia o kom je reč). Nasleduje zverejnenie mojho problému V tv Markíza a iných denníkoch. Nehovoriac o tom že to pôjde na súd. Viac naozaj v stredu do vtedy mám príslub že vštko bude ok. Ja tomu síce moc meverím lebo tých stried,piatkov bolo vela. Od stredy začínam antikampan proti mazde.
Všetkým ostatným ktrym to nepatrilo aj napriek tomu sa ich to dotklo sa ospravedlnujem. Neviem však kdo by čo robil na mojom mieste. Nemam ani peniaze ani auto. Nemám ani jedno jedine vyjadrenie (oficialne) na papiery. Pár telefonátov s niekolkými osobami ktoré sa akože snažia niečo riešiť. Je to hamba a problem.
Podobný dopis píšem aj pámom do japonska.
S pozdravom registrovaný člen Marian.f


hele to bude spis problem debilniho dealera nez Mazdy jako takove ne? Obratil jsi se na generalniho importera? U nas za neco podobnyho sebraly licenci dealerovi Mitsu.... :hanged
SpeedyJ
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Aug 03, 2006 1:06 pm

Poslaťod marian.f » Uto Nov 07, 2006 12:52 am

Vyskušal som už všetko štyri mesiace tá ista odpoved. Distrbuciu aj servis na najvyššej urovni ma nastarosti mada europe Praha. Výhovorky,klamstvá,polopravdy
marian.f
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 8:49 pm

Poslaťod EDU » Uto Nov 07, 2006 12:56 am

Preji vyrizeni tohoto problemu a mas moji alespon duchovni podporu.
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod SpeedyJ » Uto Nov 07, 2006 12:56 am

marian.f píše:Vyskušal som už všetko štyri mesiace tá ista odpoved. Distrbuciu aj servis na najvyššej urovni ma nastarosti mada europe Praha. Výhovorky,klamstvá,polopravdy


:shock tak bez do nich, to pak snad uz jedine Nemecko :boks :snip
SpeedyJ
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Štv Aug 03, 2006 1:06 pm

Poslaťod marian.f » Uto Nov 07, 2006 1:06 am

A ešte jedno upozornenie pre majitelov tributov 2,3i na toto vozidlo momentalne (a kdo vie kedy bude) nie su žiadne absolutne žiadne náhradné dielyv Čechách ani na Slovensku. Ide zima a tak si dávajte pozor aby sa vám nič na cestách nestalo lebo ani len žiarovku nezoženiete.
marian.f
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 8:49 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Nov 07, 2006 1:15 am

marian.f píše:A ešte jedno upozornenie pre majitelov tributov 2,3i na toto vozidlo momentalne (a kdo vie kedy bude) nie su žiadne absolutne žiadne náhradné dielyv Čechách ani na Slovensku. Ide zima a tak si dávajte pozor aby sa vám nič na cestách nestalo lebo ani len žiarovku nezoženiete.


To nie su na viac typov :ho: By som ti vedel rozpravat :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Uto Nov 07, 2006 1:17 am

No.. navrhujem potom zohnat motor V6 2.5 a urobit vymenu. :) Prevodovka to znesie a bude to zihadlo.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod marian.f » Uto Nov 07, 2006 1:22 am

2,5 motor mazda nema len trojliter ale to nie je podstatné. Ja viem že sú problemy s dielmi aj na 6 a podobne ale pokial sa neozvu ludia a nespojíme sa tak asi PRAHA kašle na ludí. Hlavné je predať a starostlivosť o zákaznika???? Prosim vás neverte bludom je to prach sprosté klamstvo.
marian.f
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 8:49 pm

Poslaťod Kris » Uto Nov 07, 2006 1:23 am

marian.f píše:2,5 motor mazda nema len trojliter ale to nie je podstatné. Ja viem že sú problemy s dielmi aj na 6 a podobne ale pokial sa neozvu ludia a nespojíme sa tak asi PRAHA kašle na ludí. Hlavné je predať a starostlivosť o zákaznika???? Prosim vás neverte bludom je to prach sprosté klamstvo.


Cele Slovensko na tomto principe fičí...sme proste jedno velke tapakovo.

PS. Inac ten 2,5 vazne existuje. :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Uto Nov 07, 2006 7:14 pm

marian.f píše:2,5 motor mazda nema len trojliter ale to nie je podstatné. Ja viem že sú problemy s dielmi aj na 6 a podobne ale pokial sa neozvu ludia a nespojíme sa tak asi PRAHA kašle na ludí. Hlavné je predať a starostlivosť o zákaznika???? Prosim vás neverte bludom je to prach sprosté klamstvo.


2.5 V6 s oznacenim KL v dvoch verziach KL-DE a KL-ZE (169k a 200k). Bludom neverime, ja osobne Mazdu do autoriz. servisu nedavam. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod marian.f » Uto Nov 07, 2006 7:22 pm

Ked som hovoril o 2,5motore myslel som to že Tribute nema tento motor. Po dnešnom dni nič nové. Po x-tom telefonáte do Prahy ma opäť ubespečili žeby motor mal dorazit zajtra. :koule
No uvidíme.
marian.f
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 8:49 pm

Poslaťod marian.f » Uto Nov 07, 2006 7:26 pm

Pre misko42 ! Dakujem že si sa ozval musim počkať do zajtra tak ako som slubil ak dačo dám ti vedieť. Ešte raz dakujem
marian.f
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 8:49 pm

Poslaťod misko42 » Uto Nov 07, 2006 7:32 pm

dnes som s nim akurat bol a som mu to spominal, a sa pytal ze jak stare je to auto. to som mu nevedel povedat, len som vedel ze to ma nabehane 40 000 km,a ze preto je tak dlho lebo sa tu menil importer tak je teraz problem s nahradnymi dielmi.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod marian.f » Uto Nov 07, 2006 7:56 pm

Auto je staré rok. Veštko je vlastne jedno podla zákona mam narok na neake veci o ktorých viem ale nevidim žiadnu ochotu riešit problém. Zajtra budeme mudrejší
marian.f
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 8:49 pm

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť