Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Servis Praha a okolí?

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Servis Praha a okolí?

Poslaťod Lily » Štv Aug 19, 2004 3:11 pm

Naposledy upravil Lily dňa Str Feb 09, 2005 11:46 am, celkovo upravené 1
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod dabel » Štv Aug 19, 2004 3:57 pm

Kludne pis, kolko len chces ;) Dlzka prispevkov nie je limitovana.

Velmi dobry servis v Prahe, vynikajuce sluzby a dobre ceny je http://www.autovasenda.cz. Akorat si nie som isty, ci vezmu Mazdu, specializuju sa hlavne na europske auta. Kazdopadne Ta tam neosklbu a vyznaju sa v tom ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Lily » Štv Aug 19, 2004 4:08 pm

Naposledy upravil Lily dňa Str Feb 09, 2005 12:10 pm, celkovo upravené 1
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Jirka » Pia Dec 17, 2004 1:44 pm

A ve kterém autorizovaném servisu jsi byla? Mně udělali pravidelnou ss prohlídku vyměnili pár blbostí včetně žárovek za nekřesťanský prachy, ale že ruční brzda brzdí jen na jednom kole a ještě málo asi vůbec nezkoušeli natož pak aby s tím něco udělali. :?:
Jaks pochodila u autovasenda.cz ?
Jirka
 

Poslaťod Lily » Pia Dec 17, 2004 3:29 pm

Naposledy upravil Lily dňa Str Feb 09, 2005 12:10 pm, celkovo upravené 1
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod jirka » Pia Dec 17, 2004 4:15 pm

Lily píše:
Jirka píše:A ve kterém autorizovaném servisu jsi byla? Mně udělali pravidelnou ss prohlídku vyměnili pár blbostí včetně žárovek za nekřesťanský prachy, ale že ruční brzda brzdí jen na jednom kole a ještě málo asi vůbec nezkoušeli natož pak aby s tím něco udělali. :?:
Jaks pochodila u autovasenda.cz ?


Mazda Spořilov. Ale už jsem tam rok nebyla. Nemám chuť platit někoho šesti stovkama na hodinu.
U Autovašenda jsem nakonec nebyla. Dostala jsem kontakt na jiný servis, který si nemůžu vynachválit. udělají na mém autě vše a navíc jsem u nich koupila i zimní gumy s plecháčema.


díky, na spořilově jsem ještě nebyl, ty experti s prohlídkou byli od Auto Zeman. Takže se teď poohlížim po nějakym servise kde už takový auto někdy viděli ale zároveň by mě nezruinovali při té opravě brzd.
626 2.0 GF
jirka
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Dec 17, 2004 1:50 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lily » Pon Dec 20, 2004 6:15 pm

jirka píše:díky, na spořilově jsem ještě nebyl, ty experti s prohlídkou byli od Auto Zeman. Takže se teď poohlížim po nějakym servise kde už takový auto někdy viděli ale zároveň by mě nezruinovali při té opravě brzd.


Jestli chceš, dám Ti kontakt na servis, kam teď jezdím. Fakt jsem spokojená
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Doktor » Uto Dec 21, 2004 8:43 am

Lily píše:Jestli chceš, dám Ti kontakt na servis, kam teď jezdím. Fakt jsem spokojená



To mě taky zajímá, děkuji.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod jirka » Uto Dec 21, 2004 9:53 am

Lily píše:
jirka píše:díky, na spořilově jsem ještě nebyl, ty experti s prohlídkou byli od Auto Zeman. Takže se teď poohlížim po nějakym servise kde už takový auto někdy viděli ale zároveň by mě nezruinovali při té opravě brzd.


Jestli chceš, dám Ti kontakt na servis, kam teď jezdím. Fakt jsem spokojená


Díky to by bylo super.
626 2.0 GF
jirka
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Dec 17, 2004 1:50 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod ivanek » Pon Apr 04, 2005 10:05 am

Zdravim,

protoze jsem
a) cerstvym majitelem Mazdy :zerute:
b) cerstvym obyvatelem Prahy :shock
chtel jsem poprosit o radu, kam mam zajet, kdyz mi nefunguje klimatizace :nene a rad bych to dal pred letem dokupy. Nejaky solidni a zaroven ne nejdrazsi servis.
a pak jeste nejake drobnosti bych potreboval doladit...:jo

takze, prosim prosim, doporucte, pradte...

Dííííík
Mazda 626 GE 1.8i, 4dv, '96
ivanek
Opytovateľ
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Štv Feb 17, 2005 3:22 pm
Bydlisko: Kolin

Poslaťod maestro » Ned Apr 17, 2005 11:09 pm

Lily píše:
jirka píše:díky, na spořilově jsem ještě nebyl, ty experti s prohlídkou byli od Auto Zeman. Takže se teď poohlížim po nějakym servise kde už takový auto někdy viděli ale zároveň by mě nezruinovali při té opravě brzd.


Jestli chceš, dám Ti kontakt na servis, kam teď jezdím. Fakt jsem spokojená

Ahoj, poradila by si mi ten servis který si tak chvalis? Byl jsem v praze v jednom ale zda se mi ze to neudelali tak jak meli, autum nerozumim tak opravdu nevim... Mam s tím ted nejake problemy tak potrebuju sehnat fakt dobrej servis kde me neoskubou a udelaji to poradne :!!: :twist:
Mazda 626 GD 2.0i 8V GD hatchback 1990
Obrázok užívateľa
maestro
Pisateľ
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned Apr 17, 2005 11:01 pm
Bydlisko: Nejdek / Praha

Poslaťod Hosť » Štv Jún 09, 2005 2:10 pm

Hlavně ne do auto Zeman v Hloubětíně. To co jsem tam zažil bych nikomu nepřál. Na autě udělali víc škod než oprav a následně lhali a byli arogantní. Vřele nedoporučuju. Podobné zkušenosti s nimi má i několik mých známých - bohužel jsem se to dověděl až po návštěvě u nich.
Hosť
 

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 09, 2005 2:22 pm

Anonymous píše:Hlavně ne do auto Zeman v Hloubětíně. To co jsem tam zažil bych nikomu nepřál. Na autě udělali víc škod než oprav a následně lhali a byli arogantní. Vřele nedoporučuju. Podobné zkušenosti s nimi má i několik mých známých - bohužel jsem se to dověděl až po návštěvě u nich.


Inac, asi by sme uvitali, keby sa pod taketo prispevky dotycny aj podpisal, bud ako registrovany uzivatel, alebo minimalne aspon nieco. Takto ten prispevok vo mne skor vzbudzuje nedoveru (nic v zlom), proste nieco ako ohovaranie od konkurencie... To len taka pripomienka... Netreba sa za svoje nazory hanbit, ak sa tak udialo ako pises, tak si za tym stoj a sme radi ked nam to sem napises... Diiiiiik.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod gathis » Pia Jún 10, 2005 5:40 am

TomAnt píše:
Anonymous píše:Hlavně ne do auto Zeman v Hloubětíně. To co jsem tam zažil bych nikomu nepřál. Na autě udělali víc škod než oprav a následně lhali a byli arogantní. Vřele nedoporučuju. Podobné zkušenosti s nimi má i několik mých známých - bohužel jsem se to dověděl až po návštěvě u nich.


Inac, asi by sme uvitali, keby sa pod taketo prispevky dotycny aj podpisal, bud ako registrovany uzivatel, alebo minimalne aspon nieco. Takto ten prispevok vo mne skor vzbudzuje nedoveru (nic v zlom), proste nieco ako ohovaranie od konkurencie... To len taka pripomienka... Netreba sa za svoje nazory hanbit, ak sa tak udialo ako pises, tak si za tym stoj a sme radi ked nam to sem napises... Diiiiiik.


svatá pravda :old
jinak já jezdím do Citroen Šváb Kladno - původně byl prodejce Mazdy, ale prý je Mazda moc velký držák a na servisu se nedalo vydělat - jezdily pouze záruční prohlídky.... Ale oficiální servis na Mazdu je tam pořád....
takže sem tam dělal poprvé destičky, olej a rozvody, podruhé už jenom olej - to bylo na počkání.... no a celkem spokojenost....
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod majki » Pia Jún 10, 2005 11:32 am

gathis píše:jinak já jezdím do Citroen Šváb Kladno - původně byl prodejce Mazdy, ale prý je Mazda moc velký držák a na servisu se nedalo vydělat - jezdily pouze záruční prohlídky....


:chi: :chacha :hihi: :lol That's it, dude :zit :jo
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron