Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autoforum Nitra, Banska Bystrica

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Autoforum Nitra, Banska Bystrica

Poslaťod BOL » Štv Apr 13, 2006 4:29 pm

Ked napisem ze som dal auto na garancnu opravu do nitry a po troch mesiacoch "som ho nasiel" v BB rozobrate do srobu s vymenenym motorom uveri mi to tu niekto ??
Obrázok užívateľa
BOL
Opytovateľ
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Uto Jan 18, 2005 9:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dabel » Štv Apr 13, 2006 4:44 pm

no ty kono... tak to je brut sila... bolo ukradnute zo servisu?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Hosť » Štv Apr 13, 2006 5:06 pm

nie...
je to ta ista s.r.o.
Hosť
 

Poslaťod Black » Štv Apr 13, 2006 5:26 pm

To je strašné :cry . :-x .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Štv Apr 13, 2006 6:52 pm

Hovoris o svojej M6?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Koudy » Štv Apr 13, 2006 6:58 pm

Tak to je mazec. :neane
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Zoran » Štv Apr 13, 2006 8:32 pm

Tak to je fakt vrchol... Nejake podrobnosti...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod BOL » Pia Apr 14, 2006 7:17 am

... je to v stadiu riesenia pravnikmi.

ale strucne : 7.2.2006 som odovzdal auto v nitre na riesenie /1/poistnej udalosti (naraznik, zadne svetlo) + /2/ piskanie v motore podobne nedotiahnutemu remenu.
Auto bolo plne pojazdne. technik neotvoril zakazku, lebo nemal cas...so slovami, auto mas v piatok hotove...naco zakazky...
po dvoch tyzdnoch nebolo stale vymenene ani to svetlo, o tom ze sa do motora ani nepozreli nehovorim.
zatial som si krasne "jazdil" s nahradnou oktavkou za 800skk na den
24.2 mi volal technik z NR : poistna udalost je hotova, auto sme rozobrali, mas odidenu vodnu pumpu
3.3 konecne zohnali vodnu pumpu, vymenili, dohodli sme si termin na prebratie auta.
4.3 zistili, ze chyba nebola vo vodnej pumpe a motor huci jak besny
...
...
kedze to bolo uz takmer mesiac, zacal som uvazovat nad vratenim auta,kedze nestihli zakonnu lehotu 30dni na odstranenie zavady pocas zaruky....
a vtedy sa to zacalo...
"nemas otvorenu zakazku..." mozes sa poj...., pekne plat za oktavku 800skk na den, pekne plat leasingovke 35t za mesiac...ved pohoda, sme na Slovensku
...
zakazku mi neotvorili
...
zacal som do toho "rypat" kedze auto je na operativny leasing.
asi po dvoch tyzdnoch som sa dozvedel ze auto bolo prevezene do BB, v NR mali vsetci pracovnici zakaz so mnou komunikovat.

BB: pohoda, uz nam chybaju len ojnice, salky, olejova vana a zachvilu to budete mat hotove :hanged
:twisted :twisted :twisted :shock :shock :shock :shock

ako som sa dozvedel neskor NR nema moc licenciu a autorizovanych mechanikov, robia to preto pod s.r.o. z BB a preto ked sa o to zacal zaujimat AP auto rychlo previezli do BB bez mojho vedomia

dnes je 14.april, auto stale nemam, zakazku mi odmietaju otvorit, zaplatil som leasingovke 90t skk za M6, za oktavku to bude dalsich ca 50t skk a ked raz hadam poskladaju naspat moju M6, tak .....
neviem....

auto nemalo ani 50t km...
ak mi niekto vie pomoct, vopred dakujem
Obrázok užívateľa
BOL
Opytovateľ
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Uto Jan 18, 2005 9:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Doktor » Pia Apr 14, 2006 8:12 am

No tak tu pomože len jediná vec - AK-47 a tak 5 predĺžených zásobníkov.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Michal 4WS » Pia Apr 14, 2006 8:56 am

??? :shock ??? :twisted :??? :shock ???
Ja som z BB, pokúsim sa dačo zistiť.
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Pia Apr 14, 2006 9:00 am

Doktor píše:No tak tu pomože len jediná vec - AK-47 a tak 5 predĺžených zásobníkov.
Doktore jsi surovec :lol , na to stačí brokovnice a ten její zvuk, pak to auto bude opraveno ihned. Jen čtu, co dělají s M6, tak ve mě vaří krev :twist: , to snad není v dnešní době ani možné :-x . Bych na ně vlítla a trvala bych na okamžité nápravě a bez toho bych neodešla. Jinak tohle už chce pořádného právníka a jít s ním se prvně mimosoudně dohodnout na odškodnění a pokud to nepůjde, tak jít do soudního sporu. Jinak u nás v ČR na to zabírá, když se na ně podívá televize Nova a hned začnou fungovat věci, tak jak mají.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Pia Apr 14, 2006 9:01 am

Black píše:
Doktor píše:No tak tu pomože len jediná vec - AK-47 a tak 5 predĺžených zásobníkov.
Doktore jsi surovec :lol , na to stačí brokovnice a ten její zvuk, pak to auto bude opraveno ihned. Jen čtu, co dělají s M6, tak ve mě vaří krev :twist: , to snad není v dnešní době ani možné :-x . Bych na ně vlítla a trvala bych na okamžité nápravě a bez toho bych neodešla. Jinak tohle už chce pořádného právníka a jít s ním se prvně mimosoudně dohodnout na odškodnění a pokud to nepůjde, tak jít do soudního sporu. Jinak u nás v ČR na to zabírá, když se na ně podívá televize Nova a hned začnou fungovat věci, tak jak mají.


Nó, s tou televíziou to nieje zlý nápad! :neane
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Pia Apr 14, 2006 9:03 am

Michal 4WS píše:
Black píše:
Doktor píše:No tak tu pomože len jediná vec - AK-47 a tak 5 predĺžených zásobníkov.
Doktore jsi surovec :lol , na to stačí brokovnice a ten její zvuk, pak to auto bude opraveno ihned. Jen čtu, co dělají s M6, tak ve mě vaří krev :twist: , to snad není v dnešní době ani možné :-x . Bych na ně vlítla a trvala bych na okamžité nápravě a bez toho bych neodešla. Jinak tohle už chce pořádného právníka a jít s ním se prvně mimosoudně dohodnout na odškodnění a pokud to nepůjde, tak jít do soudního sporu. Jinak u nás v ČR na to zabírá, když se na ně podívá televize Nova a hned začnou fungovat věci, tak jak mají.


Nó, s tou televíziou to nieje zlý nápad! :neane
No právě i když televizi moc nemusím, tak na ty hajzlíky :-x by to potřeba bylo, aby se na to televize podívala a udělala jim reklamu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Pia Apr 14, 2006 9:06 am

Black píše:
Michal 4WS píše:
Black píše:
Doktor píše:No tak tu pomože len jediná vec - AK-47 a tak 5 predĺžených zásobníkov.
Doktore jsi surovec :lol , na to stačí brokovnice a ten její zvuk, pak to auto bude opraveno ihned. Jen čtu, co dělají s M6, tak ve mě vaří krev :twist: , to snad není v dnešní době ani možné :-x . Bych na ně vlítla a trvala bych na okamžité nápravě a bez toho bych neodešla. Jinak tohle už chce pořádného právníka a jít s ním se prvně mimosoudně dohodnout na odškodnění a pokud to nepůjde, tak jít do soudního sporu. Jinak u nás v ČR na to zabírá, když se na ně podívá televize Nova a hned začnou fungovat věci, tak jak mají.


Nó, s tou televíziou to nieje zlý nápad! :neane
No právě i když televizi moc nemusím, tak na ty hajzlíky :-x by to potřeba bylo, aby se na to televize podívala a udělala jim reklamu.


:tlesk: :tlesk: :tlesk:
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Bootleg » Pia Apr 14, 2006 10:26 am

Vybavime Mercedes S s ukrajinskymi cislami?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť