Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autopard Břeclav

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Autopard Břeclav

Poslaťod Lubos1 » Ned Dec 07, 2014 3:17 pm

Mazda v Breclavi skoncila :ko
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sedvo » Ned Dec 07, 2014 6:57 pm

To je škoda. Dost dlouho jsem tam jezdil. Jinak jej servis mazdy asi neuživil.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod lakilaki » Pon Dec 08, 2014 8:52 pm

Pokial dobre viem, zrusenie ma co do cinenia s poziadavkami mazda na design showroomu a technologicko-technicke vybavenie servisu.
A vaecsinou koncia servisy, ktore boli privetive k zakaznikom :bee
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod Sedvo » Pon Dec 08, 2014 10:15 pm

Nějak si nejsem jistý tím designem,to by museli např. Autopalace Brno taky zavřít (jelikož je to multiservis,tak nevím jak by to udělali). A v Břeclavi asi nebyl problém v technickém zázemí. Spíš bych to viděl, že tam nebyla ziskovost a za další přiznej me si,že pravidelné prohlídky servis neuživí (ještě když si donesem vlastní olej). A servisy jsou závislé na firemních fleetových zákaznících (leaseplan,arval,ald atd.),ti neřeší cenu,tam je cena prohlídky za full.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod erokube » Štv Jan 22, 2015 1:28 pm

A kde je najblizsi servis od Breclav v CR? Len Brno ?

To je brutalna skoda, lebo ten servis bol super.. V porovnani so Slovenskom nemal konkurenciu, nuz neviem ako v CR. Co som pocul, v Zline je dobry servis.. Ale mozno aj Brno?

Vzhladom na to, ze som vacsinou platil o 100 a viac eur menej na servise ako u nas, tak si mozem dovolit aj do nemecka odskocit asi :D obrazne povedane..
erokube
Pisateľ
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Pia Júl 01, 2011 7:00 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Sedvo » Štv Jan 22, 2015 4:13 pm

Brno - AUTOPALACE BRNO nebo Auto Balvín.

Osobně jezdím do Autopalace Brno, jelikož to mám cca 1 km od práce, tak mi to vyhovuje. Ale je to fakt jenom na pravidelný servis, nějaká náročnější oprava (např. elektrika), tak je lepší Auto Balvín.

Vlastní olej si vozím sám a nemají s tím problém, dokonce i do olej do převodovky nebyl problém. Filtry si nechávám dávat originál.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod erokube » Štv Jan 22, 2015 11:29 pm

Paci sa mi ze tam pracuju aj v sobotu, mozem ist na vylet :)
Tak dik za reakciu :)
erokube
Pisateľ
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Pia Júl 01, 2011 7:00 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod david.gta » Pia Jan 23, 2015 3:29 pm

Taky přemýšlím kam budu chodit. Ale do Autopalace asi ne.

Rozsvítila se mi kontrolka od motoru a chtěl jsem připojit na diagnostiku , aby mi řekli co je za problém. Příjimací technik mi řekl ať u nich auto na 3 dny odstavím , že jak budou mít čas , že se na to podívají. náhradní auto mi nabídl za 1200 kč ,ale řekl že stejně není volné. Z telefonátu jsem měl pocit , že spíš technika otravuju.

Jel jsem jinam , diagnostika trvala 5 minut. Asi mám špatnou lambdasondu.
Obrázok užívateľa
david.gta
Prispievateľ
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 7:18 pm
Bydlisko: Jižní morava

Poslaťod Sedvo » Sob Jan 24, 2015 10:30 am

AUTOPALACE je dobré jenom na pravidelnou prohlídku. Na ostatní odborné věcí je lepší AutoBalvín, ale ten je na druhé straně Brna.

Jenom příklad z práce. Mám tady M6 a nefungovala dálka a rádio. Přistaveno do Autopalace a za 3 dny volali, že si auto můžeme vyzvednout, ale že problém nevyřešili, že to nešlo napojit na diagnostiku a nechtějí do toho hrabat, že by mohli zničit řídící jednotku motoru a blablabla.
Nasedl jsem do auta a ještě ten den jsem to odvezl do AutoBalvín na druhou stranu Brna (čas cca 17:00). Ráno v 9:00 - pane máte to hotové, připravte si 950,- Kč včetně DPH. A problém - nějaká hlavní pojistka u baterky, chvíli trvalo než to našli, ale našli.

A další příběh z Autopalace - svítila mi kontrolka airbagu, tedy blikala. Vím, že byl problém v žárovce signalizující vypnutí spolujezdcového airbagu. 14 dní dopředu jsem se objednával a tuto závadu nahlašoval, že se na to podívají. No a světě div se, přijel jsem na prohlídku a toto nahlašuji - pane to bude trvat dlouho na to není čas. No doprdele, tak jsem to přistavil ke známému a za hodinu nebylo co řešit - pointa - byla tam špatná žárovka!!! Oprava za 300,- včetně práce a to aby plasty byly OK.

Takže ještě jednou AUTOPALACE BRNO jenom na servisní prohlídky, přijímací technik tam stojí za prd, už by měl jít do důchodu.

PS: a ještě jedna super věc, co fungovala v Břeclavi - dalo se na prohlídku počkat, ráno přijet a za hodinu odjet. To v Autopalace není možné, auto ráno přistavit a odpoledne vyzvednout.

PS II: asi se budeme muset tady všichni složit a domluvit, koupit od Jonáše BV a budeme mít vlastní servis - MAZDA SERVIS KLUB CZ SK. Prodává to včetně diagnostiky a vybavení :-D
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Mazda314 » Sob Mar 07, 2015 4:44 pm

Dobry den, autopard breclav stale funguje nebo je servis taky zavreny?
Mazda314
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Mar 07, 2015 4:39 pm

Poslaťod Sedvo » Sob Mar 07, 2015 8:46 pm

Je zavřeno. A z největší pravděpodobností kvůli tomu, co tu psal lakilaki - importér chtěl kompletní předělání showroomu. I v Autopalace Brno předělavají. Tímto bych se chtěl lakilakimu omluvit,že jsem nevěřil jeho informaci.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Mazda314 » Ned Mar 08, 2015 2:52 pm

diky za odpoved, mam u nich uskladnene kola , tak doufam, ze je dostanu zpatky, jelikoz nezavolali tak jsem zvedava co mi reknou, pokud se dovolam, pak nevim jak situaci resit.
Mazda314
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Mar 07, 2015 4:39 pm

Poslaťod Sedvo » Ned Mar 08, 2015 3:45 pm

Bylo to v prodeji v realitce, ale už to zmizelo. Je možné, že došlo již ke změně majitele. A nejsem si jist, jestli se tam bude možné dovolat. Osobní návštěva je jistější.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Mazda314 » Ned Mar 08, 2015 3:52 pm

Diky za informace, doufam, ze tam nekdo bude. Jestli ne, tak je to hnus, kdyz ani nezavolaji, ze konci. Kdyz tak to budu resit trestnim oznamenim, nevidim jine vychodisko :-(
Mazda314
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Mar 07, 2015 4:39 pm

Poslaťod Sedvo » Ned Mar 08, 2015 3:56 pm

Zadej si www.autojonas.cz a uvidíš, co se ti objeví za stránky. Osobní návštěva v těchto prostorech by mohla pomoci.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť