Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autovašenda

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Autovašenda

Poslaťod Pavel » Str Feb 15, 2006 8:45 pm

Zdravím všechny mazďáky... Dnes jsem byl na měření tlaků válců v Autovašenda, který někdo zde doporučoval. Je mi jasné, že to není nijak náročná činnost, ale tento servis se mi zamlouvá. Byli velice ochotní a dalo se s nimi dobře pohovořit o problému. Bohužel se zaměřují pouze na francouzská auta a u jiných značek konkrétně u mazd jsou schopni provést spíše pravidelnou údržbu. S opravami tam asi nepochodíme...

Omlovám se. Dal jsem to do špatného fóra... :o)
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod majki » Str Feb 15, 2006 8:51 pm

Pavel píše:Zdravím všechny mazďáky... Dnes jsem byl na měření tlaků válců v Autovašenda, který někdo zde doporučoval. Je mi jasné, že to není nijak náročná činnost, ale tento servis se mi zamlouvá. Byli velice ochotní a dalo se s nimi dobře pohovořit o problému. Bohužel se zaměřují pouze na francouzská auta a u jiných značek konkrétně u mazd jsou schopni provést spíše pravidelnou údržbu. S opravami tam asi nepochodíme...

Omlovám se. Dal jsem to do špatného fóra... :o)

To je vporadku, patri to sem :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Feb 16, 2006 10:52 am

Jo, AutoVasenda je v spravnych rukach... :lol Snazil som sa svojho casu sa za Japikov prihovorit, sefmechacnik Valda je ale macher hlavne na Frantikov :lol Faktom ale je, ze som oboch majitelov uz par rokov nevidel :( Ale som rad, ze sa im stale dobre dari.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Pavel » Štv Feb 16, 2006 11:49 am

JJ... Už jsem s nimi domluvený na výměnu oleje.... :hura
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť