Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Servis BA

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Servis BA

Poslaťod Tom1no » Uto Nov 03, 2009 2:23 pm

Ahojte Mazdaci,

na zaciatku Decembra sa mam ist lyzovat do Svajcu a chcel by som teda dat moju 6tku na servisnu prehliadku. Chcem vymenit olej - donesiem si sam, ostatne prevadzkove kvapaliny, filtre, skontrolovat brzdy (ma to najazdene 93000km, odporucate este menit nieco ine?). Kam by ste odporucili? A co by to cca stalo?
Bavime sa o neautorizovanych servisoch v Bratislava (resp.sirsom okoli) Pisalo sa tu o autoservise Jano, Lotas,...ale su to pomerne stare prispevky, bodli by nejake novsie skusenosti.

Este otazocka ohladom oleja, docital som sa tu na fore, ze do diesloveho motora s DPF je mozne naliat aj tento olej: http://olejposta.sk/r_93.html a nie iba Dexeliu od Mazdy, plati to, ano? :) Nerad by som tam nalial nieco ''ine''.

Diiiky za odpovede!
Mazda6 Wagon, r.v.2006, Exclusive...
Tom1no
Opytovateľ
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned Júl 26, 2009 9:28 pm
Bydlisko: Bratislava, SR

Poslaťod Gazda » Pon Nov 16, 2009 6:19 pm

Trochu off-topic, ale pre DPF boli vyvinute "Low SAP" oleje, ACEA C3, MB 229.31, 229.51, ... neviem co konkretne doporucuje Mazda.
323S BA 1.5 (Z5)
Obrázok užívateľa
Gazda
Pisateľ
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Str Máj 17, 2006 6:52 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod kawa » Sob Nov 21, 2009 11:10 pm

Co se týče autoservisu Jano, tak ten funguje spolehlivě a já tam servisuji obě svoje Mazdy, dojíždím tam z Brna :-) . Vždy mi ve všem ochotně vyšli vstříc. Teď mi tam dávají dohromady moji veteránku.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť