Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AB Auto Brno

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod Black » Uto Dec 20, 2005 11:27 pm

TheSaint píše:Pokusím se něco splašit... každopádně letos bych za svoji firmu mohl nějakých 10.000 SK věnovat ale očekávám těžkou reklamu, VIP místo a orál od generálního :koule :lol .. to poslední si nechám ujít ale
jinak to myslím vážně
A co zajít do AB auto Brno a zkusit tam také něco domluvit?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TheSaint » Str Dec 21, 2005 12:28 am

AB Auto Brno jsou ZLODEJI a TOTALNI KRETENI !!!!! Nenechal bych si tam ani vyměnit vodu do ostřikovače natož je o něco žádat nebo něco domlouvat...
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Str Dec 21, 2005 12:35 am

TheSaint píše:AB Auto Brno jsou ZLODEJI a TOTALNI KRETENI !!!!! Nenechal bych si tam ani vyměnit vodu do ostřikovače natož je o něco žádat nebo něco domlouvat...
Já jsem tam spokojená, ale kupuji tam pouze náhradní díly. Na srazu v Brně s námi byl syn majitele AB auto Brno, který tenkrát pomáhal při kolizi.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TheSaint » Str Dec 21, 2005 12:43 am

Jo.. byl tam, protože jsem ho tam pozval a pomáhalprotže na té mirkově opravě vidělali 80.000 a totálně to zmrvili...

Být tebou náhradní díly bych tam určitě nekupoval... znám jednoho bívalého mechanika.... naučují originál
ale namounují nebo prodají něco uplně jiného... jak jsem řekl... nenechal bych si od nichvyměnit ani náplň
do ostřikovače
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Str Dec 21, 2005 12:48 am

TheSaint píše:Jo.. byl tam, protože jsem ho tam pozval a pomáhalprotže na té mirkově opravě vidělali 80.000 a totálně to zmrvili...

Být tebou náhradní díly bych tam určitě nekupoval... znám jednoho bívalého mechanika.... naučují originál
ale namounují nebo prodají něco uplně jiného... jak jsem řekl... nenechal bych si od nichvyměnit ani náplň
do ostřikovače
Já tam neservisuji, jenom kupuji díly. Kde vlastně servisuješ ty?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TheSaint » Str Dec 21, 2005 1:32 am

AUTO BALVIN... a i díly ti prodají na pi...
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Str Dec 21, 2005 10:48 am

TheSaint píše:AUTO BALVIN... a i díly ti prodají na pi...
Tak to v je v :prdel , protože s těma mám zase strašné zkušenosti já a drazí jsou jak sfiňa. Kurňa kam mám tedy jezdit. Jediné co mě napadá, tak je Ostrava, ale to je trochu daleko :skler .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Ned Jan 08, 2006 5:03 pm

Su z Brna a s AB Auto a i s Balvínem mám svoje zkušenosti a vítězí AB - ale je hroznej rozdíl, jakej mechanik dostane tvoje auto - mladí týpci jsou tam gumy - chce to někoho staršího


Mara
Hosť
 

Poslaťod Black » Str Mar 01, 2006 4:37 pm

Tak jsem dnes byla v AB auto Brno seřídit světlomety a jsem spokojená. Seřízení jsem měla zdarma a samolepka GT pro Harryho je objednaná :tlesk: .
Naposledy upravil Anonymous dňa Štv Mar 02, 2006 5:18 pm, celkovo upravené 1
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Harry FE3 » Štv Mar 02, 2006 10:12 am

Ještě jednou díky!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Štv Mar 02, 2006 5:18 pm

Harry FE3 píše:Ještě jednou díky!
Není zač Harry, rádo se stalo :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Ferin » Uto Mar 07, 2006 9:12 pm

Sám osobně vím,jak je to s autorizovaným servisem,udivuje mě jen že tam někdo ještě jezdí.Dělají tam lidi na jedné značce aut pořád dokola a stejně to neznají a hlavně si tam kupte náhradní díl a zkuste ho vrátit,tak jak vás tam elegantně pošlou do prdele,tak to neumí nikde jinde!!!!!
Mazda je nejlepší auto na světě a doufám že bude pořát!!!
Ferin
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Štv Jún 23, 2005 8:52 pm
Bydlisko: Habrovany

Poslaťod Black » Uto Mar 07, 2006 9:18 pm

Ferin píše:Sám osobně vím,jak je to s autorizovaným servisem,udivuje mě jen že tam někdo ještě jezdí.Dělají tam lidi na jedné značce aut pořád dokola a stejně to neznají a hlavně si tam kupte náhradní díl a zkuste ho vrátit,tak jak vás tam elegantně pošlou do prdele,tak to neumí nikde jinde!!!!!
Tak to se tedy musím ohradit :dost , protože v AB auto Brno běžně objednávám náhradní díly a už se u dvou dílů stalo, že přišlo něco jiného než jsem potřebovala a tak jsem je šla vrátit, po předložení pokladního dokladu mě bez jediného slova na pokladně vrátili peníze.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Apr 19, 2006 2:45 pm

Tak jsem byla včera na jarní prohlídce se svojí 626 GF a dopadla na výbornou :hura , jediné co bude třeba vyměnit jsou zadní brzdové destičky. Příští týden čeká prohlídka i moji 626 GD a kawovu 626 GD, tam to tak super neočekávám, už mají přece svůj věk :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron