Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autoservis NITRA - AUTOCITY

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Autoservis NITRA - AUTOCITY

Poslaťod Gojko » Štv Okt 06, 2005 1:01 pm

Ahojte, som novym clenom Vasho klubu. Kupil som si ojazdenu Mazdicku 323F a caka ma prva prehliadka po 90 000. Po precitani Vasich nazorov na Bratislavsky servis AP som sa rozhodol ze skocim do NR. Som objednany na stredu rano. Chcete ma na nieco upozornit? :!!: Aby som potom nebol prekvapeny! :sok: Dakujem za Vase odborne rady
Mazda 323 F
Gojko
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Okt 06, 2005 12:33 pm

Poslaťod dabel » Štv Okt 06, 2005 1:53 pm

Upozornenie: po 90tkm to bude hodne draha prehliadka, tak sa nelakaj... vsetky ostatne su cenou odhadom stvrtinove.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod T » Pia Okt 07, 2005 11:31 am

dabel píše:Upozornenie: po 90tkm to bude hodne draha prehliadka, tak sa nelakaj... vsetky ostatne su cenou odhadom stvrtinove.


To jest asi kolik? Mam autiko chvilku a 100.000 najeto, ale nejsem si uplne jistej, jestli puvodni majitel udelal vsechno, co pri 90tkm mel.

Dik.
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod dabel » Pia Okt 07, 2005 11:45 am

T píše:
dabel píše:Upozornenie: po 90tkm to bude hodne draha prehliadka, tak sa nelakaj... vsetky ostatne su cenou odhadom stvrtinove.


To jest asi kolik? Mam autiko chvilku a 100.000 najeto, ale nejsem si uplne jistej, jestli puvodni majitel udelal vsechno, co pri 90tkm mel.

Dik.

Zavisi od servisu. Ale okolo 20kSk (15kCk?) by sa to malo hybat.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod T » Pia Okt 07, 2005 11:56 am

dabel píše:
T píše:
dabel píše:Upozornenie: po 90tkm to bude hodne draha prehliadka, tak sa nelakaj... vsetky ostatne su cenou odhadom stvrtinove.


To jest asi kolik? Mam autiko chvilku a 100.000 najeto, ale nejsem si uplne jistej, jestli puvodni majitel udelal vsechno, co pri 90tkm mel.

Dik.

Zavisi od servisu. Ale okolo 20kSk (15kCk?) by sa to malo hybat.


:u:

je to aspon cena vcetne vymeny rozvodaku?

Co vsechno by se melo v 90tkm udelat?
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Okt 07, 2005 12:10 pm

Ano to je cena za kompletku, vratane rozvodov...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pia Okt 07, 2005 1:41 pm

T píše:je to aspon cena vcetne vymeny rozvodaku?

Co vsechno by se melo v 90tkm udelat?

Ako pise TomAnt, je to cena KOMPLETNE vsetkeho. Vymena samozrejme vsetkych filtrov, oleja, sviecok (ak mas s dlhou zivotnostou, co sa menia po 100tkm, napr. platinove, tak aj tie stoja celkom dost), vsetkych remenov, napinacich kladiek u rozvodaku.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Hosť » Str Okt 12, 2005 12:50 pm

Chlapi, akurat som sa vratil zo servisu v Nitre a mozem vrelo odporucit. Prijemni ludia. :hura
Hosť
 

Poslaťod milan » Str Okt 12, 2005 9:04 pm

A ako zvladaju svoju pracu? To tiez nie je posledny aspekt pri hodnoteni servisu... Aky je to servis? V Nitre robi Mazdu Auto Forum, nie?
Obrázok užívateľa
milan
VIP 2007
 
Príspevky: 425
Registrovaný: Pon Feb 14, 2005 11:17 am

Poslaťod Markus » Ned Mar 26, 2006 1:22 pm

tak pokial ide o servisy v Nitre. momentalne s tam 2. jeden na pieskovej (Auto forum ? kruhac pri velkom Tescu, vypadovka na BA) ale ti stratili licenciu, jeden znamy mi vravel ze ked tam naposledy bol, tak nemali ani len ziarovky a bezali ich kupit na benzinku. volakedy som tam chodi, bol to dobry servis ale upada :hanged
Druhy servis je na cabajskej (smer Sala) je to Moto Jas (robia aj skodovky) bol som tam v polovic 02/2006 a bol som spokojny, a tyto dostali aj oficialnu licenciu. Takze ja uz viem kde bude v NR chodit do servisu :hura
Markus
Žihadlo 323F
Markus
Opytovateľ
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob Máj 07, 2005 1:27 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod alfo » Pon Nov 06, 2006 12:47 am

Zdravím.Po kladných referenciach o servise Motojas Nitra som sa tam vybral(23.10.06) s mojím Xedosom 6 na výmenu rozvodov.V ten den mi prijímaci technik nevedel povedať cenu tak sme sa dohlodli že mi zavolá na druhý deň.Na druhý den mi volal že cena za materiál 10000Sk+práca a na rozvody sa čaka týžden.Ešte sa ma pýtal či chcem aby spravili prehliadku auta na zimu.Súhlasil som,tak ma objednal na 1.11.06!(mal som po nočnej nejak ma nenapadlo že je sviatok) o 7:30.Samozrejme že tam nik nebol.Ok,hovorim si moja chyba mal som si tam deň pred tým zavolať a potvrdiť ten termin. 2.11.06 som volal do motojasu,nech mi teda daju iný termín a na moje počudovanie o mojej objednavke ani nevedeli.Tak som si dal tie rozvody objednat ešte raz.Po nadiktovaní údajov mi chlapik hovori: zistim cenu o chvilku vam zavolám.Samozrejme nezavolal:)Keď som tam neskôr volal ja nikto to nebral. 3.11.06 vybral som sa tam osobne skladnik mi povedal,že sa ktomu ešte nemal čas dostať že mi zavolá.Nepreslo ani 5minút čo som odišiel zo servisu už mi volal a hovori Môžme to objednať čaká sa 4dni a že len cena materiálu 26000Sk.Tak a teraz vie mi niekto povedať kolko stoja rozvody(material)na Xedos 6 V6 2liter KF?Lebo teraz neviem čomu mám veriť.thx
Obrázok užívateľa
alfo
Opytovateľ
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Štv Okt 05, 2006 2:09 pm

Poslaťod misko42 » Pon Nov 06, 2006 10:08 am

alfo píše:Zdravím.Po kladných referenciach o servise Motojas Nitra som sa tam vybral(23.10.06) s mojím Xedosom 6 na výmenu rozvodov.V ten den mi prijímaci technik nevedel povedať cenu tak sme sa dohlodli že mi zavolá na druhý deň.Na druhý den mi volal že cena za materiál 10000Sk+práca a na rozvody sa čaka týžden.Ešte sa ma pýtal či chcem aby spravili prehliadku auta na zimu.Súhlasil som,tak ma objednal na 1.11.06!(mal som po nočnej nejak ma nenapadlo že je sviatok) o 7:30.Samozrejme že tam nik nebol.Ok,hovorim si moja chyba mal som si tam deň pred tým zavolať a potvrdiť ten termin. 2.11.06 som volal do motojasu,nech mi teda daju iný termín a na moje počudovanie o mojej objednavke ani nevedeli.Tak som si dal tie rozvody objednat ešte raz.Po nadiktovaní údajov mi chlapik hovori: zistim cenu o chvilku vam zavolám.Samozrejme nezavolal:)Keď som tam neskôr volal ja nikto to nebral. 3.11.06 vybral som sa tam osobne skladnik mi povedal,že sa ktomu ešte nemal čas dostať že mi zavolá.Nepreslo ani 5minút čo som odišiel zo servisu už mi volal a hovori Môžme to objednať čaká sa 4dni a že len cena materiálu 26000Sk.Tak a teraz vie mi niekto povedať kolko stoja rozvody(material)na Xedos 6 V6 2liter KF?Lebo teraz neviem čomu mám veriť.thx


no tak ten prijimaci technik tam je novy tak to bude preto, este tam neni zabehnuty,nevie co a ako. A na material sa moze cakat aj mesiac,nemusi to byt okolo tyzdna jak ti hovorili.Mne kedze tam robila priatelka a mam tam znamych tak mi hned odporucili aby som si kupil material sam a oni mi to tam namontuju a vyslo ma to hadam viac ako o polovicu lacnejsie. Material som kupoval v Nitre v Autoprime znacku NIPPARTS a vsetko mi dodali hned na druhy den.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod misko42 » Pon Nov 06, 2006 10:12 am

Gojko píše:Ahojte, som novym clenom Vasho klubu. Kupil som si ojazdenu Mazdicku 323F a caka ma prva prehliadka po 90 000. Po precitani Vasich nazorov na Bratislavsky servis AP som sa rozhodol ze skocim do NR. Som objednany na stredu rano. Chcete ma na nieco upozornit? :!!: Aby som potom nebol prekvapeny! :sok: Dakujem za Vase odborne rady

no ja som prave objednany na zajtra na vymenu chladiacej kvapaliny. :mrk
A pri tych 90 000 km ta to bude stat tak 15 - 20 tisic. A budu ti menit rozvody,filtre,olej,.... Ale odporucam ti (ako tu vyssie kolegovy) ist si kupit v NR do AUTOPRIMA rozvody aj s kladkamy a tiez aj filtre (vzduchovy,palivovy,olejovy) u nich to budes mat lacnejsie a hned na druhy den a v mazde ti to hned vymenia. Objednaj si Nipparts tie su dobre. A pri takejto objednavke sa hned objednaj na zlavu, minimalne 10 % ti daju dole z ceny.

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť