Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autobaterie

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Autobaterie

Poslaťod Black » Pon Sep 26, 2005 8:41 pm

Tak jsem si jela koupit novou autobaterii, protože ta původní, co byla v GD od výroby si potvůrka usmyslela,že po 17 letech :sok: vypoví službu :buuu: . Přijela jsem v Brně do specializované prodejny na oleje a autobaterie a jejich prodavač vyšel před prodejnu a spráskl ruce a řekl,že mám japonce a na toho oni autobaterie nemají,protože japonská auta mají jiný tvar baterky a jiné konektory,větší kec jsem neslyšela a tak jsem zavolala Harrymu a ten mě potvrdil,že to je nesmysl,abych tam tu Vartu nenapasovala. Jela jsem tedy do AB auto Brno a tam mě řekli,že autobaterie nevedou a tak jsem tedy odjela do Slavkova u Brna k panu Novoměstskému a světe div se, tam mě Vartu Blue 60Ah prodali a zdarma namontovali a ještě si vzali k likvidaci historickou japonskou autobaterii :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Pon Sep 26, 2005 8:48 pm

Já zase neslyšel větší kec než že baterie vydrží 17 let. Po přečtení tohole sem málem prasknul smíchy :chacha !
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Pon Sep 26, 2005 9:02 pm

:lol :lol :lol A mame tu po case znovu rande neutichajucej dvojice :lol :lol :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Pon Sep 26, 2005 9:19 pm

George píše:Já zase neslyšel větší kec než že baterie vydrží 17 let. Po přečtení tohole sem málem prasknul smíchy :chacha !


:rock
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Pon Sep 26, 2005 9:55 pm

George píše:Já zase neslyšel větší kec než že baterie vydrží 17 let. Po přečtení tohole sem málem prasknul smíchy :chacha !


Nevěřit, že mazdičková baterka nevydrží pouhejch 17 let je ale odvaha :ho:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Yenix » Pon Sep 26, 2005 10:12 pm

Honza píše:
George píše:Já zase neslyšel větší kec než že baterie vydrží 17 let. Po přečtení tohole sem málem prasknul smíchy :chacha !


Nevěřit, že mazdičková baterka nevydrží pouhejch 17 let je ale odvaha :ho:


:lol
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod Doktor » Pon Sep 26, 2005 10:27 pm

Ja mam v 323F 70Ah Vartu, je to ako original, zakladna rada, v rade blue ani ziadnej vyssej ju nerobia, ma totiz tzv. prave plus - je proti europskym autam na druhej strane. Ako je to u Vas?

P.S. Pre Bratislavu - kupujem na Steinerovej v predajni vedla Armaturexu, maju tam aj stierace Bosch Twin, cena baterie cca 3 000Skk. Prehodim, nabehnem, typek skontroluje dobyjanie, potom mi podpise zarucak. Vsjo.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod majki » Pon Sep 26, 2005 10:33 pm

Doktor píše:Ja mam v 323F 70Ah Vartu, je to ako original, zakladna rada, v rade blue ani ziadnej vyssej ju nerobia, ma totiz tzv. prave plus - je proti europskym autam na druhej strane. Ako je to u Vas?

P.S. Pre Bratislavu - kupujem na Steinerovej v predajni vedla Armaturexu, maju tam aj stierace Bosch Twin, cena baterie cca 3 000Skk. Prehodim, nabehnem, typek skontroluje dobyjanie, potom mi podpise zarucak. Vsjo.

Tak s pravym plus by som si neskrtol...mam na plusu aj minusu tak tak kable na "normalnu" bateriu :tma
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Pon Sep 26, 2005 10:38 pm

Doktor píše:Ja mam v 323F 70Ah Vartu, je to ako original, zakladna rada, v rade blue ani ziadnej vyssej ju nerobia, ma totiz tzv. prave plus - je proti europskym autam na druhej strane. Ako je to u Vas?



No když si před sebe baterku postavím tak, aby vývody byly vepředu a dolívací díry vzadu, tak je plus napravo..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Pon Sep 26, 2005 10:39 pm

Tak i když jí dáš do auta tak je ve směru jízdy + v pravo. Tak tomám i já
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Pon Sep 26, 2005 10:40 pm

George píše:Tak i když jí dáš do auta tak je ve směru jízdy + v pravo. Tak tomám i já


Jo :spik2
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Pon Sep 26, 2005 10:42 pm

Honza píše:
George píše:Tak i když jí dáš do auta tak je ve směru jízdy + v pravo. Tak tomám i já


Jo :spik2

To nebyla otázka. To bylo konstatování že mám + v pravo
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Pon Sep 26, 2005 10:45 pm

George píše:
Honza píše:
George píše:Tak i když jí dáš do auta tak je ve směru jízdy + v pravo. Tak tomám i já


Jo :spik2

To nebyla otázka. To bylo konstatování že mám + v pravo


No a? Naháním počet příspěvků vole :ho:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Black » Pon Sep 26, 2005 11:40 pm

George píše:Já zase neslyšel větší kec než že baterie vydrží 17 let. Po přečtení tohole sem málem prasknul smíchy :chacha !

Bum a už jsi prasknul :ho: ,já to také netušila,ale bylo mě to řečeno v té prodejně,kde jsem kupovala Vartu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Sep 26, 2005 11:42 pm

Kris píše::lol :lol :lol A mame tu po case znovu rande neutichajucej dvojice :lol :lol :lol

Něco se ti nezdá :twist: ,nebudu se hádat s někým,kdo je jen virtuální výtvor Sukyho a koho nikdo nikdy neviděl :ho: :hura .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť