Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autobaterie

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod Kris » Uto Sep 27, 2005 12:15 am

Black píše:
Kris píše::lol :lol :lol A mame tu po case znovu rande neutichajucej dvojice :lol :lol :lol

Něco se ti nezdá :twist: ,nebudu se hádat s někým,kdo je jen virtuální výtvor Sukyho a koho nikdo nikdy neviděl :ho: :hura .


Praveze zda. :lol Po jednom z najnudnejsich vikendov na fore za posledne obdobie je tu znova zelane osviezenie v podobe vasej "tvorivej" a "inspirujucej" diskusie :lol :lol :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod George » Uto Sep 27, 2005 12:44 am

Neserte mě nebo vám tu ukážu takovej fičák že ste to ještě neviděli. Já sem Jirka ze Křemže a to si tu ty lidi musej uvědomit. Já nejsem žádnej přizdisráč z vidlákova. Neberte si Jirku do huby vám povídám.

:chacha :chacha
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Uto Sep 27, 2005 7:42 am

George píše:Neserte mě nebo vám tu ukážu takovej fičák že ste to ještě neviděli. Já sem Jirka ze Křemže a to si tu ty lidi musej uvědomit. Já nejsem žádnej přizdisráč z vidlákova. Neberte si Jirku do huby vám povídám.

:chacha :chacha


A co ledviny, vole? Znáš dialýzu? :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Sep 27, 2005 10:27 am

:tlesk: Srandisti :tlesk:

Těch 17 let zní až neskutečně, pokud ta baterka opravdu startovala. Měl jsem známého, co když prodával auto, koupil si novou baterii, sloupnul z ní samolepku a nalepil na tu starou baterii v prodávaném autě, aby si jako nový majitel myslel, že má novou. Ale že by to někdo dělal obráceně.... :nevim .Co se týká +/- pólů, mám ke své baterce nesprávné auto, takže jeden kabel je našponovanej téměř k vytržení a druhej plandá. Kterej je kterej si nepamatuju, až to budu potřebovat, najdu to určitě v Mazdafóru :lol
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Black » Uto Sep 27, 2005 6:34 pm

George píše:Neserte mě nebo vám tu ukážu takovej fičák že ste to ještě neviděli. Já sem Jirka ze Křemže a to si tu ty lidi musej uvědomit. Já nejsem žádnej přizdisráč z vidlákova. Neberte si Jirku do huby vám povídám.

:chacha :chacha

Virtuální nerealita to je George :jo .
To Suky: A to ti jak dlouho trvalo než jsi vymyslel virtuálního George :ho: ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Pon Nov 28, 2005 10:24 pm

Doktor píše:Ja mam v 323F 70Ah Vartu, je to ako original, zakladna rada, v rade blue ani ziadnej vyssej ju nerobia, ma totiz tzv. prave plus - je proti europskym autam na druhej strane. Ako je to u Vas?

P.S. Pre Bratislavu - kupujem na Steinerovej v predajni vedla Armaturexu, maju tam aj stierace Bosch Twin, cena baterie cca 3 000Skk. Prehodim, nabehnem, typek skontroluje dobyjanie, potom mi podpise zarucak. Vsjo.


Kokso 70Ah, to si nepytal ani moj historicky MOSKVIC :) Ja mam baterku z BAUMAXxu a zatial si nestazujem uz funguje 2hu zimu co by som na take "kvalitne" polske vyrobky ani nepovadal, cena 50Ah bola okolo 1300,-Sk
Hosť
 

Poslaťod Bill » Pon Nov 28, 2005 11:44 pm

Existuju aj nejake bezudrzbove baterie, ktore stoja podstatne viac penazi. Tieto vydrzia dlhsie, ale 17 rokov je asi privela. V niektorych starsich Mazdach boli od vyroby Matsuschity. V Pajere mam Banner 75Ah. Cuduj sa svete ma + aj napravo aj nalavo a - tak isto aj napravo aj nalavo. Ako je to mozne? Jednoducho! Ma totiz 4 kontakty, 2x + a 2x -.
Mazda a Mitsubishi sú súrodenci, ale Tatra nezná bratra!
Obrázok užívateľa
Bill
Prispievateľ
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Pia Máj 21, 2004 4:27 pm
Bydlisko: vychod

Poslaťod George » Uto Nov 29, 2005 11:23 am

Anonymous píše:
Doktor píše:Ja mam v 323F 70Ah Vartu, je to ako original, zakladna rada, v rade blue ani ziadnej vyssej ju nerobia, ma totiz tzv. prave plus - je proti europskym autam na druhej strane. Ako je to u Vas?

P.S. Pre Bratislavu - kupujem na Steinerovej v predajni vedla Armaturexu, maju tam aj stierace Bosch Twin, cena baterie cca 3 000Skk. Prehodim, nabehnem, typek skontroluje dobyjanie, potom mi podpise zarucak. Vsjo.


Kokso 70Ah, to si nepytal ani moj historicky MOSKVIC :) Ja mam baterku z BAUMAXxu a zatial si nestazujem uz funguje 2hu zimu co by som na take "kvalitne" polske vyrobky ani nepovadal, cena 50Ah bola okolo 1300,-Sk
mám taky 70 Ah a níž už bych nešel. Chtěl sem 90tku ale nevejde se mi tam :hanged
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zoran » Uto Nov 29, 2005 11:31 am

Vsak to je uz pomaly do kamionu...! :jamaica
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod George » Uto Nov 29, 2005 11:34 am

Na muziku se hodí každá ampéra navíc.
Jenže přihrádka pro baterii je sotva na tu moji 70tku
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť