Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AAA

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod Sedvo » Str Máj 31, 2006 10:55 am

dabel píše:
Sedvo píše:Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(

Njn, samoska sa nebavime o lacikoch, ale o autach o nejakych par tisic lacnejsich ako rovnake ponuky u nas - ale za tu cenu su v omnoho lepsom stave ako nase bazarovky.


Tak to jo! Ten stav je jasný, stačí se projet po cestách jak v ČR, tak asi i v SR! Určitě je tam větší pravděpodobnost, že auta jsou servisovaná atd.
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Zoran » Str Máj 31, 2006 7:21 pm

Sedvo píše:
Zoran píše:
Sedvo píše:Tak AAA to mají promakané, mi co si auto nejdříve prolezeme, tak tam nekoupíme, ale jejich reklama je tak masivní, že oni ty lidi tam dotáhnou a prodají, tyhle auta! Já koupil auto od leasingovky a je v super stavu! To doporučuju, pokud člověk nespěchá, tak ať hledá u leasingovek, většinou to má cca 150000 km najeto, ale zase jasný původ, pravidelný servis atd. A někdy i ceny jsou velice dobré, protože leasingovka se chce toho auto zbavit, vždyť ho už má zaplacené! :hura :mrk
No v jednej takej robim, ale viem ze je to uplne individualne, napriklad dve velke spolocnosti so robia "malinovky" sa na tych autach uplne odbavuju a potom po 100 000soch to vyzera ja 20rocne... Sedvo ma pravdu, tie auta MAJU NA 100percent max. 150 000km a vela ich je v perfektnom stave!


Ideální je operativní leasing, tak jsem to měl já! Auto za 2,5 roku najelo 150000km, servis platí leasingovka, klient se o auto musí více méně slušně starat, takže vše OK! Fakt doporučuju! Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(
presne v takej firme robim :spik2 8-)
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Štv Jún 01, 2006 2:26 am

Sedvo píše:Ideální je operativní leasing, tak jsem to měl já! Auto za 2,5 roku najelo 150000km, servis platí leasingovka, klient se o auto musí více méně slušně starat, takže vše OK! Fakt doporučuju! Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(


Idealne je mat peniaze v hotovosti a nezivit zbytocne chamtive firmy, ale to by zas zoran nemal pracu, ze? A servis platis ty, nikto ti zadarmo nic neda, mozno si to priamo neuvedomujes.
Naposledy upravil Joseph dňa Štv Jún 01, 2006 11:59 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod dochtor » Štv Jún 01, 2006 9:08 am

JosephBSG píše:
Sedvo píše:Ideální je operativní leasing, tak jsem to měl já! Auto za 2,5 roku najelo 150000km, servis platí leasingovka, klient se o auto musí více méně slušně starat, takže vše OK! Fakt doporučuju! Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(


Idealne je mat peniaze v hotovosti a nezivit zbytocne chamtive firmy, ale to by zas zoran nemal pracu, ze? A servis platis ti, nikto ti zadarmo nic neda, mozno si to priamo neuvedomujes.

...jasne, a auta kupovat najlepsie priamo ked vypadnu z vyrobneho pasu :spik2
Urcite tento system neexistuje preto aby mal Zoran pracu, to by tu musel zurit socializmus :koule
Zadarmo nedostane nikto nic, ale pre firmu ma tento operativny leasing svoje vyhody.
- su to ciste naklady
- auto je pre firmu spravidla "vyrobny prostriedok", je dost dolezite aby fungovalo na 100%. V pripade, ze sa autu cokolvek stane, leasingovka musi podla zmluvy (operativne) zabezpecit nahradu
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod Zoran » Štv Jún 01, 2006 12:56 pm

JosephBSG píše:
Sedvo píše:Ideální je operativní leasing, tak jsem to měl já! Auto za 2,5 roku najelo 150000km, servis platí leasingovka, klient se o auto musí více méně slušně starat, takže vše OK! Fakt doporučuju! Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(


Idealne je mat peniaze v hotovosti a nezivit zbytocne chamtive firmy, ale to by zas zoran nemal pracu, ze? A servis platis ty, nikto ti zadarmo nic neda, mozno si to priamo neuvedomujes.
no jozko v zivote by si nedokazal zohnat nove auto za take love ako my...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sedvo » Štv Jún 01, 2006 12:58 pm

Zoran píše:
JosephBSG píše:
Sedvo píše:Ideální je operativní leasing, tak jsem to měl já! Auto za 2,5 roku najelo 150000km, servis platí leasingovka, klient se o auto musí více méně slušně starat, takže vše OK! Fakt doporučuju! Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(


Idealne je mat peniaze v hotovosti a nezivit zbytocne chamtive firmy, ale to by zas zoran nemal pracu, ze? A servis platis ty, nikto ti zadarmo nic neda, mozno si to priamo neuvedomujes.
no jozko v zivote by si nedokazal zohnat nove auto za take love ako my...


:hura :tlesk:
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Štv Jún 01, 2006 1:02 pm

Operativní leasing z daňového a nákladového hlediska je pro firmu, která nechce mít dodatečné náklady se servisováním vozidel velice výhodné a hlavně jim v tom neleží peníze, které točí a vydělávají na ty úroky atd.!! Já dělám něco podobného jako Zoran a je to docela zajímavé! :lol
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Zoran » Štv Jún 01, 2006 1:19 pm

Sedvo píše:Operativní leasing z daňového a nákladového hlediska je pro firmu, která nechce mít dodatečné náklady se servisováním vozidel velice výhodné a hlavně jim v tom neleží peníze, které točí a vydělávají na ty úroky atd.!! Já dělám něco podobného jako Zoran a je to docela zajímavé! :lol
tak a mozno sme kolegovia :mrk
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Štv Jún 01, 2006 2:36 pm

Zoran píše:
Sedvo píše:Operativní leasing z daňového a nákladového hlediska je pro firmu, která nechce mít dodatečné náklady se servisováním vozidel velice výhodné a hlavně jim v tom neleží peníze, které točí a vydělávají na ty úroky atd.!! Já dělám něco podobného jako Zoran a je to docela zajímavé! :lol
tak a mozno sme kolegovia :mrk
Tak to si piš, že jste :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Štv Jún 01, 2006 7:03 pm

Zoran píše:
Sedvo píše:Operativní leasing z daňového a nákladového hlediska je pro firmu, která nechce mít dodatečné náklady se servisováním vozidel velice výhodné a hlavně jim v tom neleží peníze, které točí a vydělávají na ty úroky atd.!! Já dělám něco podobného jako Zoran a je to docela zajímavé! :lol
tak a mozno sme kolegovia :mrk


Tak vidíš, tak jsme kolegové! :lol :mrk A dokonce i Black ti to potvrdil!!! :hura Jestli chce někdo profinancovat auto, tak jsem tady pro Vás, vše za velice výhodných podmínek :lol :tlesk: :koule
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť