Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AAA

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod xxxxx » Uto Sep 13, 2005 9:59 am

Marek píše:Udělám ale radši jednu obhlídku dřív a pokusím se opsat VIN, nebo podle techničáku data k bývalému majiteli. Snadno si pak zjistím bližší info a pokusím se ho zkontaktovat, pokud budu mít štěstí, může mi říct, jak to teda s tím autem je, jestli to tam dal jako totální šrot, nebo je auto v pohodě. :lol


bol by to radny chuj keby ti dal do ruky technicak pred kupou (to zrobila zena predajcu kde bola moja kara a prisiel o par bubakov :lol ) Ani znacky preto mnohi nenechavaju, nikdy nevie ake ma kto kontakty na DI :o)
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod xxxxx » Uto Sep 13, 2005 10:03 am

T píše: O servisni knizce se samozrejme ani nezminuji. Nema-li ji, ma to jiste nejaky duvod.


heh servisna knizka sa da dnes zohnat na hocico :lol taze asi tak......
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod xxxxx » Uto Sep 13, 2005 10:08 am

TomAnt píše:No nejak sa mi tomu nechce verit, ze by malo len 112 tis km? Ta 626 GF ? Moje, ten isty rocnik ma 240...


No lenze to tazko porovnavat, kto si v tom case kupil xedos 9 s takou motorizaciou a automatom, tak je predpoklad ze to bola pre neho kancelaria. Ale je to samozrejme velmi zovseobecnene :o)
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod T » Uto Sep 13, 2005 12:42 pm

xxxxx píše:
T píše: O servisni knizce se samozrejme ani nezminuji. Nema-li ji, ma to jiste nejaky duvod.


heh servisna knizka sa da dnes zohnat na hocico :lol taze asi tak......


Jasne. A razitko ti udelaj na pockani. :kafe Servisce neprikladam tak velky vyznam. Stejne ale neni pravidlem, ze by ji auta mela. A je mile, kdyz k autu je.
Dalsi otazka je, jestli se ti pro dany auto vubec vyplati shanet ji nekde podrukou.
T
Opytovateľ
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Pon Sep 05, 2005 1:56 pm

Poslaťod Joseph » Štv Máj 25, 2006 12:22 pm

Anonymous píše:
Harry FE3 píše:
A mají ho tam ještě?


No já doufám že jo. :o) A kdyby ne, tak přichází v úvahu ještě tohle: http://www.aaaauto.cz/cz/karta.php?Acti ... e=1&Znacka


Je zaujimave ze tu mazdu tam este stale maju aj po 3/4 roku tam je a ostatne auta su uz predane, cim to asi bude?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Joseph » Štv Máj 25, 2006 12:28 pm

A ked uz nieco kupujete v AAA tak si zjednajte ceny, minule ked som tam bol tak mi predavac povedal, ze s cenou by sa dalo ist este dole...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TooViper&Duhen2 » Uto Máj 30, 2006 10:57 pm

Ak sledujete Presse , tak AAA sa rychlo vyhnite , to akym sposobom okradaju uz bolo v prar clankoch a aj na nete sa da nieco vyhladat.
...su to :twisted
Mazda/FILOVÉ/...
Obrázok užívateľa
TooViper&Duhen2
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia Mar 24, 2006 8:19 am
Bydlisko: Bratislava-Detva

Poslaťod Zoran » Str Máj 31, 2006 12:43 am

No musim sa pripojit... zhanali sme dalsiu 323ku do okruhu mojich znamych a tak sme sa zastavili aj tam a take kyble mazdacke ako tam mali to som dlho nevidel.... vsetko 100krat burane a narychlo nastriekane a o tych replikach ND ani nehovorim... FUJ!!! Ale zas na druhu stranu mozno tam aj nejake auto bolo celkom fajn, ale ja som kontroloval mazdy a tie teda prepadli na plnej ciare...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dabel » Str Máj 31, 2006 8:53 am

JosephBSG píše:A ked uz nieco kupujete v AAA tak si zjednajte ceny, minule ked som tam bol tak mi predavac povedal, ze s cenou by sa dalo ist este dole...

No jasne, za take hrce by sa neoplatilo ani polovicu dat... dal som sa tam svojho casu zlakat na skuknutie Nissanu Maxima, rocnik 2001, udajne 80tkm... dokonca aj TomAnt sa tam so mnou vypravil, aj dalsi kamos... no a ked sme uvideli interier, tak sme sa vsetci svorne skoro dobluli.. v kozi tipali cigaretle, o com svedcili vypalene diery, cele vnutro jak keby tam obedovala morgosska osada. Uz ani nespominajuc kapotu s tolkymi dierkami, jak keby si prvy majitel robil v '43 obhliadku Stalingradu. Cize... z AAA nikdy nic!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Str Máj 31, 2006 9:00 am

Aj ten Xedos 9 bol dobry ze? S udajne 120.000 km. A interier mal v horsom stave ako moj po 250.000. Volant zosuchany pomaly az na kovovu kostru venca :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Str Máj 31, 2006 9:54 am

Tak AAA to mají promakané, mi co si auto nejdříve prolezeme, tak tam nekoupíme, ale jejich reklama je tak masivní, že oni ty lidi tam dotáhnou a prodají, tyhle auta! Já koupil auto od leasingovky a je v super stavu! To doporučuju, pokud člověk nespěchá, tak ať hledá u leasingovek, většinou to má cca 150000 km najeto, ale zase jasný původ, pravidelný servis atd. A někdy i ceny jsou velice dobré, protože leasingovka se chce toho auto zbavit, vždyť ho už má zaplacené! :hura :mrk
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Zoran » Str Máj 31, 2006 10:01 am

Sedvo píše:Tak AAA to mají promakané, mi co si auto nejdříve prolezeme, tak tam nekoupíme, ale jejich reklama je tak masivní, že oni ty lidi tam dotáhnou a prodají, tyhle auta! Já koupil auto od leasingovky a je v super stavu! To doporučuju, pokud člověk nespěchá, tak ať hledá u leasingovek, většinou to má cca 150000 km najeto, ale zase jasný původ, pravidelný servis atd. A někdy i ceny jsou velice dobré, protože leasingovka se chce toho auto zbavit, vždyť ho už má zaplacené! :hura :mrk
No v jednej takej robim, ale viem ze je to uplne individualne, napriklad dve velke spolocnosti so robia "malinovky" sa na tych autach uplne odbavuju a potom po 100 000soch to vyzera ja 20rocne... Sedvo ma pravdu, tie auta MAJU NA 100percent max. 150 000km a vela ich je v perfektnom stave!
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dabel » Str Máj 31, 2006 10:03 am

No ja mam obe auta dovezene z Nemecka, kupene od serioznych dealerov (1x orig. Mazda, 1x zastupenie Bosch), s jasnym povodom, serviskou, nestocenymi tachometrami, lacnejsie ako u nas - a "kupodivu" absolutne bezproblemove. Za tych 15kSk za prepis to urcite stalo a dalsie auto kupim na SK JEDINE od znameho, o ktorom viem, ze autu dal vsetko (napr. Lubos1 :lol ), alebo dovleciem z D alebo A.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Sedvo » Str Máj 31, 2006 10:17 am

Zoran píše:
Sedvo píše:Tak AAA to mají promakané, mi co si auto nejdříve prolezeme, tak tam nekoupíme, ale jejich reklama je tak masivní, že oni ty lidi tam dotáhnou a prodají, tyhle auta! Já koupil auto od leasingovky a je v super stavu! To doporučuju, pokud člověk nespěchá, tak ať hledá u leasingovek, většinou to má cca 150000 km najeto, ale zase jasný původ, pravidelný servis atd. A někdy i ceny jsou velice dobré, protože leasingovka se chce toho auto zbavit, vždyť ho už má zaplacené! :hura :mrk
No v jednej takej robim, ale viem ze je to uplne individualne, napriklad dve velke spolocnosti so robia "malinovky" sa na tych autach uplne odbavuju a potom po 100 000soch to vyzera ja 20rocne... Sedvo ma pravdu, tie auta MAJU NA 100percent max. 150 000km a vela ich je v perfektnom stave!


Ideální je operativní leasing, tak jsem to měl já! Auto za 2,5 roku najelo 150000km, servis platí leasingovka, klient se o auto musí více méně slušně starat, takže vše OK! Fakt doporučuju! Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dabel » Str Máj 31, 2006 10:50 am

Sedvo píše:Dovoz z D nebo A, no v dnešní době musí člověk kápnout na dobré auto s dobrýma kilometrama, mám kontakty v Holandsku, Německu, Francii a Belgii a je to dřina najít něco co je v dobrém stavu a má slušně najeto, většinou tyto auto jsou na stejné cenové úrovni, tak jak tady né-li dražší! Rusáci a Ukrajinci berou skoro vše a proto i na západě se všechna auto zdražila!!! :(

Njn, samoska sa nebavime o lacikoch, ale o autach o nejakych par tisic lacnejsich ako rovnake ponuky u nas - ale za tu cenu su v omnoho lepsom stave ako nase bazarovky.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť