Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AAA

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod Hosť » Pia Sep 09, 2005 9:41 am

Harry FE3 píše:
A mají ho tam ještě?


No já doufám že jo. :o) A kdyby ne, tak přichází v úvahu ještě tohle: http://www.aaaauto.cz/cz/karta.php?Acti ... e=1&Znacka nebo tato Honda: http://www.aaaauto.cz/cz/karta.php?Acti ... 52&Order=1 případně Accord: http://www.aaaauto.cz/cz/karta.php?Acti ... =6&Order=1 :)
Hosť
 

Poslaťod TomAnt » Pia Sep 09, 2005 9:46 am

No nejak sa mi tomu nechce verit, ze by malo len 112 tis km? Ta 626 GF ? Moje, ten isty rocnik ma 240...
A preco maju vzdy auta v bazaroch taky jednotny pocet nabehanych km? ze 110, 105, 95... Preco by napriklad niekto tu Mazdu predaval cerstvo po vymene rozvodaku? Hm?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pia Sep 09, 2005 9:48 am

TomAnt píše:No nejak sa mi tomu nechce verit, ze by malo len 112 tis km? Ta 626 GF ? Moje, ten isty rocnik ma 240...
A preco maju vzdy auta v bazaroch taky jednotny pocet nabehanych km? ze 110, 105, 95... Preco by napriklad niekto tu Mazdu predaval cerstvo po vymene rozvodaku? Hm?

No mna hlavne zarazi ten Accord...taky rocnik a len tolko km...tieto Accordy casto boly ako sluzobne auta... :neverim
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Sep 09, 2005 9:51 am

majki píše:
TomAnt píše:No nejak sa mi tomu nechce verit, ze by malo len 112 tis km? Ta 626 GF ? Moje, ten isty rocnik ma 240...
A preco maju vzdy auta v bazaroch taky jednotny pocet nabehanych km? ze 110, 105, 95... Preco by napriklad niekto tu Mazdu predaval cerstvo po vymene rozvodaku? Hm?

No mna hlavne zarazi ten Accord...taky rocnik a len tolko km...tieto Accordy casto boly ako sluzobne auta... :neverim


No presne, u nas maju sluzobne auta 120 tkm po 3 rokoch len tak zahuci... Ale samozrejme kasna a vsetko vyzera ako nove, takze preco by to chlapci z bazaru nestocili, ked auto na ten pocet km nevyzera... ale logika vravi nieco ine ze...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Marek » Pia Sep 09, 2005 10:07 am

A co ten Civic? Ten vypadá, že byl jako služební auto a ty kilometry by měly odpovídat, za 4 roky 110.000km, hm? 8)
Marek
 

Poslaťod Black » Pia Sep 09, 2005 10:52 am

dabel píše:
Black píše:To není pravda :twist: ,protože já mám originál rakouský techničák od GD a originál německý techničák od GF a nikdo ho sebrat nechtěl,to jsou kecy,že se odebírá :prdel . Cizí techničák ti zůstane,nebudou ti ho brát :nene .

Mozno preto, lebo si auto kupila pred vstupom do Unie. Vsetky saskarny s COC a tak zacali az po vstupe... Kecy to nie su, na rozdiel od Teba som si auto prepisoval sam "svojpomocne" a viem, co mi kde pobrali a co mi kde nechali. Dovod odobratia som tiez vysvetlil vyssie.
Já jsem GF přihlašovala už po vstupu do Unie a originál techničák mě nechali a přihlásila jsem jej také sama,takže o tom odebrání originálního techničáku je to kec. Možná na Slovensku je to běžná praxe,ale v ČR rozhodně ne :nene .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pia Sep 09, 2005 11:14 am

Black píše:Já jsem GF přihlašovala už po vstupu do Unie a originál techničák mě nechali a přihlásila jsem jej také sama,takže o tom odebrání originálního techničáku je to kec. Možná na Slovensku je to běžná praxe,ale v ČR rozhodně ne :nene .

Je to mozne, ze ho v CR nechaju, kazdopadne je to potom bezpecnostna diera jak svina... A ked ich to tukne, tak to hned zmenia... (ak to este nezmenili)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Pia Sep 09, 2005 11:41 am

dabel píše:
Black píše:Já jsem GF přihlašovala už po vstupu do Unie a originál techničák mě nechali a přihlásila jsem jej také sama,takže o tom odebrání originálního techničáku je to kec. Možná na Slovensku je to běžná praxe,ale v ČR rozhodně ne :nene .

Je to mozne, ze ho v CR nechaju, kazdopadne je to potom bezpecnostna diera jak svina... A ked ich to tukne, tak to hned zmenia... (ak to este nezmenili)

Tak to nevím,jestli to změní :nene ,ale jsem ráda,že ty originál techničáky mám,alespoň znám jména předchozích zemřelých majitelů 8) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pia Sep 09, 2005 1:55 pm

Black píše:jsem ráda,že ty originál techničáky mám,alespoň znám jména předchozích zemřelých majitelů 8) .


Ty vole, ta kočička je fakt nářez...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Suky » Pia Sep 09, 2005 2:29 pm

Doktor píše:
Black píše:jsem ráda,že ty originál techničáky mám,alespoň znám jména předchozích zemřelých majitelů 8) .


Ty vole, ta kočička je fakt nářez...


Akorát se jí pořád nepodařilo odstranit ty krvavé skvrny z čalounění :ho: - viz někde jinde v jejím příspěvku...
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Pia Sep 09, 2005 3:31 pm

Suky píše:
Doktor píše:
Black píše:jsem ráda,že ty originál techničáky mám,alespoň znám jména předchozích zemřelých majitelů 8) .


Ty vole, ta kočička je fakt nářez...


Akorát se jí pořád nepodařilo odstranit ty krvavé skvrny z čalounění :ho: - viz někde jinde v jejím příspěvku...

Když nepůjdou dolů,tak nevadí :ho: ,alespoň ty další nebudou tak nápadné :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Sep 09, 2005 3:31 pm

Doktor píše:
Black píše:jsem ráda,že ty originál techničáky mám,alespoň znám jména předchozích zemřelých majitelů 8) .


Ty vole, ta kočička je fakt nářez...

Či či či či Doktore :spik2 :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Pia Sep 09, 2005 3:56 pm

AAA - náhon tachometru ve vrtačce rulez :ho:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Normec » Pon Sep 12, 2005 9:49 am

dabel píše:
T píše:Je-li to dovoz, razhodne chtej videt original velky technicak!!!

Ten bohuzial pri prihlasovani odoberie Dopravny inspektorat, spolocne s COC.


Já jsem ho při koupi mazdy dostal přímo od bazaru
MAZDA 323F. 1.5, r.v. 1996
Normec
Čitateľ
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Sep 09, 2005 9:41 am
Bydlisko: JM

Poslaťod Black » Pon Sep 12, 2005 7:49 pm

Normec píše:
dabel píše:
T píše:Je-li to dovoz, razhodne chtej videt original velky technicak!!!

Ten bohuzial pri prihlasovani odoberie Dopravny inspektorat, spolocne s COC.


Já jsem ho při koupi mazdy dostal přímo od bazaru

Holt Ďábla,když viděli, tak mu ten techničák hned vzali :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron