Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Auto Palace Bratislava - Neverending Story

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod TomAnt » Str Máj 17, 2006 8:51 pm

peager píše:
Zoran píše:
JosephBSG píše:
TomAnt píše:
mpv píše:No sice importer sa meni, no AP ako predaj a servis ostava.

To sme tak nejak tusili :ho: Ale pohoda. Novy importer snad znamena novy dohlad nad kvalitou spominanych sluzieb...


Ale zamestnanci budu stale slovaci a nie japonci...
TO nikto nevie :) ale vatsinou si taketo firmi so sebou prinesu "vlastny" managment, cize ak by tu bol japonec riaditel, verim ze by to vsetko inac riesil.... :hura
no len aby aj ceny moc neporiesil :mrk


Tak ti poviem, uz teraz je normohodina na moje auto 790 Sk bez DPH. Cize, idem tam len ked naozaj MUSIM. Ak to dvihnu, tak uz tam nepojdem ani ked budem musiet, to je easy... Je ista psychologicka hranica, moja osobna, taka ze porovnavam cenu prace co ini pytaju za nejake sluzby pre mna voci cene mojej standardnej hodinovej mzdy...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod mpv » Str Máj 17, 2006 9:40 pm

Ceny nezdvihnu urcite hned. A myslim, ze nemaju ani dovod, pretoze terajsi importer ich nakupuje od MME (Mazda Motor Europe). Takze by to malo zostat.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod Joseph » Str Máj 17, 2006 10:16 pm

mpv píše:Ceny nezdvihnu urcite hned. A myslim, ze nemaju ani dovod, pretoze terajsi importer ich nakupuje od MME (Mazda Motor Europe). Takze by to malo zostat.


Tie ceny mozu byt aj vyssie? Ved uz teraz je cena na maxime, Mercedes a BMW ma lacnejsie sluzby ako Mazda, to sa tym ludom ani necudujem ze si nechcu kupit Mazdu. Doteraz co som mal problemy na svojom aute, tak som vsetky vyriesil sam alebo v nejakom neuatorizovanom servise za par korun...

Mozno zacnu medzi sebou konkurovat a stahovat ceny, lebo doteraz tu nemala mazda ziadnu konkurenciu.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Lubos1 » Str Máj 17, 2006 10:35 pm

JosephBSG píše:Tie ceny mozu byt aj vyssie? Ved uz teraz je cena na maxime, Mercedes a BMW ma lacnejsie sluzby ako Mazda, to sa tym ludom ani necudujem ze si nechcu kupit Mazdu. Doteraz co som mal problemy na svojom aute, tak som vsetky vyriesil sam alebo v nejakom neuatorizovanom servise za par korun...

Mozno zacnu medzi sebou konkurovat a stahovat ceny, lebo doteraz tu nemala mazda ziadnu konkurenciu.


BMW ma sadzbu od 990 - 1284 Sk za hodinu, samozrejme bez DPH. Toyota v BA (PPC) ma ceny od 600 - 1000 Sk bez DPH v zavislosti od modelu. Takze Mazda je na tom este dobre :)
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Máj 17, 2006 10:40 pm

V AB auto Brno tzn. značkovém servise Mazda je cena za hodinu práce 399 Kč bez DPH a to pro Mazdy starší 4 roků.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mpv » Str Máj 17, 2006 10:41 pm

Uvidime, mozno ich znizia. Teraz si na to nieco hadze AP. Ak MME bude rozumne....
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod Joseph » Str Máj 17, 2006 10:45 pm

Urobme si mazda servis my a dame bezkonkurencne ceny, zachvilu by servis v APB skrachoval... :-P
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Black » Str Máj 17, 2006 10:45 pm

JosephBSG píše:Urobme si mazda servis my a dame bezkonkurencne ceny, zachvilu by servis v APB skrachoval... :-P
Máte na Slovensku pěkně draho :koule .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Máj 18, 2006 10:04 am

JosephBSG píše:Urobme si mazda servis my a dame bezkonkurencne ceny, zachvilu by servis v APB skrachoval... :-P

Myslim ze skor by si skrachoval ty :ho:
Ono, skus si zratat co stoji vybavenie, zamestnanci, kolko sa premelie tak asi aut za den a zistis ze zas moc dole s cenou by si ist nemohol...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Štv Máj 18, 2006 10:20 am

TomAnt píše:
JosephBSG píše:Urobme si mazda servis my a dame bezkonkurencne ceny, zachvilu by servis v APB skrachoval... :-P

Myslim ze skor by si skrachoval ty :ho:
Ono, skus si zratat co stoji vybavenie, zamestnanci, kolko sa premelie tak asi aut za den a zistis ze zas moc dole s cenou by si ist nemohol...



Ked si zakaznik..tak pri tej istej sume frfles ze je draho, a ked si zase podnikatel, nariekas ze nic nezarobis..
asi tak by som povedal co sa tyka cenotvorby.. :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Štv Máj 18, 2006 10:58 am

No ja momentalne cenu v AP v pripade nudze akceptujem, sice ako zakaznik frflem, ale na druhej strane chapem preco je taka aka je, preto som aj ochotny ju zaplatit. Druha vec je, ze si zasa davam pozor a dopredu overim, kolko ma ktory vykon casovo trvat, aby mi napriklad olej nevymienali 6 hodin...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Štv Máj 18, 2006 11:03 am

TomAnt píše:No ja momentalne cenu v AP v pripade nudze akceptujem, sice ako zakaznik frflem, ale na druhej strane chapem preco je taka aka je, preto som aj ochotny ju zaplatit. Druha vec je, ze si zasa davam pozor a dopredu overim, kolko ma ktory vykon casovo trvat, aby mi napriklad olej nevymienali 6 hodin...


Halo..myslel som to ako "der (das) Man" ze frfle...a nie ze TomAnt frfle :mrk
Teba som este frflat vlastne nevidel. :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Štv Máj 18, 2006 11:24 am

Kris píše:
TomAnt píše:No ja momentalne cenu v AP v pripade nudze akceptujem, sice ako zakaznik frflem, ale na druhej strane chapem preco je taka aka je, preto som aj ochotny ju zaplatit. Druha vec je, ze si zasa davam pozor a dopredu overim, kolko ma ktory vykon casovo trvat, aby mi napriklad olej nevymienali 6 hodin...


Halo..myslel som to ako "der (das) Man" ze frfle...a nie ze TomAnt frfle :mrk
Teba som este frflat vlastne nevidel. :lol


Tak ale aj ja si zafrflem co bojis... hlavne ked nie som spokojny s vykonom za fakturovanu sumu...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Máj 18, 2006 11:25 am

Já ve značkovém servisu nefrflu, jsem v AB auto Brno spokojená a na faktuře mám podrobně rozepsáno, jak jim který výkon trval dlouho a to přesně na minutu a co stál materiál a kdo to kontroloval. Teď tam půjde GF na opravu po nehodě, tak pak dám vědět, jak jsem dopadla, ale zatím spokojená jsem, jednání je korektní a obsluha je milá a navíc po mě nechtěli zálohu na díly, které jsem objednávala pro Harryho a po něm zálohu chtěl, když si chtěl objednat, že se jedná o starší model a tak zálohu vyžadují a po mě nechtějí dopředu ani korunu a ještě mi volají, když jsou díly na prodejně.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Štv Máj 18, 2006 9:54 pm

peager píše: no len aby aj ceny moc neporiesil :mrk


To je jedno, ked to za to bude stat.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť