Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nejlepší autoservis.

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 18, 2005 10:26 pm

Lubos1 píše:Ja som bol spokojny v servise v Ziline. Mal som vlastny olej, bol som pri jeho vymene. Celkovo sa mi zdali seriozni, ceny su vsade v SR viac menej rovnake. Nabuduce pojdem znova tam.


Mne menil olej Milan, dokonca mi ho aj doviezol. Som maximalne spokojny.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pia Aug 19, 2005 9:49 am

TomAnt píše:
Lubos1 píše:Ja som bol spokojny v servise v Ziline. Mal som vlastny olej, bol som pri jeho vymene. Celkovo sa mi zdali seriozni, ceny su vsade v SR viac menej rovnake. Nabuduce pojdem znova tam.


Mne menil olej Milan, dokonca mi ho aj doviezol. Som maximalne spokojny.

No kedze Lubosova Mazda je este v zaruke, moze iba do autorizovaneho servisu...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Lubos1 » Pia Aug 19, 2005 10:35 am

TomAnt píše:
Lubos1 píše:Ja som bol spokojny v servise v Ziline. Mal som vlastny olej, bol som pri jeho vymene. Celkovo sa mi zdali seriozni, ceny su vsade v SR viac menej rovnake. Nabuduce pojdem znova tam.


Mne menil olej Milan, dokonca mi ho aj doviezol. Som maximalne spokojny.

Mne ho mozno tiez menil Milan, ale nie som si isty, ako sa ten mechanik volal :o)
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod LastScorpio » Uto Sep 13, 2005 1:46 pm

Pavel Rittich píše:
tgala píše:Hmmmm a na Slovensku?

Zkoušel někdo porovnávat cenu dílů a práce na Slovensku a u nás? Možná by to Brno i s dopravou vyšlo levněji a líp než Ba ?:nevim


Na slovensku pytali za prednu masku 5600,- Sk (na GD ´88 rok vyroby). Aj s dovozom na slovensko (z ciech) ma to stalo 340,- Sk. Podla mojho nazoru sa oplati chodit radsej do ciech.
LastScorpio
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Júl 26, 2005 1:47 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Black » Uto Sep 13, 2005 9:57 pm

Já jsem spokojená s autoservisem Petrásek v Brně,kde mají slušné ceny a dobře odvedou svoji práci a rádi poradí. Kontakt je na http://www.cibaru.cz .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Uto Sep 13, 2005 10:00 pm

Ferin píše:Já jako milovník a velký fanda Mazdy vám můžu doporučit Autoservis AUTO MALÝ Božetěchova ulice, Kr. Pole,Brno.Po opravě mé Mazdy 626 GD 2,2 12v jsem byl s cenou a hlavně s prací maximálně spokojen!!!!Pracují tam opravdový odborníci!!!!

Tak ten bych zrovna nedoporučila, protože jsme dneska celý den s Harrym pozorovali jejich práci a oba jsme zkonstatovali,že tam Mazdu opravit nikdy nedáme,protože jak tam zacházeli s auty,to byla hrůza :sok: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Sep 14, 2005 11:49 am

Můj mechanik šel před třema lety od z Mazdy do soukroma. Dá se s ním rozumě domluvit na termínu i na ceně a je to pečlivák. :banan :tleskam :vict A dnes jedu na zadní tlumiče!!! :banan :tleskam :vict
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Kris » Str Sep 14, 2005 3:17 pm

Black píše:
TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:
dabel píše:
Black píše:Já jsem spokojená s autoservisem Petrásek v Brně,kde mají slušné ceny a dobře odvedou svoji práci a rádi poradí. Kontakt je na http://www.cibaru.cz .

To je ten mechanik, ktoremu si tot nedavno vyhrozovala smrtou?


Ne to je novy, tomuto zacne az o pol roka :lol :ho:

Hoši hoši vzpamatujte se :spik2 a :potichu ,protože k tomuto mechanikovi už jezdí několik lidí z klubu.


Tak uz by vam mohol davat aj nejake klubove zlavy, nie?

Kdo z členů u něj byl,tak je spokojený a ceny jsou pro mé přátele velmi mírné.


Takze by sa dalo povedat, ze ryzujes na kamaratoch? :ho: :ho: :ho:

Já na rozdíl od některých lidí z klubu na kamarádech nevydělávám a to je možná důvod proč jsem nejela do Valtic.


Black uvedom si nasledovne please.

1) To co pises je len tvrdenie - obvinenie. Rozumie sa samo sebou, ze asi by kazdy taketo konanie povazoval tak trochu za neeticke.
(ked maju ludia z klubu medzi sebou ksefty je to uplne normalne, (TomAnt, vezmes ten pocitac ? :) ) ale robit si ZO ZRAZU kseft je asi mimo misu. Ty to sice tvrdis, ale nemas ziadny dokaz. Vies nejaky predlozit? Nehodlam ale absolutne vobec diskutovat o nejakych "dojmoch". Ked obvinujes, dokaz. Len aby bolo jasne.

2) Znepriatelujes si tymto vsetkych ludi, ktori doveruju Lukovi. Kto je tebe kamarat, priatel, znamy atd.. proste clovek ktoremu DOVERUJES, a bol by takto "napadnuty" tiez by si asi pocitovala nieco neprijemne. ze? a Tak trochu by si ho chcela obranit, nie?

Niekedy je fakt tazke sa zapojit do tych sporov co tu mavaju ludia, vratane teba, pretoze su z mojoho pohladu uplne absurdne a clovek fakt nevie, ci ma mavnut rukou alebo sa schuti zasmiat. Casto mam pocit ,ze su to vskutocnosti totalne kraviny ale beru sa vazne, akoby slo o neviem co. Snazil som sa vzdy povzniest nad tieto spory a snad AJ preto sme my dvaja nikdy ziaden nemali. Snazim sa respektovat kazdeho taky aky je, s niekym vsak mi je viac do reci a s niekym menej.Takto je to normalne.
A ani toto co tu pisem nepovazujem za nejaky spor.
Len ti chcem dat tu vediet, ze tak ako sa mi vobec nepacilo to dehonestujuce hlasovanie o tebe vo Valticiach, takisto sa mi nepaci to, co hovoris o tom zarabani. Dufam ze sa spravne pochopime.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Sep 14, 2005 4:20 pm

:old Mír! :old Nechť slunce nazapadá nad Vaším hněvem! :old Kluci, Vy vždycky Markétu vydráždíte a pak se divíte, když tvrdě zafauluje. Má to smysl?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Str Sep 14, 2005 4:42 pm

Pavel Rittich píše::old Mír! :old Nechť slunce nazapadá nad Vaším hněvem! :old Kluci, Vy vždycky Markétu vydráždíte a pak se divíte, když tvrdě zafauluje. Má to smysl?

:neverim Nevsiml jsem si, ze by Luke nejak Black vyprovokoval k tomu, aby ho obvinovala z vydelavani na klubacich...
Ale mas recht, peace in our hearts, wine in our hands :lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Sob Sep 17, 2005 11:24 am

majki píše:
Pavel Rittich píše::old Mír! :old Nechť slunce nazapadá nad Vaším hněvem! :old Kluci, Vy vždycky Markétu vydráždíte a pak se divíte, když tvrdě zafauluje. Má to smysl?

:neverim Nevsiml jsem si, ze by Luke nejak Black vyprovokoval k tomu, aby ho obvinovala z vydelavani na klubacich...
Ale mas recht, peace in our hearts, wine in our hands :lol

Vymazal jsem příspěvky které byly jen osobními urážkami. Vzhledem k závažnosti jsem ponechal jen jeden pro přehled

A pánové a dámy.
Je pravda, že Black často vnucuje někdy až směšné (podle mne) názory na místech, kde se to vůbec nehodí. A pochopím, že to někdo již nedokáže přehlížet.

Ale na druhé straně ji v poslední době dost lidí provokuje, takže se ani nedivím jejím reakcím.

Nebylo by jednodužší, kdyby jste se navzájem přehlíželi a ignorovali?

Mimochodem, připravujeme změnu software, která vám s ignorováním pomůže.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Gothic » Pia Sep 23, 2005 2:56 pm

Co to tady je v posledni dobe za novou modu mazani prispevku????????? Ne ze bych uz sem lezl pravidelne a na dlouho, ale zda se mi, ze je to docela caste.

Mimochodem, co to bude za "novy software usnadnujici ignorovani" ? Prekvapuje me, ze se na to nikdo zatim nezeptal.
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod TomAnt » Pia Sep 23, 2005 3:05 pm

Gothic píše:Co to tady je v posledni dobe za novou modu mazani prispevku????????? Ne ze bych uz sem lezl pravidelne a na dlouho, ale zda se mi, ze je to docela caste.

Mimochodem, co to bude za "novy software usnadnujici ignorovani" ? Prekvapuje me, ze se na to nikdo zatim nezeptal.


Mazanie prispevkov nastalo po stale sa opakujucich nechutnych osobnych urazajucich prispevkoch, pretoze sa uz na to nedalo pozerat. Mazane su prave taketo osobne a vysoko urazajuce prispevky, ziadne ine...

Novy soft umoznujuci ignorovanie bude plugin do fora, pomocou ktoreho ked si nastavis, ze nepriklad prispevky od uzivatela menom "TomAnt" nechces vidiet, tak ich vobec neuvidis, tym padom ta nebudu rozculovat a tym padom na ne nebudes reagovat, a teda sa nebude spustat lavina a spirala urazok... Je v stadiu testovania...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Donaifel » Ned Sep 25, 2005 9:25 pm

TomAnt píše:
Gothic píše:Co to tady je v posledni dobe za novou modu mazani prispevku????????? Ne ze bych uz sem lezl pravidelne a na dlouho, ale zda se mi, ze je to docela caste.

Mimochodem, co to bude za "novy software usnadnujici ignorovani" ? Prekvapuje me, ze se na to nikdo zatim nezeptal.


Mazanie prispevkov nastalo po stale sa opakujucich nechutnych osobnych urazajucich prispevkoch, pretoze sa uz na to nedalo pozerat. Mazane su prave taketo osobne a vysoko urazajuce prispevky, ziadne ine...

Novy soft umoznujuci ignorovanie bude plugin do fora, pomocou ktoreho ked si nastavis, ze nepriklad prispevky od uzivatela menom "TomAnt" nechces vidiet, tak ich vobec neuvidis, tym padom ta nebudu rozculovat a tym padom na ne nebudes reagovat, a teda sa nebude spustat lavina a spirala urazok... Je v stadiu testovania...

No niesom tu dlho ale vidim ze su tu aj provokativny ludia
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod 626BB » Uto Sep 27, 2005 1:36 pm

Kura lidi,

tady pisete blbosti a ja ted nevim, ktery ze je to ten dobry servis v Brne.
Pulka prispevku je pryc a ja nevim pro a proti.
Potreboval bych vymenit spojkovou sadu a sadu brzdovych trubicek na GE.
:?:

Muzete tedy nejaky doporucit ? Diky. Kdyby fachal i v sobotu, tak by to bylo super, ale
to je jen zbozne prani :-)
Normalne staci patek, rano dovezu, vecer odvezu.
626BB

------------------------------

626 GE 2.0i 16v, 1992, 258 000 km
Obrázok užívateľa
626BB
VIP 2006
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Štv Júl 31, 2003 9:56 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron