Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

autopalace

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod omm » Pon Nov 14, 2005 10:15 am

Ahoj!

Tak som si konecne kupil 323F rv 97 a strasne by som uvital nejaky servis v BA aleo okolí, kde ma neoberu, ako v AP. Vdaka.
omm
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Nov 14, 2005 9:34 am

Poslaťod Maco222 » Str Jan 11, 2006 8:39 pm

Ja mam zial iba jednu negativnu skusenost, bohuzial tiez na Obert :-) Chcel som dat auto na chip, tak som potreboval riadiacu jednotku.. pridem za nim a on ze je pod palubovkou pred radiacou pakou.. tak sme s kamosom hodinu a pol (auto bolo vtedy bez palubovky) vyberali nieco, pri com sme si dorezali ruky, vonku bolo 35 stupnov a uz som mal byt u Sabyho na chipe, tak som konecne vybral nieco, co mi podaril Obert, a isiel som si teda, ako som zistil po cete nachipovat jednotku airbagu.. diky pan Obert, ze miesto pred spolujazdcom pod nohami je asi ako pod palubovkou pred pakou...
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod dochtor » Štv Jan 12, 2006 11:20 am

Maco222 píše:Ja mam zial iba jednu negativnu skusenost, bohuzial tiez na Obert :-) Chcel som dat auto na chip, tak som potreboval riadiacu jednotku.. pridem za nim a on ze je pod palubovkou pred radiacou pakou.. tak sme s kamosom hodinu a pol (auto bolo vtedy bez palubovky) vyberali nieco, pri com sme si dorezali ruky, vonku bolo 35 stupnov a uz som mal byt u Sabyho na chipe, tak som konecne vybral nieco, co mi podaril Obert, a isiel som si teda, ako som zistil po cete nachipovat jednotku airbagu.. diky pan Obert, ze miesto pred spolujazdcom pod nohami je asi ako pod palubovkou pred pakou...

Ja mám riadiacu jednotku pred radiacou pákou v plechovej kostre stredového panelu, tak to bolo možno len "malé nedorozumění" zo strany Oberta...
323S BA 1,5 Z5
dochtor
Komunikátor
 
Príspevky: 541
Registrovaný: Str Dec 08, 2004 11:24 am
Bydlisko: BA MT

Poslaťod Maco222 » Štv Jan 12, 2006 11:31 am

dochtor píše:
Maco222 píše:Ja mam zial iba jednu negativnu skusenost, bohuzial tiez na Obert :-) Chcel som dat auto na chip, tak som potreboval riadiacu jednotku.. pridem za nim a on ze je pod palubovkou pred radiacou pakou.. tak sme s kamosom hodinu a pol (auto bolo vtedy bez palubovky) vyberali nieco, pri com sme si dorezali ruky, vonku bolo 35 stupnov a uz som mal byt u Sabyho na chipe, tak som konecne vybral nieco, co mi podaril Obert, a isiel som si teda, ako som zistil po cete nachipovat jednotku airbagu.. diky pan Obert, ze miesto pred spolujazdcom pod nohami je asi ako pod palubovkou pred pakou...

Ja mám riadiacu jednotku pred radiacou pákou v plechovej kostre stredového panelu, tak to bolo možno len "malé nedorozumění" zo strany Oberta...
Ano je to mozne, ale on auto videl a ukazal prstom, kde je.. ale pohoda, to sa stava..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Joseph » Pon Apr 10, 2006 6:01 pm

Ja som chcel dat nasu Mazdu do AP ale potom sme sa s otcom rozhdoli aj po negativnych skusenostiach z minulosti ze skusime iny servis. Servis mi poradila teta a zasli sme do RM Servis - Mikulejsky, Adresa: Pri Starom mýte 2, Bratislava. Dopadli sme velmi dobre, je tam ochotny a mily personal, clovek, ktory opravoval auto nam vsetko ochotne vysvetlil a poradil a tiez majitel Mikulejsky je v pohode, servis je dost velky. Vsetko co sposobovalo zavadu, konkretne zavadu so startovanim nam opravili a boli sme radi, ze sme nemuseli ist na diagnostiku do AP.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TooViper&Duhen2 » Str Máj 17, 2006 10:14 pm

Tak ja som dalsi z tych co vam na Panonsku neodporuca z aziadnu cenu ist , pristup ludi a cas co tam zabijete to je dost aj na kludasa. No a hlavne ten "super" pocit z ich este lepsie vykonanej prace to je nieco supeeeer,
bezte kludne do nejkaeho servisu ked aj 100KM len nie Ba. A toho pana O. by uz vazne mohli prepustit, skoda ze nemam znamosti ako v Honde uz by to tam mali hore nohami.
... takze kto moze nech svojho milacika ulozi radsej niekam inam na tych par hodin ktore si od vas vyzaduje.
Obrázok užívateľa
TooViper&Duhen2
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia Mar 24, 2006 8:19 am
Bydlisko: Bratislava-Detva

Poslaťod dado » Štv Máj 18, 2006 10:11 am

TooViper&Duhen2 píše:Tak ja som dalsi z tych co vam na Panonsku neodporuca z aziadnu cenu ist , pristup ludi a cas co tam zabijete to je dost aj na kludasa. No a hlavne ten "super" pocit z ich este lepsie vykonanej prace to je nieco supeeeer,
bezte kludne do nejkaeho servisu ked aj 100KM len nie Ba. A toho pana O. by uz vazne mohli prepustit, skoda ze nemam znamosti ako v Honde uz by to tam mali hore nohami.
... takze kto moze nech svojho milacika ulozi radsej niekam inam na tych par hodin ktore si od vas vyzaduje.


prezrad nieco viac....
Mazda 2, 1,4 16V, r.v. 2003
dado
VIP 2006
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Sob Okt 15, 2005 10:54 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod erokube » Pon Nov 02, 2015 8:02 pm

Takto opravuju narazniky v Auto palace panonska sro
vsetko je v norme, aj na novych autach to takto vyzera, podla Auto palace panonska sro

cena: 2200 eur


Obrázok


original
http://s21.postimg.org/r0k5whv7b/oprava.jpg

Mal som posluchnut zdravy rozum a dat to do Brna, odkedy v Breclav zavreli servis.
erokube
Pisateľ
 
Príspevky: 99
Registrovaný: Pia Júl 01, 2011 7:00 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron