Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Doporučení servise Praha a 100 km okolí

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Doporučení servise Praha a 100 km okolí

Poslaťod MartyV » Pon Aug 11, 2014 11:40 am

Dobrý den,

pořizuji si Mazdu a chtěl jsem se zeptat zda někdo může doporučit servis v Praze a jeho okolí (do 100km) na základě osobní zkušenosti.

Díky,
Marty
MartyV
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Aug 11, 2014 11:35 am

Poslaťod lakilaki » Pon Aug 11, 2014 2:48 pm

MartyV píše:Dobrý den,

pořizuji si Mazdu a chtěl jsem se zeptat zda někdo může doporučit servis v Praze a jeho okolí (do 100km) na základě osobní zkušenosti.

Díky,
Marty

http://www.pohona.cz/kontakt/
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod Marty6 » Pon Apr 27, 2015 10:10 pm

lakilaki: děkuji za tip pro kolegu, též jsem využil a byl jsem velmi spokojen.

Objednávku velkého servisu s výměnou rozvodů jsem vyřešil po mailu a po telefonu s vedoucím servisu panem Šumou, včetně cenové kalkulace předem atd. Perfektní jednání, a to jsme je ještě neviděli.
Po příjezdu na místo mě trochu překvapil areál, kde z původního salónu, benzinky, myčky a servisní dílny zůstaly provozovateli zjevně již jen poslední dvě jmenované - takže to působí trošku spartánsky! (více info zde: https://www.facebook.com/pages/Autocent ... 8964814312 )
Ale opět osobní zkušenost s jednáním pana Šumy naprosto perfektní, stejně tak výsledek práce a rozhodně ne nakonec i cena (prakticky poloviční, než po mě chtěli v autorizovaném servisu v Praze).

Takže - servis je sice už neautorizovaný, ale zápis do elektronické servisky udělat umí a technici mají nejen odpovídající vybavení, ale i zkušenosti s Mazdami.

Doporučuji!
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW Exclusive Hatchback
Obrázok užívateľa
Marty6
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Feb 27, 2013 9:23 am

Poslaťod Sedvo » Uto Apr 28, 2015 2:28 pm

Evidentně tento prodejce dopadl podobně (tedy lépe), tak jak Autojonáš v Břeclavi. Raději udrželi servis a fungují, tak jak to položit.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Marty6 » Uto Apr 28, 2015 11:01 pm

Je to škoda - kdybych si to nastudoval předem trochu víc, vyptám se na detaily, co se vlastně stalo. Podle informací co jsem vygooglil bylo autocentrum zjevně dobře zavedené.
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW Exclusive Hatchback
Obrázok užívateľa
Marty6
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Feb 27, 2013 9:23 am

Poslaťod honzaj. » Pia Apr 15, 2016 8:01 pm

Ahoj, já doporučuji Autoplus Praha Jezdím tam s mazdou už dlouho a vysekali mě už z těžkých bouraček :D Navíc dobrá komunikace a domluva! :)
honzaj.
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pia Apr 15, 2016 7:57 pm

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť