Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AUTOGRAND Bratislava

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

AUTOGRAND Bratislava

Poslaťod takumi » Sob Mar 02, 2013 7:09 am

V Bratislave otvorili novú Mazdu na Vajnorskej 167, bol sa tam už niekto pozrieť?
takumi
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Mar 02, 2013 6:58 am

Poslaťod marclucpicard » Ned Mar 03, 2013 1:34 pm

Dnes som si pri Hornbachu v Avione všimol bilboard s reklamou na Autogrand a Mazdu, len v piatok 1.3. otvorili takže tam asi zatiaľ moc ľudí ešte nebolo ale určite sa pôjdem pozrieť cez týždeň :palec
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 03, 2013 8:06 pm

Najvysii cas ze Autopalace dostal konkurenta. Otazka je, ci nie su na pozadi nejako majetkovo prepojeni, ze ano... Ale to nezistime, nakolko Autogrand je akciovka...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Rainbow » Ned Mar 03, 2013 10:01 pm

Horsie to uz byt nemoze, tak prinajhorsom to bude rovnako zle. Ale pravdepodobne lepsie, aspon trochu :o)
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod takumi » Uto Mar 05, 2013 8:13 pm

Majú tam zaujímavú ponuku na 3ku sedan, 1,6 vo výbave TE v metalíze za 13.385 EURO. Majú už skúsenosť s Toyotou, tak by japoncov mali poznať :)
takumi
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Mar 02, 2013 6:58 am

Poslaťod DanoM6 » Štv Apr 04, 2013 8:16 pm

Caute
Takze bol som pred vcerom na Vajnorskej v Autogrand kedze auto mam dokopy zopar mesiacov aj s topankami , vytlacil mi elektronicku servisku s tym ze som sa zaujimal co ma vlastne caka pri dalsej prehliadke , pracovnik bol starsi pan okolo 50-tky , ochotny , dalo sa s nim porozpravat + pri otazke ak by som ich navstivil ci by bolo mozne byt osobne pri aute mi odpovedal ze ano bolo by to mozne ale vyslovene len byt tam a nemotat sa po dielni z bezpecnostnych dovodov co je jasne , na otazku ci bude neaka jarna kampan kedze u nas ta jar sa troska oneskorila :-D mi odpovedal ze aj to pripravuju ale momentalne mi nevedel povedat kedy , celkovy dojem zatial hodnotim ako pozitivum i ked mi zatial na auto nepozerali ani v nom nic nemenili , pozitivna pre mna bola info ked som pozrel do servisky co vsetko tam bolo menene a v akych intervaloch s tym ze ten pan mi povedal ze dalsia konttrola po 20 000km + vsetko s tym spojene bude stat okolo 350 EUR :-D t.j. pri 142 000 km , naposledy tam bol velky servis pro 122 767 km kde bolo menene:
brzdova kvapalina
pelovy filter
vzduchovy filter motora
rozvodvy remen
olej + olejovy filter
palivovy filter
klima,kontrola
prehliadka karoserie

momentalne mam najazdenych 137 000km takze fakt netusim co vsetko sa bude menit ak tam pridem najblizsie a ci tam vobec chcem ist za tie prachy

tolko zatial moja skusenost
Obrázok užívateľa
DanoM6
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia Jan 04, 2013 7:52 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Pia Apr 05, 2013 9:09 am

140000 km - jenom olej + filtr, v podstatě se podívej do elektronické servisní knihy a je to stejné, tak jak úplně první servisní prohlídka. Budou ti nutit geometrii a přehození kol předek za zadek (dělají to všechny autorizované servisy)
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod VladoZRZ » Pon Feb 17, 2014 2:28 pm

Ja som v Autogrande kupoval svoju novu Mazdu 6 Wagon (combi). Avsak este nemam vela skusenosti s nimi, nakolko som absolvoval u nich len par navstev. Najprv som sa bol len zoznamit s novou Mazdou 6, pokukal som si ju na predajni "ohmatal" atp., potom nasledovala skusobna jazda, nasledne kupa. Co sa tyka pristupu personalu, tak maximalna spokojnost. Servis zatial zhodnotit neviem, ale aj to bude. Ked sa tak stane, budem referovat.
VladoZRZ
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Feb 17, 2014 2:20 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod mirec1xxx » Uto Mar 04, 2014 3:13 pm

Ja som tam bol dnes, nakolko minuly tyzden sme menili v dizlovej M6 s DPFkom olej + filter a chalanom ktori to robili sa nepodarilo vynulovat servisny interval + interval sledujuci kvalitu oleja.(chalani to aj pripojili na diagnostiku, ale pravdepodobne nemali moc skusenosti s japoncami, pretoze co viem robia hlavne Audi, VW,...)

Tak som sa objednal do Autograndu, a mozem potvrdit ze prijmaci technik je celkom zhovorcivy, sam mi navrhol moznost ist sa pozerat na auto ked ho budu robit, ale ja som si zatial posedel v showroome a popozeral auta, mali celkom peknu M3, M6, MX-5ku + a tiez predajkynu ktora bola velmi ochotna a venovala sa plus sa ponukla s kavou a mineralkou :-)

Napojili auto na diagnostiku a zresetovali servisny interval, co ma stalo 27,-EUR.

Suma-sumarum teda olej 50,-EUR, filter 5,-EUR a diagnostika 27,-EUR.

Ked som sa pytal na cenu diagnostiky resetovanie + nastavenie vstrekovania, tak je hodinova sadzba, tzn. 54,-EUR.

Cenu na oficialny servisny interval mi povedal chlapik 350,-EUR, co sa mi zda ozaj trosku dost vela, za vymenu oleja + geometriu :-)
Mazda 6 GG Sport Wagon 2.0 MZR-CD 105kW, Active Plus, Phantom Blue Mica Obrázok 5,6l/100km
Mazda 3 BM Hatchback 1.5 G100 74kW, Emotion, Soul Red Obrázok 6,2l/100km
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mirec1xxx » Uto Mar 04, 2014 3:17 pm

Este ku prijmaciemu technikovi, snazil sa mi sice odpovedat na vsetky doterne otazky, ale bolo vidiet ze nepozna uplne vsetky vychytavky, pretoze ohladne Webasto kurenia som ho musel dost korigovat, taktiez ohladne regeneracie DPF pocas jazdy nemal velmi vedomost a skor mi daval nejake univerzalne odpovede ktore vobec nekorespondovali s realitou...

Ale co som potreboval, tak vybavili, takze spokojnosti s pristupom.
Mazda 6 GG Sport Wagon 2.0 MZR-CD 105kW, Active Plus, Phantom Blue Mica Obrázok 5,6l/100km
Mazda 3 BM Hatchback 1.5 G100 74kW, Emotion, Soul Red Obrázok 6,2l/100km
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod VladoZRZ » Uto Mar 18, 2014 6:11 pm

Tak uz mam skusenost aj so servisom. Po kratkej dobe, co mam svoju novu sestku, mi ju niekto pekne "suchol" na parkovisku pred Ikeou :vztek: . Nastastie mam havarijku. Ale aj tak... No ale k veci. Auto som dal opravit tam, kde som ho kupoval, cize do Autograndu. Auto bolo hotove rychlo a vyzera, ze aj kvalitne. Taktiez papierovacky s poistovnou prevzali oni a poriesili to. Takze co sa servisu a pristupu tyka spokojnost. Skoda len, ze som to zistil pri takejto prilezitosti :(
VladoZRZ
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Feb 17, 2014 2:20 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Str Mar 19, 2014 11:20 am

Mne novu Mazdy 2 zotali na parkovisku kazdy rok... nastastie to uz prestalo :)
Takze postupne ma nove dvere, novy blatnik s naraznikom a novy druhy naraznik...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lubos1 » Str Mar 19, 2014 12:57 pm

Ja mam dnes auto v Autogrande. Zistuju, preco mi trasie autom pri brzdeni. Ak to budu skrivene kotuce (po 17 000 km) a nebudu to riesit zarukou, tak sa pekne nastvem.
Okrem toho sa mi rozsypal pant v opierke pod pravou rukou. Kde je ta kvalita Mazdy...
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod lakilaki » Štv Mar 20, 2014 9:45 pm

Lubos1 píše:Ja mam dnes auto v Autogrande. Zistuju, preco mi trasie autom pri brzdeni. Ak to budu skrivene kotuce (po 17 000 km) a nebudu to riesit zarukou, tak sa pekne nastvem.
Okrem toho sa mi rozsypal pant v opierke pod pravou rukou. Kde je ta kvalita Mazdy...

Tak , co vynasli na trasenie M6 mudrci v servise ?
Ci este stale skumaju auto ?!
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod Lubos1 » Ned Mar 23, 2014 9:55 pm

Su skrivene predne kotuce. Budu to riesit v zaruke, ale nie vymenou, ale zbrusenim kotucov. Tak im to neriadil import. Nepacilo sa mi to, ale nic s tym nespravim. Dostanem zdarma brzdove platnicky. Inak pristup servisu bez vyhrad.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron