Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

zkušenosti - Praha atd.

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

zkušenosti - Praha atd.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Uto Apr 19, 2005 4:26 pm

Jakožto nováček (skoro panna) se tu mezi vámi vítám a mám několik následujících zkušeností se servisy v Praze. Obě auta, které máme, je možno servisovat u stejných autorizovaných servisů. Jezdíval jsem s Hyundaiem za Prahu, ale z dopravních důvodů jsem si dal udělat přípravu na STK v Autopalace Butovice. Po "náročné" prohlídce zjistili velký rozdíl brzdných sil mezi zadními koly s tím, že je vadný brzdový válec v ceně cca. 5.000,- vč. montáže. No co, objednal jsem, skoro měsíc čekal než bude dovezen, a potom z časových důvodů (APB neměli volný termín a STK se blížilo) jsem si to nechal namontovat u Auto Zeman. Zemani to po montáži změřili a všechno je prý v pořádku. Jenže na STK jsem ze stejného důvodu pohořel. Vrátil jsem se k Zemanům, všechno prý znova rozebrali, vyčistili a změřili (aspoň zdarma), opět všechno v pořádku. Ale na STK zase špatně. Nechal jsem to tedy zkontrolovat přes známého normálnímu automechanikovi, a závada byla v omezovači brzdného účinku. Takže jak Autopalace Butovice, tak Auto Zeman ze mě vytáhli velmi zbytečně dost peněz a na mou písemnou reklamaci mi nabídli např. kompletní vyčištění auta. Už nikdy více :zlost :dost .
Teď používám malou autodílničku v Praze 7, díly si můžu sehnat levněji sám (zjistil jsem např. na internetu na adrese http://www.autoshop2000.cz slušný výběr hlavně brzdových dílů - i když zkušenost přímo s tímto obchodem nemám, pneu jsem dobře nakoupil na http://www.nejlevnejsipneu.cz apod.).
Toť zatím vše :potichu
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gothic » Str Apr 20, 2005 8:26 am

"Za Prahu" myslis k Dufkovi do Mechenic?
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Str Apr 20, 2005 8:35 am

Gothic píše:"Za Prahu" myslis k Dufkovi do Mechenic?

Za Prahu myslim do Klecan, kdyžtak mám i spojení, byli slušný :frnk.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod T » Štv Jún 09, 2005 2:05 pm

mám stejně špatné zkušenosti, Spořilov nic moc a Zeman v Hloubětíně naprostá tragédie - jejich servis bych nedoporučil snad ani nepříteli. Myslím si, že hlavní problém je ale u importéra, který by měl kvalitu autorizovaných servisů hlídat - po mých stížnostech neudělali nic.
T
 

Poslaťod miro6 » Sob Jún 11, 2005 10:43 pm

Spořilov katastrofa, Zeman ještě horší, kradou, šidí a jsou arogantní. Doporučuji Mazda Wágnerová Tábor, několik let tam jezdím a spokojenost
miro6
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Jún 06, 2005 10:19 pm

Poslaťod Natali » Sob Jún 18, 2005 6:42 pm

U Zemana si dělají z lidí :prdel ,pan Zeman se chová jako kápo a jeho pohunci :potichu a spí.NIKDY :!!:
Natali
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Máj 31, 2005 3:56 pm
Bydlisko: Bahno velkoměsta

Poslaťod edasx » Pon Dec 05, 2005 4:57 pm

opet musim pochvalit mazda tabor, pan jordak je proste kapo nejvetsi =)

proved jsem malou kalkulaci, do toho servisu to mam z prahy 90km, xedos mi basti tak 12l, ale v patek se mi povedlo jet z tabora (podle pocitace) za 7.8l =)

pri cene benzinu v tabore 27.50 (v patek) to vychazi na cestu tam i zpet za cca 386kc =)

nejsem si jist kolik ted stoji hodina prace v palace na sporiku, ale rek bych. tak 690, v tabore tusim 350 =) takze za jednotku prace se uz vyplati jet do tabora (kdyby byly sluzby srovnatelny =) coz teda samozrejme nejsou =) ted v patek sem to mel dokonce gratis, protoze auto bylo komplet v rychtigu =)
Obrázok
Obrázok užívateľa
edasx
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Sob Jún 11, 2005 2:33 am

Poslaťod Golias » Uto Feb 12, 2008 10:46 am

Dovolím si tady pochválit AP Spořilov, slyšel jsem na ně sice nějaký nelichotivý zvěsti i tady o kus výš, ale protože je mám coby šutrem hodil, tak jsem se rozhodl to u nich vyzkoušet. Jednalo se sice o jen o výměnu rozvodů + na jejich doporučení svíček. Nicméně jejich přístupu se nedalo nic vytknout, velice příjemné vystupování, a okamžitá komunikace, narozdíl od i zde vychvalovaného Autovašenda kde mi neodpověděli ani na e-mail i přes urgenci z mé strany. Možná to byla jen náhoda, nebo na sobě zapracovali :twist:
Mazda 626 GW 2.0i - 85kW rv 2002 - Obrázok
Obrázok užívateľa
Golias
VIP 2008
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Str Dec 12, 2007 10:24 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod FISHkaa » Pia Mar 28, 2008 3:19 pm

Natali píše:U Zemana si dělají z lidí :prdel ,pan Zeman se chová jako kápo a jeho pohunci :potichu a spí.NIKDY :!!:


k Zemanovi ani omylem, měl sem s nima několik výstupů - nechci si už zbytečně zvyšovat krevní tlak - objíždím je obloukem.. hovada... :ko
----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Poslaťod FISHkaa » Pia Mar 28, 2008 3:21 pm

Golias píše:Dovolím si tady pochválit AP Spořilov, slyšel jsem na ně sice nějaký nelichotivý zvěsti i tady o kus výš, ale protože je mám coby šutrem hodil, tak jsem se rozhodl to u nich vyzkoušet. Jednalo se sice o jen o výměnu rozvodů + na jejich doporučení svíček. Nicméně jejich přístupu se nedalo nic vytknout, velice příjemné vystupování, a okamžitá komunikace, narozdíl od i zde vychvalovaného Autovašenda kde mi neodpověděli ani na e-mail i přes urgenci z mé strany. Možná to byla jen náhoda, nebo na sobě zapracovali :twist:



jezdím tam a až na drobnosti je to super. Posledně bych je ohodnotil na 1+ (lepší než v Audi na Jarově, kam se parkrát taky musel). Jednání v AP je prostě super :palec
----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Poslaťod Sedvo » Pia Mar 28, 2008 3:41 pm

No protože AP už nejsou importéři a nový importér si servisy hlídají. Já jezdím do Břeclavi a úplně super, jak cena,přístup prostě nemám důvod to dávat jinam. Za to AB auto Brno no úplná tragédie, tam už nikdy.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pia Mar 28, 2008 3:51 pm

Mno kolega PVD zas tak uplne spokojeny s AP Sporilov neni :ho: , instalace radia jim trvala neumerne dlouho a jeste si SAM musel zhanet redukci na kabely (jako by to servis nemohl zajistit sam, ehm, ze? Treba u Punta se o to postarali komplet sami)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Mar 28, 2008 3:52 pm

Sedvo, nevis, jak je na tom Mazda v Hodonine? Tchan bude muset na rocni, tak se poptava :o) . Dik za info.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Pia Mar 28, 2008 4:05 pm

Hodonín neznám to je pro mě mimo. A Břeclavi jsem spokojený.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod FISHkaa » Pia Mar 28, 2008 5:37 pm

majki píše:Mno kolega PVD zas tak uplne spokojeny s AP Sporilov neni :ho: , instalace radia jim trvala neumerne dlouho a jeste si SAM musel zhanet redukci na kabely (jako by to servis nemohl zajistit sam, ehm, ze? Treba u Punta se o to postarali komplet sami)



no joooo, takový složitý věci :ho: já tam jezdím "jenom" na plánované prohlídky - to asi mají natrénovaný :dobry :ho:
----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť