Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Temposervis Č. Budějovice

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Temposervis Č. Budějovice

Poslaťod pavilek » Pon Apr 11, 2005 5:52 pm

Po zimě mi přestala fungovat klimatizace, tak jsem se objednal na kontrolu, doplnění a vyčištění v TEMPOSERVISU V Č. Budějovicích. Po dvou hodinách bylo auto hotové, zaplatil jsem 2040.- Kč a odjel. Druhý den klima nefungovalo zas, podíval jsem se pod auto, bylo celé postříkané od chladicího média. Tak jsem tam jel znova a po čtyřech hodinách mi řekli, že mám prasklou trubku a odpařovač ( Odpařovač cena 7000.- Kč). Tak jsem si vzpomněl na svoje automechanická léta, klima jsem rozebral, trubku nechal zavařit (100 Kč), odpařovač jsem natlakoval (byl v pořádku), vyndal jsem průduchy topení (samozřejmě vyčištěné nebyly) a u opraváře ledniček jsem nechal zkontrolovat těsnost a klima naplnit (450 slovy čtyřistapadesát Kč, trvalo to dvacet minut). Do temposervisu už mě v životě nikdo nedostane, jsou to podvodníci.
Proč každej říká XEDOX???????????
Obrázok užívateľa
pavilek
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Uto Jan 04, 2005 11:51 am
Bydlisko: Netolice

Poslaťod Black » Pon Apr 11, 2005 8:33 pm

V Temposervisu v Brně jsem byla třikrát a nikdy nedošlo na opravu,protože buď opravu řekli,že nezvládnou a nebo mě v Temposervisu,kde auto mají opravit na počkání,tak mě chtěli objednávat na termín za týden.Taky už tam nikdy nepojedu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Pon Apr 11, 2005 9:15 pm

pavilek píše:Po zimě mi přestala fungovat klimatizace, tak jsem se objednal na kontrolu, doplnění a vyčištění v TEMPOSERVISU V Č. Budějovicích. Po dvou hodinách bylo auto hotové, zaplatil jsem 2040.- Kč a odjel. Druhý den klima nefungovalo zas, podíval jsem se pod auto, bylo celé postříkané od chladicího média. Tak jsem tam jel znova a po čtyřech hodinách mi řekli, že mám prasklou trubku a odpařovač ( Odpařovač cena 7000.- Kč). Tak jsem si vzpomněl na svoje automechanická léta, klima jsem rozebral, trubku nechal zavařit (100 Kč), odpařovač jsem natlakoval (byl v pořádku), vyndal jsem průduchy topení (samozřejmě vyčištěné nebyly) a u opraváře ledniček jsem nechal zkontrolovat těsnost a klima naplnit (450 slovy čtyřistapadesát Kč, trvalo to dvacet minut). Do temposervisu už mě v životě nikdo nedostane, jsou to podvodníci.
Bravo!! Doufám že ses vrátil a nakopal jim :prdel
Vidíš Black, takhle se plní klima! :o)
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Pon Apr 11, 2005 9:23 pm

Mě klimu naplnil můj nový mechanik v Brně a stálo mě to i s výměnou nějaké vadné součástky a s odzkoušením a naplněním 2700Kč,mám záruku,že pokud by médium z klimy uniklo,tak je naplnění a oprava zdarma.
Klimu v GF měl plnit můj bývalý mechanik v Blanném,fuj fuj ještě,že to neplnil ,už by bylo po ní. Pak jsem ji chtěla naplnit a odzkoušet v Mazdě AB auto Brno,ale,tam mě řekli,že klimu pouze plní a neodzkouší,což mě bylo nanic,protože jsem si nebyla jistá jestli je klima v pořádku. A můj nový mechanik ji naplnil a odzkoušel bez problémů.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pavilek » Pon Apr 11, 2005 11:31 pm

Poslal jsem ještě E-mail řediteli toho jejich podniku, tak jsem zvědav, jestli se ozve. Myslím, že ne.
Proč každej říká XEDOX???????????
Obrázok užívateľa
pavilek
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Uto Jan 04, 2005 11:51 am
Bydlisko: Netolice

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 11, 2005 11:33 pm

pavilek píše:Poslal jsem ještě E-mail řediteli toho jejich podniku, tak jsem zvědav, jestli se ozve. Myslím, že ne.


To by stalo za to zverejnit potom aj mail aj odpoved :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Uto Apr 12, 2005 11:30 am

U opraváře ledniček?Opravdu tam použil na naplnění to,co se používá do klimatizace v autě?Aby se pak ke všemu ještě ta klima nezadřela..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod pavilek » Uto Apr 12, 2005 12:17 pm

Honza píše:U opraváře ledniček?Opravdu tam použil na naplnění to,co se používá do klimatizace v autě?Aby se pak ke všemu ještě ta klima nezadřela..

To je to samý, jenomže ledničkáři mají jiný balení (větší), takže je o hodně levnější.
Proč každej říká XEDOX???????????
Obrázok užívateľa
pavilek
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Uto Jan 04, 2005 11:51 am
Bydlisko: Netolice

Poslaťod pavilek » Uto Apr 12, 2005 12:19 pm

TomAnt píše:
pavilek píše:Poslal jsem ještě E-mail řediteli toho jejich podniku, tak jsem zvědav, jestli se ozve. Myslím, že ne.


To by stalo za to zverejnit potom aj mail aj odpoved :o)

Jestli se ozve, tak to sem hodím, ale jak jsem řekl, moc tomu nevěřím.
Proč každej říká XEDOX???????????
Obrázok užívateľa
pavilek
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Uto Jan 04, 2005 11:51 am
Bydlisko: Netolice

Poslaťod Peter Borek » Uto Apr 12, 2005 12:32 pm

pavilek píše:
Honza píše:U opraváře ledniček?Opravdu tam použil na naplnění to,co se používá do klimatizace v autě?Aby se pak ke všemu ještě ta klima nezadřela..

To je to samý, jenomže ledničkáři mají jiný balení (větší), takže je o hodně levnější.

No nie som si celkom isty ze maju chladnickari to iste, lebo do autoklimi sa plny R134a spolu s mazacim olejom pre kompresor. Nakolku u chladniciek to nieje potrebne z toho dovodu ze kompresor je olejovej lazni. Takze ak sa nechces rozlucit s kompresorom odporucam to naplnit tym co tam patri.... len taka mala rada odo mna.
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod George » Štv Apr 14, 2005 10:23 am

Doporučuji přečíst.Je to přímo o temposervisu České Budějovice
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2004070602

A jinak bych do klimy taky nedával médium z ledničky.Počítám že nebude ovbsahovat ten olej a pro pár ušetřených babek pak budeš po vrakáčích shánět kompresor
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Apr 14, 2005 10:29 am

George píše:Doporučuji přečíst.Je to přímo o temposervisu České Budějovice
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2004070602

A jinak bych do klimy taky nedával médium z ledničky.Počítám že nebude ovbsahovat ten olej a pro pár ušetřených babek pak budeš po vrakáčích shánět kompresor

To mě nabízel i ten blbec bývalej opravář,že to naplní člověk,co opravuje ledničky a já s tím nesouhlasila a dobře jsem udělala,protože těch ušetřených pár korun za to fakt nestojí,vždyť on by mě tím poškodil GF :twist: ,stáčí,že ublížil GD :vztek: :snip .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pavilek » Pia Apr 15, 2005 1:25 pm

Já jsem neříkal, že tam je to, co se dává do ledniček, jenom to, že mi to tam dával ledničkář a že to měl ve větším balení.
Proč každej říká XEDOX???????????
Obrázok užívateľa
pavilek
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Uto Jan 04, 2005 11:51 am
Bydlisko: Netolice

Poslaťod Peter Borek » Pia Apr 15, 2005 3:00 pm

Ano je to absolutne to iste co v chladnickach, ale ten olej sa pridava k tomu chladiacemu mediu v urcitom pomere priamo v plniacom stroji.
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod majki » Pia Apr 15, 2005 5:27 pm

Jako vubec nechapu, proc by nektery firmy, co spravujou lednicky, nemohly delat i klimatizace do aut TOU SPRAVNOU CHLADICI KAPALINOU. U nas jeden takovej servis na lednice a klimatizace je, jezdi tam hodne lidi a jeste jsem neslysel stizonost, takze podle me ti lidi snad vedi, co delaji :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť