Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Temposervis Č. Budějovice

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod Hosť » Uto Máj 03, 2005 11:50 am

Black píše:V Temposervisu v Brně jsem byla třikrát a nikdy nedošlo na opravu,protože buď opravu řekli,že nezvládnou a nebo mě v Temposervisu,kde auto mají opravit na počkání,tak mě chtěli objednávat na termín za týden.Taky už tam nikdy nepojedu.


No, ja tam jezdim, na veci typu vymena oleje, vymena brzdovky atp. Nechal jsem tam menit i brzdove kotouce + desticky a OK, akorat je museli objednat, protoze na takovy "exoticky" vozy jako Mazdy je skladem nemaji. Jo kdybych tam prijel se Skodovkou, to by to bylo na pockani.

I kdyz porad lepsi nez "oficialni" servisy Mazdy v Boskovicich nebo Zline, to byl des bes. Auto Balvin taky nic moc...

Mimochodem - ted mne po zime taky prestala fungovat klima, myslite, ze ma smysl udelat doplneni a vycisteni, ze to ma realnou sanci pomoct?

Nebo, Black, jakeho mas toho mechanika v Brne?
Hosť
 

Poslaťod Black » Str Máj 04, 2005 2:51 pm

Anonymous píše:
Black píše:V Temposervisu v Brně jsem byla třikrát a nikdy nedošlo na opravu,protože buď opravu řekli,že nezvládnou a nebo mě v Temposervisu,kde auto mají opravit na počkání,tak mě chtěli objednávat na termín za týden.Taky už tam nikdy nepojedu.


No, ja tam jezdim, na veci typu vymena oleje, vymena brzdovky atp. Nechal jsem tam menit i brzdove kotouce + desticky a OK, akorat je museli objednat, protoze na takovy "exoticky" vozy jako Mazdy je skladem nemaji. Jo kdybych tam prijel se Skodovkou, to by to bylo na pockani.

I kdyz porad lepsi nez "oficialni" servisy Mazdy v Boskovicich nebo Zline, to byl des bes. Auto Balvin taky nic moc...

Mimochodem - ted mne po zime taky prestala fungovat klima, myslite, ze ma smysl udelat doplneni a vycisteni, ze to ma realnou sanci pomoct?

Nebo, Black, jakeho mas toho mechanika v Brne?

Mechanika mám teď v Brně perfektního,budeš-li mít zájem tak mě napiš v SZ kontakt na sebe a já ti na něj pošlu tel.číslo.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť