Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Fiala Blanné

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Fiala Blanné

Poslaťod Black » Sob Apr 02, 2005 10:04 pm

Varuji a to důrazně před tímto mechanikem,protože u mojí GD měnil prahy a lemy a zbabral to kolosálně a mojí milované GD moc ublížil a to až do té míry,že v létě bude muset stejnou opravu absolvovat znova. Lemy začínají opět hnít a nové prahy navařil na ty staré,které pouze rukou odlámal. Tento týden jsem měla GD na zvedáku a prošla jsem se pod ní a rudla jsem vzteky,když jsem ty prahy viděla. Ještě zvládl propálit čalounění uvnitř GD a pod sedadlem protrhnout koberec,nalakovat pneumatiky,zadní sklo a Mazděnka se od něj vrátila špinavá ,jak čuně zvenku i zevnitř a za to si vzal 16000Kč. A to jsem ještě zjistila,že to není automechanik,ale opravář zemědělských strojů. A to ještě není vše,svoji GF jsem koupila od něj a doufám,že půjde napustit ta klima,jinak se s ním opět sejdu,ale u soudu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Ned Apr 03, 2005 12:32 am

Nenaštvala ses na něj už někdy před měsícem? Nebo to byl někdo jiný? Říkala jsi tady že tě někdo vypek´a že teď jezdíš do Slatiny... Jo lidi jsou různý, třeba si myslel že mu to projde :(
Týbrďo, výměna prahů za 16 litrů, to je teda síla!
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Ned Apr 03, 2005 12:52 am

matey píše:Nenaštvala ses na něj už někdy před měsícem? Nebo to byl někdo jiný? Říkala jsi tady že tě někdo vypek´a že teď jezdíš do Slatiny... Jo lidi jsou různý, třeba si myslel že mu to projde :(
Týbrďo, výměna prahů za 16 litrů, to je teda síla!

Naštvala jsem se na něj už v prosinci a to sem dávám jako varování pro ostatní,aby mu nenalétl někdo druhý. Jezdím do Slatiny k panu Petráskovi a jsem tam spokojená,tedy začala jsem jezdit. Mám to v Brně a ceny jsou slušné.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť