Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mikona na Einsteinovej

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Mikona na Einsteinovej

Poslaťod Rainbow » Pia Sep 17, 2010 11:05 am

Pristroj na nastavenie geometrie sice maju, ale maturovali nad tym traja, kym to nastavili tak, aby to zacalo nieco merat.
Predok akoze nastavili.
Zadok nevedeli nastavit - Mazdu nikdy nevideli. Ja som im zistoval, cim sa to nastavuje... Odklon sa im aj tak nastavit nepodarilo.
Vysledny protokol je uplne na <>, su na nom uplne ine hodnoty ako boli na obrazovke, navyse v tlaciarni nemali ciernu farbu...
Pri ceste odtial som si vsimol, ze volant je natoceny mierne doprava...

Zhrnutie: idem tam uz len raz - kvoli vrateniu penazi a nikdy viac :ko
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Pia Sep 17, 2010 11:06 pm

jj, tam to znam, ti kluci jsou uplne na "pit..." Ale zazil jsem horsiho mechanika, v Praze v Barumu....
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Rainbow » Uto Sep 21, 2010 2:51 pm

Tak v Mazde mi to nastavili vsetko - aj to, co sa podla expertov z Einsteinovej nedalo :o)
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Uto Sep 21, 2010 5:46 pm

Je to jen o mechanikovi... kdyz se mu nechce tak se mu nechce, 90% zarizeni to merit umi....
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron