Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AP v Michalovciach

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

AP v Michalovciach

Poslaťod melik23 » Uto Aug 31, 2010 11:16 am

Dal som si vymenit zadne čeluste spolu s pružinkamy, komplet cele vnutro. V ap povedaly že nieje problem ale problem nastal ked som si prisiel auto vyzdvihnut a učinok brzd bol horši ako predtým. Technik povedal že su tam samostelovaky že to bude v pohode a možno by trebalo vymenit aj lanka. Pochodil som týžden no brzda sa "nenastelovala" tak som reklamoval pricom začal hovorit už o nefunkčnych lankach a pod. , proste dalsie investicie. navštivil som tempus v mi, povedal o probleme, pre istotu som objednal aj nové lanka. Ked to v tempuse rozobraly neverily že my to robily v servise že tolko bordelu v kolese este nevidely. Zavada jednoducha: v ap mi vymenily čeluste a vnutornosti no akosi pozabudli vyčistit a odmastit cele vnutro. Po oprave v tempuse brzda funkčna ako nová. Mantaci v ap robia všetko rýchlo a nekvalitne a nevedia komunikovat so zakaznikmy. Pre nespravny servis ma oprava ručnej brzdy vysla na 180e!!!
melik23
Pisateľ
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Uto Nov 10, 2009 9:01 am

Poslaťod laki » Uto Aug 31, 2010 7:03 pm

Co to je AP Michalovce ? O ake auto sa jedna ?
laki
Prispievateľ
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Ned Apr 18, 2010 8:24 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť