Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda ocami novinarov

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Mazda ocami novinarov

Poslaťod tecka » Ned Máj 02, 2010 7:48 pm

len k cenam mazdy...

bracho kupil v taliansku (dlhodobo tam zije) m6 2.0mzr cd gta r.v.2008 za 20 000e!
co som videl sam, tam su ceny nizsie, da sa tam dohodnut, kvalitnejsie financovanie, preplatenie minimalne. poistka vysoka :)
ked sa rozhodoval ake kupit, tak si obehol viac znaciek a niekde sa na neho iba pozreli, niekde mu dali letak, aby si vybral... niekde ho ani nepozdravili. kedze mam ja mazdu, tak tam siel... a maju teraz aj on.

ked som siel so sestrou kupovat auto tu na svk, tak nam nikde nechceli nic predat. chceli sme ho do dvoch dni. vsade cakanie min.3 mesiace a viac sa s nami nebavili.
v toyote v tn sa pani URAZILA, ked som chcel vidiet auris, ktory nemali v salone a mali ho vonku! v mazde tn, by vam zas predali aj "sefovu mamu", myslim ze som tam bol spokojny.
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod dolfort » Str Mar 21, 2012 4:32 am

Neviem či to sem patrí do 2 roky starej témy, ale budiš. Poznám babu čo robí v prahe v mazde u importéra na marketingu. Keď som sa jej pýtal ako to vyzerá s mazdou v CZ a SK, tak importér má minimálny budget k tomu, aby akýmkoľvek spôsobom motivoval dealership k zvyšovaniu kvality služieb, procesov, alebo čohokoľvek iného. Podobne sú na tom s ľuďmi, robí ich tam 5 a pol.
Nepredáva sa, takže nie je ani budget na kvalitu. Začarovaný kruh.

Navyše z európskeho pohľadu Mazda EU teraz rieši omnoho väčšie problémy než je pomerne malý CZ a SK trh - obrovské výpadky čísiel na veľkých trhoch ako GB alebo DE, prepady starých pozícií v rebríčkoch predajnosti.
Čiže v blízkom časovom horizonte ani netreba čakať nejaké prevratné zmeny a zlepšenia čo sa týka fungovania importérstva, spomínané skúsenosti so servisom či predajom v AutoPalace a pod.
Idú na voľnobeh.
Mazda 5 2.0 107kw CR1 2005
dolfort
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 7:25 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Str Mar 21, 2012 12:24 pm

Pani Kuklova? :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dolfort » Str Mar 21, 2012 6:37 pm

majki píše:Pani Kuklova? :o)


ee, ale myslim ze meno je irelevantne. Pointa mojho postu bola ze aj u importera ludia vedia ako na tom su, a su si vedomi toho ze v blizkom case s tym nic neurobia. To len aby sme si my zakaznici nerobili nejake plane nadeje...
Mazda 5 2.0 107kw CR1 2005
dolfort
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Júl 04, 2011 7:25 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron