Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zážitok z 1. prehliadky v Žiline

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Nová Mazda2, zážitok z 1. prehliadky

Poslaťod majki » Pon Jún 29, 2009 2:47 pm

Mackor, to nebolo nic na tvoju osobu, Leichnam ma pravdu, posledne prispevky sa tuna necituju :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pepo » Pon Jún 29, 2009 8:58 pm

TomAnt píše:P.S. Pozri sa, zaplatil si za tu prehliadku tolko kolko ja v Bratislave v AP, co je myslim si najdrahsi servis Mazdy na Slovensku, a ja som v tej cene mal aj geometriu... z tej ceny je to asi 30-35 EUR.
myslim ze viem aj o drahsom(aspon ked som sa osobne pytal tak mi dali peknu palku)

a s tym olejom, tak to podla mna zalezi od servisu, lebo kazdy si tam moze liat "svoju" znacku, teda tu s ktorou ma podpisanu nejaku zmluvu
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod kekulka » Pon Júl 13, 2009 8:29 am

no ja som bola na rocnej prehliadke minuly rok v septembri... za cca dve hodiny bolo auticko nachystane na dvore ako ked mi povedali honorar za prehliadku tak ma skoro vyrutilo...vtedy to bolo este v skk a bolo to 7590skk takze bolo to cca 251eur... no a ked som sa opytala co tam tak stalo tak sa zacal vyhovarat na elektronicku servisnu knizku ze ma predpisane co vsetko musi robit a ze este mozem byt rada ze si na hodinu roboty uctuju len 600sk lebo napr v mestach je to aj 1500 a tak... ako teraz zacinam uz zvazovat a odkladam si peniazky aby ma vlastne auto nezruinovalo... ako na pracu technikov sa stazovat nemozem lebo boli rychli ale aj tak sa mi zdalo 7500skk dost vela lenze clovek si nepomoze ak chcem zaruku tak musim len suhlasit a platit ale kedze som menila adresu tak aj tento rok pojdem inde tak uvidim co mi povedia tam a kolko si vypytaju... a potom dam vediet
New M2 1,3 DE 86k
kekulka
Pisateľ
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Pia Feb 22, 2008 9:21 pm
Bydlisko: NR

Poslaťod pepo » Pon Júl 13, 2009 7:54 pm

som vravel ze poznam drahsi servis ako AP :ho:

kekulka nahodou ti nerobili aj geometriu?
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod kekulka » Uto Júl 14, 2009 12:08 am

nerobili teda aspon o tom neviem ale ked sa to tak vezme tak nie... ked mi odisli zadne naboje tak to riesili a to bolo cca 1-2 pred prehliadkou takze to ani robit nemuseli
New M2 1,3 DE 86k
kekulka
Pisateľ
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Pia Feb 22, 2008 9:21 pm
Bydlisko: NR

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť