Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

D&M autodoplňky

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Poslaťod George » Uto Feb 15, 2005 12:49 am

tak sem poslal nový mejl

Dobrý den
Před více jak dvěma měsíci jsem si u Vaší firmy objednal výztuhu (vzpěru) předních tlumičů na Mazdu 626.Po sedmi týdnech čekání sice přišla, ale neseděla.Domluvili jsme se po krkolomném rozhovoru na vrácení peněz.Z Vaší strany mi byl poslán promptně e-mejl ať vzpěru zašlu k Vám a obratem mi budou zaslány peníze.Už je to dva týdny a pořád se nic neděje.Už sem Vám jednou psal ale zřejmě jste ani nepovažovali za nutné mi odpovědět. Takovýhle příštup se mi po pravdě nelíbí.Byl bych rád ionformován o tom, proč už peníze nejsou u mě a co se tedy vlastně děje.Dva týdny na odeslání složenky na 1 600 korun se mi zdá jako dostatečný čas a proto bych se Vás znovu rád zeptal, jestli už tedy byli odeslány nebo jestli je někde nějaký jiný problém.
Pevně doufám že mi na tento e-mail bude konečně odpovězeno, protože mi pomalu dochází trpělivost.Čeka t na výrobek 7 týdnů, pak se s Vámi hádat o nefunkčnosti když očividně nesedí a ještě dále a znovu čekat na odeslání peněz více jak dva týdny se mi zdá už opravdu hodně.
Děkuji Vaněk


Tak uvidíme jestli odpoví
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Feb 15, 2005 11:41 am

Georgi, jestli Ti neodpoví, napiš to na papír, přidej obvyklou větu:..."V případě, že své peníze do deseti dnů od doručení tohoto dopisu neobdržím, budu nucen se svých práv domáhat právní cestou.".. a pošli doporučeně s návratkou! Na mejla Ti reagovat nemusí, stejně neprokážeš, že si ho přečetl ten správný odpovědný vedoucí. O doporučeným dopisu každý ví, že to může být poslední varování před odstřelem a nikdo nemůže předem odhadnout, jestli opravdu nejseš nachystanej se soudit.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Honza » Uto Feb 15, 2005 11:52 am

Hlavně si pak než z toho budeš dělat dopis,kterej by jsi případně někomu ukazoval oprav ty chyby co tam máš...
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Luke.cz » Pia Júl 29, 2005 8:54 am

Já jsem si tam 3x objednával zboží

1) čirou optiku na Golfa II. - došla za 2 měsíce až už se lampy koupily jinde a namontovaly.
2) filtr GRREN na Mazdu GD - došel na Passata 1,8
3) LED žárovky - nedošlo nic (preventivně aby něco nezkazili)

S tímhle obchodem jsem já skončil.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Ferin » Uto Mar 07, 2006 9:30 pm

To co ti prodaly je univerzální tyč na různý druhy aut,kterou jede výrobní linka někde v číně od rána do večera a neznají žádnou míru!!Šikovnej zámečník by ti to udělal za polovinu a ještě by jsi ho chválil!!!!!!A bylo by to za dva dny hotový!!!
Mazda je nejlepší auto na světě a doufám že bude pořát!!!
Ferin
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Štv Jún 23, 2005 8:52 pm
Bydlisko: Habrovany

Poslaťod Michal 4WS » Uto Mar 07, 2006 9:51 pm

:twisted To sú riadne KURVY ! ! ! :twisted (sorry za výraz ale inakšie sa to nedá povadať)
Podávam návrh aby sa takéto kokocké firmy zverejnili na hlavnom vebe, a aby aj hociaký návštevník si mohol prečítať kam by nemal ísť! :suns No a mohli by sa tam uviesť aj firmi na ktoré je max spoľah! :suns
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Pavel » Str Mar 08, 2006 10:46 am

Dobře že ses nedal. Jinak v obchodních podmínkách mohou mít napsáno cokoliv, ale hlavní je co je v zákoníku a to jak si již psal, že máš právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu. To je jako když jdeš třeba do restaurace a na věšak si pověsíš kabát a mají tam cedulku že za odložené věci neručí. To není pravda.
Obrázok užívateľa
Pavel
Prispievateľ
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Str Feb 08, 2006 7:45 pm
Bydlisko: Praha

Poslaťod oldboy » Str Apr 19, 2006 5:37 pm

Tak páni práve som si v tejto firme objednal nejaké veci to som si ale predtým neprečítal túto diskusiu. Takže na Slovensku túto firmu zastupuje Cobra tuning http://www.tuning.sk.
oldboy
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Mar 27, 2006 3:57 pm
Bydlisko: Šaľa, SR

Poslaťod mirec1xxx » Štv Apr 20, 2006 8:34 am

oldboy píše:Tak páni práve som si v tejto firme objednal nejaké veci to som si ale predtým neprečítal túto diskusiu. Takže na Slovensku túto firmu zastupuje Cobra tuning http://www.tuning.sk.


V cobre som bol kupovat nejake drobnosti, a zdali sa mi chalani celkom ochotny...
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod oldboy » Sob Máj 06, 2006 11:40 am

Zatiaľ mi prišli pedále TenzoR. Prišli také aké som si objednal. Pedále vyzerajú dobre, akurát šróby, ktoré k ním boli, respektíve matky boli iného rozmeru ako šróby...investícia navyše 4,- Sk. Už ich mám namontované.
oldboy
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Mar 27, 2006 3:57 pm
Bydlisko: Šaľa, SR

Poslaťod Sedvo » Ned Máj 07, 2006 10:18 am

Já si chtěl od DM objednat sportovní filtr GREEN, vůbec ho na mé auto neměli a to se mě ptal jaké mám rozměry air boxu, že bychom tam mohl dát trochu jiný rozměr, tak to byla rána! Ale takové firmy jsou všude! Např. u Riegger jsem si objednal filtr KN a je to skoro 14 dnů a ještě nepřišel, tak jsem si tam volal a zvedl to nějaký ňouma a ptal se mě s kým jsem mluvil, po 4 telefonu jsem se konečně dovolal na správného člověka, který se mi i omluvil, že to trvá tak dlouho a že zařídí odeslání toho filtru a to si ještě účtují 120,- za PPL!!! Pokud mi to v úterý nepřijde, tak to zruším a budu shánět jinde!!
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Michal 4WS » Ned Máj 07, 2006 12:10 pm

Tak to máš v pohode! Keď vyšiel nový Mégane tak som sa na jednej prezentačnej akcii objednal na predvádzaciu jazdu. Predajca z BB (MOTOTECHNA) mi povedal, že sa mi v priebehu týždňa ozve. Nepovedal ktorého, no ale ja stále čakám. Čakám už cca 3 roky! :hanged
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Sedvo » Uto Máj 09, 2006 4:19 pm

Michal 4WS píše:Tak to máš v pohode! Keď vyšiel nový Mégane tak som sa na jednej prezentačnej akcii objednal na predvádzaciu jazdu. Predajca z BB (MOTOTECHNA) mi povedal, že sa mi v priebehu týždňa ozve. Nepovedal ktorého, no ale ja stále čakám. Čakám už cca 3 roky! :hanged


Tak už je to v poho, konečně jsem dneska dostal nový filtr!!!! Tak do žádného D&M doplňky nemusím!!!

Tak třeba do důchodu se ti ten megane bude hodit :lol :koule
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Uto Máj 09, 2006 4:45 pm

Sedvo píše:Tak třeba do důchodu se ti ten megane bude hodit :lol :koule

Presne, to uz bude aj za dobru cenu :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Uto Máj 09, 2006 6:20 pm

TomAnt píše:
Sedvo píše:Tak třeba do důchodu se ti ten megane bude hodit :lol :koule

Presne, to uz bude aj za dobru cenu :ho:


:ho: :ho: :ho: :ble:
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť