Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oil Partner

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Oil Partner

Poslaťod Kris » Uto Jan 27, 2009 3:21 pm

Potreboval som vcera o 18.15 surne vymenit olej. Len tak mimochodom ma napadlo, ze na Riacianskej som zazrel nieco ze OIL...skusil som, firma ma otvorene do 19.00 Vyborne.
Chalanisko okolo 35tky, taky typ viac z ulice, ako zo spisovatelskeho salonu :) , mi ukazal pekny letacik so sluzbami.

Potreboval som hlavne vymenit cely olej - co bolo iba v baliku a nie ako samostatna sluzba, pozeram ceny - krista pana 2500, 3500, 4500 palky dost vysoke.
Tak vyberam aky olej a co to bude stat. Bohuzial nemal som na vyber a keby som nebol v nudzi tak odidem. Zobral som balik za 3390.

Takze sme zaparkovali auto a a zacalo moje pozitivne prekvapenie. Tím troch ludi zacal kotrolovat kvapaliny rozne, povysavali mi vnutro auta :ho: co sa mi ale najviac pacilo, ze oni to mali cele ako nejaky workflow a procesny model zriesene :ho: . Presne poradie ukonov, hlasenia typu "Mam" , "zacinam kontrolu", cela to trvalo asi 20 minut.
Olej Shell rozbalil chalan predo mnou ,vsetky vystupy jednotlivych kontrol mi ukazovali, zavolali ma pod auto nech vidim co sa deje.

Musim obzvlast pochvalit asertivnu, nekonfliktnu a vecnu komunikaciu dotycneho "sefa smeny."
Nikto nie je dokonaly ale naozaj mam problem identifikovat nejaky nedostatok. Dostal som blocek z pokladne, blocek z platby kartou, a na kvalitnom farebnom papieri presny protokol co sa robilo kto to robil a aky je vysledok.
Na sklo mi nalepili peknu nalepku, aby som nezabudol na interval vymeny.
A na zaver mi este dali ako pozornost aromaticky stromecek s logom firmy :lol

Takto nejak si predstavujem poriadnu firmu. Samozrejme potom cloveka az tak neserie ze zaplatil viac, lebo viem ze to spravili poriadne, a nie je to take akoze-podnikanie.

:palec
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod mosat1 » Uto Jan 27, 2009 3:30 pm

Ja som si taketo nieco vsimol este ked otvorili na Panonskej ceste. Cakala ma vymena oleja, tak som si mrkol ich stranku a sluzby su ozaj fajne. Len ta cena mi zrovna nevyhovovala.
Mazda 6 GG, 2.0, 2003
mosat1
Prispievateľ
 
Príspevky: 344
Registrovaný: Štv Sep 13, 2007 9:45 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod leichnam » Uto Jan 27, 2009 3:31 pm

Parádna recenzia, a tie balíky, to boli sumy v SKK či €? :o)
A ešte mám takú otázku, filter si doniesol alebo ho vyčarovali oni?
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod tomasicek » Uto Jan 27, 2009 3:33 pm

To 3390,- bolo len za sluzby alebo je v tom zapocitany aj olej?

Ak to bolo len za sluzby tak to by si sa mal zacat stazovat na nedostatok rozumu ako pises vo svoj podpise ked si to potreboval tak velmi surne zrazu vymenit o 18:15 vecer :o)
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod mosat1 » Uto Jan 27, 2009 3:48 pm

Co viem o tom, tak v tom je aj olej. Nech sa pre istotu vyjadri aj Kris, ale tie baliky (pokial to je to iste, co na Panonskej) obsahovali olej (myslim 4 litre), pracu, kopec kontroly, vysavanie, doplnanie kvapaliny, dofukanie pneumatik...
Mazda 6 GG, 2.0, 2003
mosat1
Prispievateľ
 
Príspevky: 344
Registrovaný: Štv Sep 13, 2007 9:45 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Mikey626 » Uto Jan 27, 2009 3:55 pm

Este v tom baliku je aj olejovy filter a robia kontrolu aj vzdychoveho. Dokonca ked som tam bol s MX5 tak vzdychovy filter mali aj na sklade tak rovno vymenili bo som ho mal celkom zapraskany... :-)

Inak uplne rovnaku skusenost mam aj ked som u nich bol doplnat chladiacu zmes do klimy.. rovnaky pristup, rovnake kontroly, povysavanie.. ja som si sedel, pozeral sa na nich a pil kavicku ktoru mi spravili :-)
Driving Xedos is like flying without taking off...
Obrázok užívateľa
Mikey626
VIP 2009
 
Príspevky: 725
Registrovaný: Sob Dec 08, 2007 2:58 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kris » Uto Jan 27, 2009 4:07 pm

Ano, v cene je samozrejme olej. :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Uto Jan 27, 2009 4:08 pm

A novy olejovy filter. :ho:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod monika » Str Jan 28, 2009 7:10 pm

Oil Partner je moj naj naj servis. :palec ....co mi pripomina ze tam musim zabehnut nech mi daju do poriadku klimu. Neviete naaaaahodou priblizne cenu?
monika
Komunikátor
 
Príspevky: 506
Registrovaný: Ned Okt 26, 2008 6:39 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod leichnam » Str Jan 28, 2009 7:33 pm

monika píše:Oil Partner je moj naj naj servis. :palec ....co mi pripomina ze tam musim zabehnut nech mi daju do poriadku klimu. Neviete naaaaahodou priblizne cenu?


Základná 17,26€
Hĺbková 43,15€
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod OndrejC2 » Sob Nov 28, 2009 1:59 pm

Chalani, sory ze oživujem starú tému. Ale Pit Stop Oil na Panónskej zmenil majiteľa, zmenila sa trošku budova, služby a ceny a tak isto prístup k zákaznikovi :spik2
Vytvorili aj novú stránku: http://www.pitstopoil.sk / http://www.olej-servis.sk
Tak ak chcete kuknite ich :spik2
Obrázok užívateľa
OndrejC2
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Nov 28, 2009 1:54 pm
Bydlisko: Senec

Poslaťod Ivan BA » Sob Nov 28, 2009 9:41 pm

Oil partner - len kladné vyjadrenia, chodím tam so všetkými autami, max spokojnosť :ho:
Drahšie ceny, myslím adekvátne. nevyberám si balíčky, vždy spravia to čo treba a vždy sa opýtajú, či to majú alebo nemajú spraviť ak si niečo všimnú. :poklona
Mazda 626 GF 14S2 2.0i 136 PS, Chrysler Voyager 2,5 CRD 143 PS
Obrázok užívateľa
Ivan BA
VIP 2009
 
Príspevky: 699
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 8:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dopr » Pia Dec 04, 2009 7:52 am

Pekny. Takhle by to melo byt samozrejmosti vsude :(
Jen by me zajimalo, jak clovek potrebuje z niceho nic vecer akutne vymenit olej :twist: :lol
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Pia Dec 04, 2009 11:26 am

Hehe...ono to potrebuje vymenit uz dlho, akurat to odkladas odkladas a odkladas...cez den sa neda, tak ti zostane nejaky podvecer na poslednu chvilu :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod dopr » Pia Dec 04, 2009 12:38 pm

kris : tak to jo. uz tomu rozumim. Zkratka se jednoho dne clovek hecne a musi to udelat :)
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť