Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oil Partner

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Oil Partner

Poslaťod Kiwes » Str Dec 09, 2009 9:32 pm

Kris píše:Potreboval som vcera o 18.15 surne vymenit olej. Len tak mimochodom ma napadlo, ze na Riacianskej som zazrel nieco ze OIL...skusil som, firma ma otvorene do 19.00 Vyborne.
Chalanisko okolo 35tky, taky typ viac z ulice, ako zo spisovatelskeho salonu :) , mi ukazal pekny letacik so sluzbami.

Potreboval som hlavne vymenit cely olej - co bolo iba v baliku a nie ako samostatna sluzba, pozeram ceny - krista pana 2500, 3500, 4500 palky dost vysoke.
Tak vyberam aky olej a co to bude stat. Bohuzial nemal som na vyber a keby som nebol v nudzi tak odidem. Zobral som balik za 3390.

Takze sme zaparkovali auto a a zacalo moje pozitivne prekvapenie. Tím troch ludi zacal kotrolovat kvapaliny rozne, povysavali mi vnutro auta :ho: co sa mi ale najviac pacilo, ze oni to mali cele ako nejaky workflow a procesny model zriesene :ho: . Presne poradie ukonov, hlasenia typu "Mam" , "zacinam kontrolu", cela to trvalo asi 20 minut.
Olej Shell rozbalil chalan predo mnou ,vsetky vystupy jednotlivych kontrol mi ukazovali, zavolali ma pod auto nech vidim co sa deje.

Musim obzvlast pochvalit asertivnu, nekonfliktnu a vecnu komunikaciu dotycneho "sefa smeny."
Nikto nie je dokonaly ale naozaj mam problem identifikovat nejaky nedostatok. Dostal som blocek z pokladne, blocek z platby kartou, a na kvalitnom farebnom papieri presny protokol co sa robilo kto to robil a aky je vysledok.
Na sklo mi nalepili peknu nalepku, aby som nezabudol na interval vymeny.
A na zaver mi este dali ako pozornost aromaticky stromecek s logom firmy :lol

Takto nejak si predstavujem poriadnu firmu. Samozrejme potom cloveka az tak neserie ze zaplatil viac, lebo viem ze to spravili poriadne, a nie je to take akoze-podnikanie.

:palec


sorry, ale nechapem vetu: ,, potreboval som surne o 18:15 vymenit olej,, ...to koli comu?
Kiwes
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Nov 22, 2008 9:04 pm

Poslaťod Kris » Štv Dec 10, 2009 5:48 pm

Lebo iba vtedy som mal cas..viaze sa to na moj v tej chvili aktualne volny cas :) ..nie ze olej sa o 18:15 uvaril alebo nieco podobne a poprosil o vymenu :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron