Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda Turdus - DS

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Mazda Turdus - DS

Poslaťod Sedvo » Str Aug 26, 2009 7:56 am

Já pracuji každý den v Brně a vždy na servis jedu do Břeclavi. Jednak tam platím 440,- + DPH za hodinu práce a klidně můžu být i u prohlídky. Z Blavy je to 80 km, takže to není zase taková dálka.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod pepo » Str Aug 26, 2009 11:19 pm

ja som bral Blavu ako mesto pri hraniciach. Skus si zobrat taku Bansku Bystricu :spik2
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod miko613 » Štv Aug 27, 2009 12:25 pm

No ja mam tiez svoje skusenosti z autorizovanym servisom,a minule mi nedalo sa zastavit v PK AUTO v PP a pozeram,ze okrem primacieho technika som tam nepoznal nikoho.No asi personalne zmeny alebo co ja viem,ale tak to chodi,ze dobry mechanik si necha za dobru robotu aj zaplatit,tudiz ich je ako safranu,a ty ostatny migruju hore dole v nadeji,ze sa niekde uchytia.
Tak to vidim ja a preto necakajte ze tu bude niekedy suprovy servis so vsetkym ako ma byt.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Štv Aug 27, 2009 9:55 pm

pepo píše:ja som bral Blavu ako mesto pri hraniciach. Skus si zobrat taku Bansku Bystricu :spik2


A zkus se podívat jak daleko je z BB do Blavy? A kam mají jezdit lidi, když v BB to stojí za prd, v BA to taky asi nebude to pravé ořechové. Takže kdybych měl jet z BB do Blavy, tak to už může jet do servisu do Zlína, kde jsou asi taky v pohodě, myslím že Sh3rk by ti to potvrdil! Takže jde jenom o to, jestli člověk obětuje čas a peníze na servis, tedy spíše čas a cestu.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod pepo » Štv Aug 27, 2009 10:39 pm

tak tak, cas a cestu. sice ja do servisnej prehliadky mam daleko, ale aj tak tusim ze kde pojdem, teda ak bude cas :ho:
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod mollusca » Pia Aug 28, 2009 2:39 pm

a kam to bude, ak smiem vedieť...ja mám servisnú až v januári, možno skúsim Mazdu v Lučenci /nikto tu však o tomto servise nepíše/, keďže tam blízko chodíme za rodinou resp. Mazdu v Břeclavi, keďže pochádzam zo Záhoria. Najprv presondujem ceny, skúsenosti od ľudí a potom sa rozhodnem.
mollusca
Opytovateľ
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 8:04 pm

Poslaťod pepo » Ned Aug 30, 2009 3:50 pm

do ostravy. tam budem mat kde aj prespat(ak sa nic nezmeni), tak odrazu si spravim niekolkodnovu dovolenku :ho:
pepo
Prispievateľ
 
Príspevky: 408
Registrovaný: Str Feb 20, 2008 5:12 pm
Bydlisko: BR, TT
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Tommy76 » Pon Máj 03, 2010 11:19 am

Ked tak pozeram na tieto prispevky a tiez by ma zaujimalo, kde je aky kvalitny servis, neda sa sem niekde pichnut nejaka anketa, kde by boli vybrane vsetky servisy a ludia by sami za ne hlasovali - ci uz pozitivne, alebo negativne ? (samozrejme len prihlaseni clenovia mazdaklubu)

Sam totiz neviem, kam ist s mojou Mazdickou, 2x som bol v NZ, ale co ja viem? Nemam z nich zrovna super pocit... :nene
Tommy, Mazda 5, 2.0 MZR-CD GTA, Mazda 6, 2.2 Revolution
Obrázok užívateľa
Tommy76
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 10:34 pm
Bydlisko: Nové Zámky
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Kris » Pon Máj 03, 2010 12:11 pm

TomAnt píše:
Rainbow píše:Namiesto monopolu bude kartel? :ho:

Podla tych sporych info co mam, na zaklade ktorych dedukujem o koho by mohlo ist, nemyslim, ze dotycna osoba/firma/spolocnost bude mat zaujem uzatvarat nejake kartely :) Skor si myslim, ze sa bude snazit zobrat AP tolko zakaznikov, kolko sa len bude dat :)


Tomo, a z tohto nebude nič? :o:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod nadplukovník » Pon Máj 03, 2010 2:11 pm

Tommy76 píše:Ked tak pozeram na tieto prispevky a tiez by ma zaujimalo, kde je aky kvalitny servis, neda sa sem niekde pichnut nejaka anketa, kde by boli vybrane vsetky servisy a ludia by sami za ne hlasovali - ci uz pozitivne, alebo negativne ? (samozrejme len prihlaseni clenovia mazdaklubu)

Sam totiz neviem, kam ist s mojou Mazdickou, 2x som bol v NZ, ale co ja viem? Nemam z nich zrovna super pocit... :nene


Som sa objednal po 4 rokoch na 14. maja do Zlina. Uvidim ako dopadnem. Dam vediet. Rok predtym som bol v TURDUSe a bol som spokojny. Aj co sa tyka ceny.
Obrázok
Obrázok užívateľa
nadplukovník
VIP 2008
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Str Apr 23, 2008 10:54 am
Bydlisko: SVK

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 03, 2010 3:25 pm

Kris neviem...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron