Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autoservis" Jano"

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Re: Autoservis" Jano"

Poslaťod martinger » Uto Feb 02, 2010 11:47 am

ehm, odhliadnuc od fanatizmu kawy vie aj niekto iny potvrdit ci sa do tohto servisu oplati zajst ? Potrebujem skocit na diagnostiku a pripadne vymenit cievky.
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Epicure » Uto Feb 02, 2010 2:04 pm

martinger píše:ehm, odhliadnuc od fanatizmu kawy


:lol :lol :lol
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod martinger » Uto Feb 02, 2010 3:08 pm

:P

Uz som sa objednal tak uvidime :)
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Epicure » Uto Feb 02, 2010 4:35 pm

Tak potom hoď nejakú objektívnu recenziu :o)
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod leichnam » Uto Feb 02, 2010 4:37 pm

:pray diagnostiku by som ti urobil za 10€ aj s papierom a cievky vymenil gratis na pockanie, ledva by si dofajcil cigaretu :lol
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Epicure » Uto Feb 02, 2010 4:39 pm

Musíš to chápať, ty nemáš PROMO :lol
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod leichnam » Uto Feb 02, 2010 4:44 pm

Idem si vytvorit svoju temu, cakam, ze sa mi tam Peacenanomaker ozve ako pokusny zajac aby som to tu Janovi nezatazoval :dobry
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod martinger » Uto Feb 02, 2010 5:05 pm

nj oni mi tiez vraveli ze to spravia za 10 Eur (diagnostika). Leichman si v Blave ? Cievky sa tam daju kupit len original z mazdy, alebo mozu byt aj Bosch ? (vymenit si ich viem aj ja, desiatku kluc mam :D )
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod leichnam » Uto Feb 02, 2010 5:53 pm

Nie, nie som tam :janic
Bosch cievky by som tam nedaval, ked nova originalna sa da zohnat okolo stovky. Vseobecne do mazdy Bosch nepatri, aj ked ta tvoja je taka divna odnoz Fordu :twist:
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod martinger » Uto Feb 02, 2010 6:05 pm

a vies mi aj povedat kde sa da zohnat okolo stovky ? V mazde ju maju od 150 do 170 eur .. :bee A nevraviac o tom ze neviem ktora z nich to je, vedia v servise premerat ktora je dobra a ktora zla cievka ? Nerad by som kupoval obe.
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod leichnam » Uto Feb 02, 2010 6:17 pm

Ak nie su lempli tak ti to zmeraju a ci to vedia, to sa opytaj ich :o)
K tym cievkam, mas SS s linkom.
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod martinger » Str Feb 03, 2010 2:45 pm

Tak dnes som tam rano dobehol. Takze k veci :

Chvilku mi trvalo kym som to nasiel, do servisu sa ide zlava zozadu po rampe. Hned ked som prisiel tak sa mi zacali venovat, po cely cas som bol pri aute ked na nom makali (co je dost podstatne pre mna byt pri aute). Doniesol som si vlastne dosticky na zadne brzdy a vlastny klinak, hned mi to na pockanie vymenili. Spravili diagnostiku, po dohode doniesli a vymenili sviecky. Dokopy som tam bol necele 2 hodky. Ochotne mi cokolvek vysvetlili a poradili. Cievku vsak premerat nevedeli, ani zistit ci je niektora vadna (ale snaha bola) .. diagnostika ukazala len chyby zapalovania, len nie na ktorom valci. Vymenili sme sviecky, ktore uz aj tak potrebovali vymenu - tak uvidime ci sa chyba znova objavi. Ceny za pracu prekvapivo velmi nizke, ochota a uroven prace vysoka. Bol som prijemne prekvapeny a odporucam.
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod kawa » Pia Feb 05, 2010 2:11 pm

Děkuji za ohodnocení. Nerada bych,aby mě tady někdo napadal, že proklamuji autoservis Jano, ale jsem ráda, že tam jel a ohodnotil i někdo další.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod tomas_b » Štv Júl 01, 2010 7:59 pm

Tak len tak na upresnenie!

Ten autoservis je v dezolatnom stave, kopec srotu na okolo a nemal som s toho miesta 2krat prijemny pocit!

Nenechal by som tam auto bez dozoru na 30 min...Technik ktoreho som mal bol vyborny- to sa musi nechat ALE doporucujem iny servis...Ako "kawa: pise vraj si sadnes do kancelarie a pozeras sa ako Ti davaju dokopy auto??? Kecy...je to stara buda, pokladnicky blok za pracu - snivajte s nami...!

Ak budem nieco potrebovat urcite pojdem niekde inde...som zvyknuty na iny " standard " :D
tomas_b
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Máj 18, 2010 12:11 pm

Poslaťod Krenštík » Štv Júl 01, 2010 8:31 pm

Myslim si, ze spousta znas si pamatuje Marketiny fanatictejsi nazory :ho: , nicmene zijeme v 21. stoleti a kazdy z nas ma v kapse mobil s fotakem. Zkusme ho tu a tam pouzit pro potvrzeni svych tvrzeni..... :spik2

Jinak nejsem Blavak, ale uprimne jeden fanaticky nazor uzivatele, ktery uz tu neni, jeden nazor "bezneho" uzivatele s relativne dost prispevky je pro me objektivnejsim nazorem nez uzivatele, ktery ma i s cestou 5 prispevku.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť