Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

CityServis Brno

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

CityServis Brno

Poslaťod Mikey626 » Pon Jún 23, 2008 5:04 pm

Tentokrat nieco vcelku pozitivne.
Kedze v Brne travim vela casu v poslednej dobe, vyuzil som akciu "jarni servis klimatizace" co znamena:
- doplnenie resp. uplne naplnenie
- vycistenie
- kontrola UV lampou
- kontrola tesnosti
- vymena oleja v kompresore
- dezinfekcia
celkova cena 990 CZK

Chlap, ktory ma prijmal sa spraval velmi milo naozaj podla hesla "nas zakaznik nas pan" aj napriek tomu, ze som neplanovane a bez predchadzajucej dohody chcel aj vymenit olej. Povedal ze ziadny problem, akurat to bude chvilku trvat, mam mu tam nechat auto a okolo 13:00 mi zavola (bol som tam rano o 8:30).
Bolo tesne pred 13:00 ked zavolal, ze vsetko prebehlo v poriadku a dokonca cena bola este o 300 czk nizsia ako bola "predpokladana koncova cena".

Takze moja skusenost je velmi pozitivna, ale oplati sa chodit len na akcie (ktorych maju celkom dost), pretoze inak su trosku drahy. :-)
Driving Xedos is like flying without taking off...
Obrázok užívateľa
Mikey626
VIP 2009
 
Príspevky: 725
Registrovaný: Sob Dec 08, 2007 2:58 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Sedvo » Uto Jún 24, 2008 2:02 pm

Jojo, servis, který je spojený majetkově s jedním velkým brněnským autobazarem a cena za hodinu práce je trochu přemrštěná, to neplatím ani v mazdě.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť