Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

poradte neautorizovany servis v praze

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

poradte neautorizovany servis v praze

Poslaťod mic_n » Sob Apr 12, 2008 9:40 am

ahoj,
urcite se na to uz nekdo ptal, ale pomoci vyhladavani jsem bohuzel nic nenasel..
zacalo mi na 626 GW pribrzdovat zadni pravy kolo a levy naopak na zatahnuti rucni brzdy nebrzdi vubec.. oba ty problemy jsou asi od rucni brzdy.. nemate nekdo radu, na nejakej dobrej servis v praze? ostatni zavady mi vetsinou resi jeden pan tady kousek od nas, ale jelikoz se nespecializuje na mazdy a tohle je zase takovej castej problem mazd, tak nevim jestli to nedat nekam, kde temhle problemum rozumi. ale asi ne autorizovanej, protoze tam by to asi bylo dost drahy?
nebo nejaka jina rada?

diKy!
mic_n
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Štv Dec 13, 2007 1:01 pm

Poslaťod VasekM » Pon Apr 14, 2008 3:02 pm

Ahoj,
no není to úplně v Praze, je to pár kilometrů směrem na Zbraslav ... Měchenice se to tam tuším jmenuje... servis/vrakoviště Auto Dufek.
http://www.autodufek.cz
Obrázok užívateľa
VasekM
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia Jan 20, 2006 2:21 pm

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Pon Apr 14, 2008 8:30 pm

Já si sice taky nechávám dělat běžný opravy u neautorizovanýho servisu, ale tohle bych radši nechal zkouknout třeba u AP Spořilov nebo v Autocentru Duba. Jen nejezdi do AP Butovice a k Zemanovi (špatný vlastní zkušenosti u nich, a to zrovna s brzdama).
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť