Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ktory servis a kde nakupovat?

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Ktory servis a kde nakupovat?

Poslaťod HuffYk » Štv Feb 07, 2008 2:28 am

S predoslim autom Honda Accord som chodil do servisu u Maxa v BA cez odporucanie (chodil som aj do Flexie s Ford Fiestou a tiez celkom ok), ze poznaju dobre japonske auta. Bol som maximalne spokojny. Na honde som si menil rozvody+kladky+vsetky brzd.kotuce+platnicky... kupoval som cez dealera v Ziline lebo mi to vychadzalo najlacnejsie. Diely boli original Nippart a dalsie kvalitne znacky. Usetril som jednak na materiali 50% (dokopy ma to stalo 11tis za material co cez hondu pytali 25tis) + na servise za 500sk/hod oproti 1000sk v honde.

teraz mam Mazdu6 a samozrejme ma caka mozno to iste (rozvody a mozno aj brzdy). Mate nejake odporucania na servis a predajnu na material? Cital som, ze servis v Nitre? btw. Mazdu som kupoval 5km od Nitry(Velky Lapas) - maju tam aj autorizovany servis pre Mazdy - Autohouse Hinca - hovori to niekomu nieco? Servisak mi pripadal dost schopny a ochotny (vraj robi s mazdami 10rokov).

Pls nejake rady na dobre a lacne servisy s WDS a mozno aj geometriou
HuffYk
Pisateľ
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štv Jan 24, 2008 10:22 am

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron