Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Autocentrum Duba servisní akce od 1.2.2008

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Autocentrum Duba servisní akce od 1.2.2008

Poslaťod Jiří Pánek » Štv Jan 31, 2008 3:01 pm

Důležité upozornění pro všechny Mazďáky v dosahu Prahy-nabízíme pro Vás servisní akci od 1.2.2008 do odvolání!!!

Jako dárek jsme pro Vás připravili servisní bonus 10%


Z částky, kterou uhradíte za servisní služby, Vám vrátíme 10% v podobě poukázek na PHM(nafta, benzín) k čerpacím stanicím SHELL.

Minimální částka 5000,- Kč vč.DPH, horní hranice není omezena.

Více info na:

http://duba.mazdadealer.cz/aktualne/#servisni-akce
Jiří Pánek
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Apr 13, 2005 3:12 pm
Bydlisko: Praha 9

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Štv Jan 31, 2008 7:13 pm

Můžeme vědět cenu hodiny servisní práce? Na webu jsem nenašel.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Jiří Pánek » Štv Jan 31, 2008 7:48 pm

Hodinová sazba na Mazdu 626 je 690,- bez DPH
Jiří Pánek
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Apr 13, 2005 3:12 pm
Bydlisko: Praha 9

Poslaťod Sedvo » Štv Jan 31, 2008 10:21 pm

Vím, že je to Praha, ale já v autorizovaném na svou M6 platím 400,- kč bez DPH. Ale to je mimo mísu pro Prahu jsem trochu z ruky.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod FISHkaa » Pia Mar 28, 2008 3:24 pm

nabízíte roční asistenčních služby pro EU zdarma jako v Autopalace spořilov? Pokud ano, tak bych vás v létě na pravidelné kontrole vyzkoušel :palec
----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Poslaťod majki » Pia Mar 28, 2008 3:49 pm

Ja je v Autolarosu k Dvojce dostal :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod FISHkaa » Pia Mar 28, 2008 5:37 pm

vejtaho, já o koze a ty o voze :ho:
----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Poslaťod jiripanek » Pia Mar 28, 2008 8:35 pm

DOtazy směřujte na mailové adresy uvedené na http://www.autocentrumduba.cz/mazda , tam Vám určitě odpoví přesně, dělám v Toyotě, jezdím Mazdou, a jelikož děláme tyto dvě značky a ještě Lexus, tak jsem Vám tuto nabídku sem hodil :lol :lol

To majki: Tak konečně je Punto pryč a začíná bezstarostný život s Mazdou:) Mám předchozí gen.2 a za 4 roky jsem kromě oleje a benzínu nic neměnil, prostě bomba :palec :palec
Toyota JORGE
Mazda 2 1,25 Comfort ´04
Toyota Corolla 1,6 GTi ´88

...a spotřeba, tak na tu s...
jiripanek
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Jún 28, 2005 2:37 pm

Poslaťod majki » Pia Mar 28, 2008 8:44 pm

To jiripanek: Ne nadarmo se umistila na 2. miste TUV hned za Trojkou :). I kdyz mnozi byli celkem prekvapeni, vzhledem k tomu, ze ji vyrabeli ve Spanelsku :). Asi holt mela Mazda lepsi dohled nez Ford :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod jiripanek » Pia Mar 28, 2008 8:47 pm

Je to taková Mazda neMazda, je to japonec pod dohledem němce dělaný ve Španělsku, ale na kvalitě to vůbec nic neubralo ač jsem z toho měl původně docela strach :!!:
A ještě ke všemu new generation je SVĚTOVÝM autem roku 2008, před takovými ikonami jako Mercedes a Audi :jupi
Toyota JORGE
Mazda 2 1,25 Comfort ´04
Toyota Corolla 1,6 GTi ´88

...a spotřeba, tak na tu s...
jiripanek
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Jún 28, 2005 2:37 pm

Poslaťod majki » Pia Mar 28, 2008 9:13 pm

Tak tak :).
No a jako Punto nebylo spatne auto, ten podvozek, interier atp. bylo vpohode (ale jen diky tomu, ze to byl Sporting :ho: ), motor byl lenivejsi, nez mam ted ve Dvojce, nicemene, odvezlo nas do Chorvatska i zpatky bez problemu, za tech 10tkm., co jsem s nim najezdil, byl akorat problem s tim ovladacem ventilace a ta vykradacka. Jenze...bylo to starsi auto, clovek prakticky o nem nic nevedel a kdyz se naskytla tak vyhodna nabidka na Dvojku, nevahal jsem :). Navrat k Mazde si nemuzu vynachvalit a hlavne, je to nove auto...tzn., jak s nim clovek cvici, tak se mu pak auto odmeni a nemusim se strachovat, co kdo prede mnou s nim vyvadel, co tam jen na oko zamaskoval atp. No a kdyz teda par slov ke Dvojce, tak oproti Puntu je to auto tak o dve tridy uplne jinde, kvalitou, zpracovanim, dynamikou, pohodlim atp. Malojaka konkurence v tomto segmentu se ji priblizi za ty penize, natoz aby se ji vyrovnala (obtloustle tezkotonazni P207 s lenivou 1.4 8v, interierem hnusne, podvozkove nejiste a s nic moc motorama Clio, Fobia, Polo, dosluhujici Ibiza...to nema cenu komentovat, Grande Punto celkem ok - libi se mi hlavne exterier a barevne kombinace interieru - ale ty motory a preposilovane rizeni...., Fiesta teprve prijde - na podvozku Dvojky... - , Colt je spis koncepce miniMPV jako predchozi Dvojka, C3 a Jazz uz jaksi presluhuji, nejblizsimi vyrovnatelnymi konkurenty je Opel Corsa, ktera ma libivy venkovni design - zato interier mi prijde doslova hnusny - , srovnatelny skvely podvozek, vetsi variabilitu kufru, ale zase motory nejsou zrovna nejlepsi, pak je tady Yaris, ktery mne osobne se nelibi ani zvenci, ani uvnitr, podvozkove OK, ale ma jeste rezervy, motory podobne, horsi prevodovka, no a pak uspesny Swift, ktery ma jeste krapet tvrdsi podvozek nez Dvojka, takze ma tendenci jeste vice poskakovat, ma skvele motory, libivy venkovni design, dneska uz mirne okoukany interier, slusne zpracovani, ale je mene prostorny...).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod jiripanek » Pia Mar 28, 2008 9:23 pm

No vyčerpávající odpověď, jako vždy, měl by jste se věnovat motoristické žurnalistice, protože toto vysvětlení by se v klidu dalo publikovat v odborné literatuře :palec
Toyota JORGE
Mazda 2 1,25 Comfort ´04
Toyota Corolla 1,6 GTi ´88

...a spotřeba, tak na tu s...
jiripanek
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Jún 28, 2005 2:37 pm

Poslaťod jiripanek » Pia Mar 28, 2008 9:47 pm

Jo a abych nezapomněl, nabízená akce v pondělí 31.3. končí, takže kdo jste nestihl máte smůlu, teď už budou poukázky do vybrání zásob, po kterých se jenom zaprášilo :palec :palec
Toyota JORGE
Mazda 2 1,25 Comfort ´04
Toyota Corolla 1,6 GTi ´88

...a spotřeba, tak na tu s...
jiripanek
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Jún 28, 2005 2:37 pm

Poslaťod FISHkaa » Sob Mar 29, 2008 10:52 am

----
nyní bez dvoustopého miláčka...
FISHkaa
VIP 2007
 
Príspevky: 528
Registrovaný: Pia Sep 15, 2006 8:46 pm
Bydlisko: CZ, Praha

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron