Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Servis na Vajnorskejv BA?

Vaše skúsenosti so servismi a postrehy k ich práci...

Servis na Vajnorskejv BA?

Poslaťod eRCecko » Uto Nov 13, 2007 4:38 pm

Máte už niekto konkrétne skúsenosti so servisom v novootvorenom Autopalace na vajnorskej?

Autopalace na Panónskej momentalne prijíma objednávky až na január a kedže oddnes mám ťuknutý zadok na mojej M2, čakať dovtedy je neprípustné.

Vopred díky
Mazda 2 1.25i 16V Zoom-Zoom
eRCecko
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 25, 2007 4:12 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Uto Nov 13, 2007 5:54 pm

Neviem zatial o nikom, takze zrejme budes prvy tester :) Daj potom prosim ta vediet ako si bol spokojny/nespokojny atd atd atd. Vdaka.

P.S. Nechces nalepku Mazdaklubu na okno? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod eRCecko » Str Nov 14, 2007 10:57 am

Uvidime, asi sa tam vyberiem. Stale mi na aute pretrvava problem s hrkotanim niecoho v motore na volnobehu ako som uz pisal inde vo fore. Medzitym mi viacero znamych potvrdilo, ze by malo ist pravdepodobne o lozisko spojky. Ked som volal na Vajnorsku, clovek zo servisu hned na zaklade popisu ako sa uvedeny problem prejavu na moje velke prekvapenie povedal, ze to bude zrejme lozisko spojky. Asi sa tam vyberiem na skusku, vraj do tyzdna by to mali mat spravene... Skoro mi spadla sanka, zvlast ak to porovnam s AP na Panonskej, kde sa na to najprv ani nepozreli a zdovodnili zavadu unikanim chladiacej kvapaliny na rozvodove remene, co sposobovalo uvedeny zvuk a druhy krat udajne doliali 2dcl oleja do prevodovky (do noveho auta?) - tiez bez vysledku...
Takze snad to bude dobre, asi tam skusim stastie... Len skoda, ze tam stale nerobia klampiarinu, ktoru momentalne potrebujem surnejsie a aj tam prijate objednavky prevazaju do Panonsku, ktora nestiha - co ma teda mna ako zakaznika nemusi zaujimat... Jazdit s pokrivenymi plechmi do januara mi pride nie prilis idealne.
Nalepku by som prijal, nahradim nou tu povodnu Mazda o zaruke :-))
Mazda 2 1.25i 16V Zoom-Zoom
eRCecko
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 25, 2007 4:12 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod maros » Str Nov 14, 2007 11:43 am

no na panonskej máme svojho človeka... :ho: že Juro?.. :ho:
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod sword2 » Pia Nov 16, 2007 7:25 pm

Bol som tam teraz pretože sa niekto snazil dostat do manželkinej M6 ...napriek tomu ze bola nedela nám dohodli parkovanie v ich opravovni(bolo rozbité bočné okno), na opravu sme čakali trocha dlhšie ale problém bol v dostupnosti ND v Belgicku inak ihned po jeho dodaní bolo auto opravené...bol som velmi milo prekvapený super prístupom prímacieho technika, ale aj chlapíka čo to objednával(ND) a práca bola odvedená profesionálne....možno sa to zdá že ich moc chválim ale asi mám ešte v živej pamäti servis Mazda v Trnave...takže ked si chcete pozrieť extrémne rozdielne prístupy k práci v praxi, odporúčam porovnať tieto dva servisy...U mňa servis na Vajnorskej je zatiaľ na 1* :palec
sword2
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Aug 21, 2007 3:01 pm

Poslaťod sword2 » Ned Dec 16, 2007 3:36 pm

Takže pridávam další postreh, tento týždeň som bol v Mazde na Vajnorskej na garančnú prehliadku po 40tkm a absolútne bez problému :palec
sword2
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Aug 21, 2007 3:01 pm

Poslaťod eRCecko » Uto Dec 25, 2007 7:22 pm

Tak, ospravedlnujem sa za meskanie, ale mozem opisat moju skusenost mojej M2 1.25 16V s novym servisom AP na Vajnorskej.

Volal som tam kvoli tuknutemu zadku (bude treba vymenit zadny naraznik) a hrkotajucemu zvuku z motora/prevodovky na volnobehu pocas statia (neuspene reklamovane na Panonskej).

Napriek tomu, ze nerobia klampiarinu, ochotne sa pozreli na naraznik, ci bude treba menit alebo je len vyskoceny. Bude treba ho pre pokrutenie menit, ale ponukli aj alternativu - na problematickom mieste prilepit silikonom.

Co sa tyka klepotu v motore/prevodovke, ktory som tu a aj na mojeauto.cz uz par krat spominal. Zvuk technik pocul, pocuvali aj priamo prevodovku fondoskopom a snazili sa s tym nieco robit - prebehla komunikacia s centralou v Prahe, odkial prisla tradicna "odpoved" o beznom zvukovom prejave tejto motorizacie. Napriek tomu sa v servise snazili najst riesenie, navrhli vymenu oleja v prevodovke za hustejsi, cim by bol zvuk utlmeny, hoci problem by asi ostal (ajked je to asi normalne). AP Praha udajne neodpovedal, tak to bolo na mojom rozhodnuti a po konzultaciach s kolegami (byvali mechanici) som suhlasil. Po par tyzdnoch jazdenia mozem konstatovat, ze to pomohlo a M2 je konecne tichucka (teda az na tvrdy podvozok) ako sa na Mazdu patri.

Navyse musim ocenit ochotu technika (p. Zrubec) - pre auto som si prisiel tesne pred siestou, ked uz mali vsetko zatvorene a s usmevom, bez nervozity ma vybavil so slovami: ved som vam vravel, ze na vas pockam.

Dufam, ze im to na vajnorskej takto dlho vydrzi.
Mazda 2 1.25i 16V Zoom-Zoom
eRCecko
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Máj 25, 2007 4:12 pm
Bydlisko: Bratislava

Späť na Skúsenosti so servismi...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť