Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

potrebujem poradit

Elektrika, Audio a veci s tým súvisiace - návody a vyriešené veci.

Moderátor: George

potrebujem poradit

Poslaťod tomikeba » Štv Mar 10, 2011 1:59 am

cavte mam mazdu xedos 9 pri odomknuti cez dialkovy central sa mi rozsvietia parkovacky chcem sa spytat ci mi niekto neviete poradit ako by som to zmenil aby mi svietili pri odomknuti aj hmlovky lepsie to vyzera a skor to auto najdem aj v tme. dakujem
tomikeba
Pisateľ
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Str Jún 24, 2009 9:24 am

Poslaťod Johny » Str Mar 16, 2011 12:07 pm

Aj ja mam Xedosa tak snad ti helfnem. Mne sa napr. rozsvecuju smerovky. Ale. Ako vyzera dialkove od centralu? Myslim aj vyrobcu. Ja to mam vsetko napojene v poistkovej skrinke pri nohach sofera. A tu "ciernu krabicku mam zasa pod volantom. Zapojit sa to da. Vsetko sa da. Ten moj alarm sa vola Excalibur AL 1000.
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod pavel.poli » Pia Máj 18, 2012 10:00 pm

Zdravim. Asi to sem nepatri ale prosim o radu.Mam xedose 6 2.0 6V. Problem je v tom ze auto jede pouze do dvou tisic otacek a pak jako by vypne motor ale jak pustim plyn tak zase jede a na volnobeh bezi normalne a jde vytocit az do omezovace ale pri jizde vic jak dva tis. nejde. Nesetkal jste se tady nekdo s takovym problemem? Diky za odpoved.
pavel.poli
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Máj 18, 2012 9:50 pm
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Johny » Ned Máj 20, 2012 7:08 am

Diagnostika nepovedala nic?
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Elektrika, Audio

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť