Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Křídlo na GD

Zháňate dobrého mechanika, garáž? Potrebujete odbornú radu? Skúste sa spýtať tu...

Poslaťod Doktor » Str Dec 08, 2004 8:09 pm

Honza píše:Já jsem tak akorát štíhlej ty nitěnko :lol Jako nebudu přece s sebou autem zbytečně táhat přebytečnejch 50 kilo sádla.Jednak to pak jede pomalejc a druhak se víc opotřebovávají tlumiče a pružiny na jedné straně.. :ho: Ale těš se až začnu chodit pumpovat svaly..to budu pak tak namáklej,že arnold hadra..A jestli pak i nadále budeš tak nezpůsobně drzý a odbojný hoch jako teď,tak dostaneš za ušiska.. :spik2


Jojo, revoluce, to je moje, mě se jen tak nezbavíš. Che je totiž můj velkej vzor.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Gothic » Štv Dec 09, 2004 12:30 pm

Luke.cz píše:
Gothic píše:Nepotrebuju nijak surne, ale - nemate, neznate, nevideli jste nekdo nekde originalni kridlo (vlastne spis kridelko) na GD? Standardne byva na 2.0i 16V GTcku.


Nějaké křidýlko se mi válí ve sklepě, dokonce si nejsem jistý jestli jsem ti o něm neříkal, nebo ti jej dokonce neukazoval.



No jasne, mas pravdu. Takze dalsi pripadny zdroj okridleni :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Koudy » Štv Dec 09, 2004 10:05 pm

Příspěvky jsem našel, jen mi trvalo, než jsem se dostal na net. To křídlo je dvouúchytový. Zkusím nafotit a pošlu.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Predchádzajúci

Späť na Potrebujem poradiť, zohnať...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť